Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Mężczyzna strzyże bezpańskie psy, żeby szybciej znalazły dom. Zmiana jest niesamowita
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 14.12.2019 21:21

Mężczyzna strzyże bezpańskie psy, żeby szybciej znalazły dom. Zmiana jest niesamowita

Mężczyna
pixabay.com @weightlossnyc

Mężczyzna wpadł na wyjątkowy pomysł, by pomóc bezpańskim psiakom przebywającym w schronisku nieco szybciej znaleźć kochające rodziny i dach nad głową. Kiedy jego poczynania ujrzały światło dzienne, niemal natychmiast okrzyknięty został mianem superbohatera. Miłośnik zwierząt zupełnie darmowo strzyże psy. Metamorfozy, których dokonuje, są niewiarygodne.

Niektórzy właściciele zwierząt zupełnie pozbawieni są serca i jakichkolwiek uczuć. Wielu z nich zapomina, że nasi czworonożni przyjaciele podobnie jak ludzie mają uczucia i rozumieją, o wiele więcej niż mogłoby się wydawać. Inność w społeczeństwie od zawsze spotyka się krytyką. To właśnie dlatego tak wiele osób decyduje się na porzucenie swojego psa lub oddanie go do przytułku dla zwierząt.

Mężczyzna strzyże bezpańskie psy

Mark Imhof to były biznesmen, który jakiś czas temu okrzyknięty został psim superbohaterem. Mężczyzna poświęcił swoje życie, aby pomagać bezpańskim psom przebywającym w schronisku. Wszystko po to, aby przyspieszyć proces znalezienia im domu.

Każdego dnia odwiedza nowojorskie przytułki i dokonuje zmian, które na pozór wydają się czymś zupełnie niemożliwym. Za darmo strzyże i kąpie psiaki. Do działania takiego zachęciła go narzeczona, która widziała, że ukochany jest już zmęczony pracą, z której od dłuższego czasu nie czerpie żadnej satysfakcji.

– Każdego dnia wracam do domu szczęśliwy, czuje się związany z tymi zwierzętami, to niesamowite uczucie- mówi Mark.

Internauci są zachwyceni

Kiedy jego poczynania obiegły sieć, Internauci nie potrafili uwierzyć własnym oczom. Zdjęcia psiaków przed i po są wprost niewiarygodne.

W związku z tym, że personel schronisk ma masę innych obowiązków związanych ze swoją pracą, Mark wraz z narzeczoną postanowili zadbać o wygląd bezdomnych futrzaków. Co ciekawe, niemalże każdy psiak, który poddany został metamorfozie, w krótkim czasie trafił do nowej rodziny. Gołym okiem widać, że wysiłek włożony w nowy image psiaków nie idzie na marne. To wspaniałe, że na świecie są jeszcze dobrzy ludzie, którzy dobrowolnie decydują się na takie działanie.

ZOBACZ NIESAMOWITE METAMORFOZY PSIAKÓW:

Mężczyzna

Mężczyzna za darmo strzyże psiaki.

Mężczyzna

Zmiany, których dokonuje są niewiarygodne.

Mężczyzna

Psiaki zyskują nowy, odmieniony wygląd.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Śmierć pupila może bardziej boleć niż odejśćie bliskiej osoby. Właściciele tłumaczą dlaczego
  2. Pies chciał ogrzać Jezuska w żłóbku. Fotografia wzruszyła milion osób na całym świecie
  3. Suczka przedwcześnie urodziła szczeniaki, musiano wsadzić je do inkubatora. Jej zachowanie jest wręcz niemożliwe
  4. Nie mogła zdecydować się na jednego psa. Wiedziała jednak doskonale, co powinna zrobić
  5. Niezwykłe, co robi ten pies z kotem. Właściciele od razu chwycili za aparat