Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Włączył kamerę w domu i wyszedł. Jego pies zrobił rzeczy, które rozdarły mu serce, nigdy już go nie zostawi
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 29.11.2019 09:19

Włączył kamerę w domu i wyszedł. Jego pies zrobił rzeczy, które rozdarły mu serce, nigdy już go nie zostawi

mężczyzna
fot. Mike The Intern, youtube.com

Mężczyzna chciał wiedzieć dokładnie, jak zachowywał się jego pies, kiedy on wychodził na cały dzień do pracy. Postanowił więc do psiej obroży zamontować kamerę, która przez te długie godziny miała rejestrować zachowanie zwierzęcia. To, co zobaczył na powstałym nagraniu, sprawiło, że z trudem powstrzymał łzy.

Każdego chyba ciekawi, czym zajmują się jego zwierzęta, kiedy nie ma ich z nimi. Jak się okazuje, prawda nie jest zbyt zabawna. Wideo, które opublikował mężczyzna, tylko wyraźniej dowodzi tego, co psi behawioryści sugerowali już od dłuższego czasu. Kiedy je zobaczycie, już nigdy nie będziecie chcieli zostawić pupili samych.

Mężczyzna zamontował kamerę na psiej obroży

Przed wyjściem do pracy, mężczyzna zamontował małą kamerę GoPro na obroży swojego ukochanego pieska. Chciał dowiedzieć się, czym zwierzę zajmuje się, kiedy jego nie ma w domu. Szczerze mówiąc, spodziewał się zabaw, może tego, że zwierzak coś zepsuje, lub będzie zachowywał się w zabawny sposób. Zobaczył coś zupełnie innego.

mężczyzna

Zwierzęta nie lubią zostawać same.

Pozostawiony sam sobie psiak najpierw uparcie trwał pod drzwiami, czekając na powrót pana. Potem pobiegł nawet po swoją smycz, jakby przekonany, że mężczyzna miał w planach zabrać go na spacer, tylko może zapomniał o tym… żeby go zabrać. Oczywiście, nagranie zostało zmontowane, więc nie widzimy całości psiego dnia, ale to, co widzimy — rozrywa serce.

Co robi mój pies, gdy nie ma mnie w domu?

Gdy nie ma nas w domu, nasze psy robią… niezbyt wiele. Jak się okazuje, nasi pupile bardzo źle reagują na izolację. Są do nas bardzo przywiązane i chciałaby spędzać z nami każdą chwilę. Oczywiście, to nigdy nie będzie możliwe, ale z pewnością nie powinniśmy zostawiać ich samych na całe dnie.

Na opublikowanym przez youtubera nagraniu widzimy, że kiedy jego pies zrezygnował z wyczekiwania pod drzwiami, obiegł dom, by sprawdzić wszystkie okna: może w którymś z nich udałoby się dostrzec mu powrót pana? Kiedy zrozumiał, że to nie nastąpi tak szybko, wskoczył do łóżka i spędził sporo czasu, płacząc żałośnie.

Nam również chce się płakać, gdy oglądamy to nagranie.

ZOBACZ TO SMUTNE WIDEO:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jeszcze tylko trzy dni i na półki trafi hit. W sobotę Lidl przeżyje oblężenie
  2. Szczeniak pitbulla i huskiego. Piesek wygląda jak istny cud świata
  3. 9 najdziwniejszych zdjęć, które kiedykolwiek powstały. Numer 6 namiesza wam w głowie
  4. 9 zdjęć, które dowodzą, że koty są niesamowite. Numer 7 rozkłada na łopatki
  5. Adoptowanego psa zostawili ze świnką i włączyli kamerę. Oglądając co jej zrobił po prostu padli

źródła: Mike The Intern/YouTube