Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Facet włożył palce do dziury, którą zauważył w ziemi. Pożałował swojej decyzji, nie przewidział tego, co się zaraz stanie
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 21.12.2019 09:38

Facet włożył palce do dziury, którą zauważył w ziemi. Pożałował swojej decyzji, nie przewidział tego, co się zaraz stanie

facet
Fot. youtube.com/ Screen Directors Guild Ireland

Facet w ramach wyzwania postanowił włożyć palec do dziury, którą dostrzegł w ziemi. Wystarczyła chwila, by naprawdę mocno pożałował decyzji, którą podjął. Swoją lekkomyślność mógł przypłacić życiem. Nie bez przyczyny coraz częściej słyszy się, że niekiedy ludzie mają więcej szczęścia niż rozumu.

Nie ulega wątpliwości, że nie wszystkie decyzje, które mamy okazję podejmować są przemyślane. Od czasu do czasu spontaniczność bierze górę, a my robimy coś, czego już za chwilę mocno żałujemy. Tak było właśnie w przypadku mężczyzny, który w ziemi dostrzegł tajemniczą dziurę. Chcąc zaimponować swoim internetowym znajomym, ogłosił challenge. Mało brakowało, a pożegnałby się z życiem.

Facet dostrzegł dziurę w ziemi

W związku z tym ogłosił w sieci wyzwanie, które w mgnieniu oka stało się wirusowe. Mężczyzna obiecał, że jeśli określona przez niego liczba lajków zostanie osiągnięta, włoży palce do środka. Nie jest tajemnicą, że zabawy tego typu zawsze cieszą się ogromną popularnością i zainteresowaniem. Liczba serduszek i udostępnień, które otrzymał, znacznie przewyższyła jego wszelkie oczekiwania.

Facet zmuszony był spełnić swoją obietnicę. Biorąc pod uwagę fakt, że dookoła znajdowała się masa pajęczyn, przeczuwał, że w środku znajduje się pająk. Dla odwagi napił się alkoholu i przeszedł do działania.

Zabawa mogła zakończyć się tragedią

Facet nie do końca zdawał sobie sprawę z decyzji, którą podjął. Zaledwie kilka sekund później mocno pożałował swojej decyzji.
Okazało się, że dziura zamieszkiwania jest przez… Atraks, czyli gatunek ogromnego ptasznika australijskiego.

Co więcej, uważany jest za najbardziej jadowitego pająka występującego na świecie. Oprócz tego potrafi zaatakować również ludzi. W wyniku jego ataku zmarło co najmniej 14 osób.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Facet

Facet musiał spełnić swoją obietnicę.

Facet

ZOBACZ TEŻ:

  1. Twój pupil przykłada głowę do ściany? Natychmiast zabierz go do weterynarza
  2. Ten owczarek niemiecki potrafi potrafi korzystać z toalety. Jego właściciel wszystko nagrał
  3. Ciało jelenia całe pokryte jest w guzach. Fotografia dzikiego zwierzęcia poruszyła tysiące ludzi
  4. Kotka czekała pod kliniką godzinami, ludzie nie chcieli jej wpuścić. Potrzebowała pomocy
  5. 6 największych ras kotów na świecie. Numer 3 przebija wszelkie granice