Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Ukryta Kamera

Ukryta Kamera

ukryta kamera
31.10.2020 23:10 Ukryta kamera zarejestrowała, co pies robi z kotem, gdy właściciele wychodzą z domu. Nie mogli uwierzyć

Ukryta kamera to dobre zabezpieczenie, ale także sposób na odkrycie co ciekawego dzieje się w domu, gdy nas w nim nie ma. Zwłaszcza jeżeli mamy zwierzaki lub dzieci, możemy dojść do interesujących odkryć. Właśnie jedno z nich ukazało się oczom właścicieli psa i kota, gdy przejrzeli nagrania.Ukryta kamera to świetny sposób na sprawdzenie, co się dzieje w domu pod naszą nieobecność. Zdecydowali się na to właściciele pewnego psa i kota. Gdy obejrzeli nagrania, byli w szoku. Tego się nie spodziewali.

jesień
23.09.2020 00:40 Ukryta kamera nagrała, co weterynarz robi kotu, gdy nikt nie patrzy. Nie do wiary

Kot trafił do kliniki. Ukryta kamera zarejestrowała, co dzieje się w lecznicy zwierząt, kiedy nikt się temu nie przygląda. Spodziewalibyście się takiego zachowania po pani weterynarz? Do sieci trafiło nagranie, na którego widok wszyscy szeroko otwieramy oczy. Takich rzeczy raczej nikt z nas nie podejrzewał. Nasze zwierzaki to dla wielu osób ich oczko w głowie i ukochany członek rodziny. Dawno już przeminęły czasy, kiedy ktoś się temu dziwił. Z tego też powodu, kiedy pozostawiamy futrzaka u weterynarza, spodziewamy się, że zostanie mu tam zapewniona profesjonalna, specjalistyczna opieka. Pewnie wielu z nas chciałoby, żeby na wszelki wypadek była tam zamontowana ukryta kamera. Jakie warunki miał kot? Ukryta kamera zarejestrowała całą prawdę Kiedy to nagranie pojawiło się w Internecie, szybko zrobiło furorę. Zostało nagrane w jednej z lecznic weterynaryjnych przez jednego z jej pracowników. Osoba trzymająca kamerę najpierw szybko przesuwa jej wizją po klatkach z kotkami, serwując nam już na samym początku rozbrajające miauknięcie jednego z nich. Na początku film jest bardzo niewyraźny. Następnie kamera przesuwa się w stronę następnego pomieszczenia. Dobiega z niego muzyka, słyszalny jest także czyjś śpiew. Wszystko kręcone jest z ukrycia, tak, żeby znajdująca się tam weterynarz, nie zorientowała się, że jest nagrywana. W sieci pojawiły się porażające zdjęcia z polskiego szpitala. Media ujawniły całą prawdę Dziennikarz TVP Info padł ofiarą drwin. Szybko zarzucono mu kłamstwo, nic się nie ukryje? TVP właśnie przekazało wstrząsającą wiadomość. Cała Polska do końca miała nadzieję, niestety potwierdzono najgorsze Weterynarz i kot nagrani Kiedy w końcu widzimy co dzieje się w pomieszczeniu, wszystko staje się jasne — ta kobieta naprawdę kocha swoją pracę. Kobieta tańczy, podśpiewując, trzymając przez sobą małego kotka, tak jakby tańczyli wspólnie. Maluch wpatruje się w nią wielkimi oczami. Osoba nagrywająca wycofuje się, śmiejąc się pod nosem. Każdy z nas może sobie tylko życzyć, żeby nasze zwierzęta zawsze trafiały pod opiekę osób, tak je kochających, jak ta kobieta. Takich weterynarzy właśnie potrzebujemy i takim ufamy. ZOBACZ NAGRANIE:

UKRYTA KAMERA
16.08.2020 18:30 Ukryta kamera zarejestrowała, co kot robi w nocy. Jego właściciel nie mógł uwierzyć

Kot, jak to kot, lubi chadzać własnymi ścieżkami. Ciężko poskromić jego ciekawość i chęć odkrywania świata na własną łapę, ale tym bardziej ciekawi nas: co robi nasz pupil, gdy my, nieświadomi niczego, śpimy. Ten mężczyzna zamontował w swojej sypialni ukrytą kamerę, by dowiedzieć się, co zwierzak wyprawia po nocach. Nie rozczarowało go to, co odkrył. Ukryta kamera miała pomóc właścicielowi w zrozumieniu dziwnych zdarzeń w jego domu. Miał podejrzenia, że jego problem mógł mieć coś wspólnego z jego ukochanym kotem. By się tego dowiedzieć postanowił wytoczyć ciężkie działa. Dopiero nagranie, w które nie mógł uwierzyć, wyjaśniło całą sytuację!

ukryta kamera
19.06.2020 21:40 Ukryta kamera zarejestrowała dziwne zachowanie mężczyzny. Nagrano, co robi z bezpańskim psem

Ukryta kamera zamontowana na jednym z miejskich parkingów zarejestrowała niezwykłe spotkanie psa i mężczyzny. Zachowanie faceta do tego stopnia zdumiało oglądającego materiał, że zamieścił go w sieci. Nic dziwnego, reakcja mężczyzny na bezpańskiego psa była naprawdę nietypowa.Jak każdemu wiadomo, najswobodniej zachowujemy się, kiedy jesteśmy przekonani, że nikt nas nie widzi. To wówczas pozwalamy sobie na najwięcej, jesteśmy całkowicie nieskrępowani. Nic więc dziwnego, że mężczyzna w taki sposób zachowywał się tylko dlatego, że nie spodziewał się żadnych ciekawskich oczu. Na całe szczęście, była tam zamontowana ukryta kamera!

choinka
07.04.2020 17:37 Włączyli kamerę w nocy. Zobaczyli, jak ich koty podbiegają do okna w kuchni i dzieje się niewyobrażalna rzecz

Koty harcowały nocą w kuchni, więc właściciele postanowili nagrać zwierzaki ukrytą kamerką. Po tym, jak jeden z nich podbiegł do okna, stała się niewyobrażalna rzecz. Nagrany filmik sugeruje coś niemożliwego.Koty to zwierzęta owiane pewną nutą tajemnicy. Chodzą własnymi ścieżkami, lubią samotność, a ich miłość do właścicieli jest często podważana. Wzbudzają skrajne uczucia. Część ludzi je kocha, druga nienawidzi. Mimo różnych opinii trzeba obiektywnie stwierdzić, że koty wyróżniają się niesamowitą gracją i sprytem. Ich indywidualizm natomiast sprawia, że postrzegane są jako bardzo tajemnicze zwierzęta.

UKRYTA KAMERA
04.04.2020 11:04 Ukryta kamera zarejestrowała, co kot robi w nocy. Jego właściciel nie mógł uwierzyć

Ukryta kamera została zamontowana przez tego mężczyznę, ponieważ chciał się dowiedzieć, co nocami wyprawia jego pupil. Zastanawiał się, czy kot ma coś wspólnego z dręczącym go od jakiegoś czasu problemem. To, co okazało się dzięki nagraniu, bardzo go zaskoczyło. Właściciel zwierzaka nie mógł uwierzyć w to, co widzi. Spotkaliście się kiedyś z taki zachowaniem kota?Kot, jak to kot, lubi chadzać własnymi ścieżkami. Ciężko poskromić jego ciekawość i chęć odkrywania świata na własną łapę, ale tym bardziej ciekawi nas: co robi nasz pupil, gdy my, nieświadomi niczego, śpimy. Ten mężczyzna zamontował w swojej sypialni ukrytą kamerę, by dowiedzieć się, co zwierzak wyprawia po nocach. Nie rozczarowało go to, co odkrył.

Chłopiec
05.03.2020 16:10 Ukryta kamera nagrała, co chłopiec robi z psem sąsiadów. Nikt nie miał pojęcia, zakradał się codziennie

Ukryta kamera uchwyciła, co tak naprawdę chłopiec robi z psem sąsiadów pod ich nieobecność. Maluch swoim zachowaniem wywołał w sieci prawdziwe poruszenie. Co ciekawe, spryciarz każdego dnia zakradał się do ich garażu. Jego poczynania spotkały się z ogromnym odzewem ze strony Internautów, a nagranie stało się wirusowe. Psiaki to niezwykle inteligentne i rozumne stworzenia. Wbrew pozorom rozumieją o wiele więcej, niż mogłoby się wydawać. Ci z nas, którzy nie mają okazji zostać szczęśliwymi posiadaczami czworonoga, kontaktu z futrzakami szukają w najbliższym otoczeniu. Poczynania pewnego chłopca ujawniła ukryta kamera.

UKRYTA KAMERA
29.02.2020 14:31 Ukryta kamera zarejestrowała, co kot robi w nocy. Jego właściciel nie mógł uwierzyć

Ukryta kamera została zamontowana przez tego mężczyznę, ponieważ chciał się dowiedzieć, co nocami wyprawia jego pupil. Zastanawiał się, czy kot ma coś wspólnego z dręczącym go od jakiegoś czasu problemem. To, co okazało się dzięki nagraniu, bardzo go zaskoczyło. Właściciel zwierzaka nie mógł uwierzyć w to, co widzi. Spotkaliście się kiedyś z taki zachowaniem kota? Kot, jak to kot, lubi chadzać własnymi ścieżkami. Ciężko poskromić jego ciekawość i chęć odkrywania świata na własną łapę, ale tym bardziej ciekawi nas: co robi nasz pupil, gdy my, nieświadomi niczego, śpimy. Ten mężczyzna zamontował w swojej sypialni ukrytą kamerę, by dowiedzieć się, co zwierzak wyprawia po nocach. Nie rozczarowało go to, co odkrył.

slub
17.02.2020 10:36 Miała wziąć z nim ślub. Gdy zobaczyła na nagraniu, co robi z jej psami, odwołała wszystko

Ślub to decyzja, której nie można podejmować pochopnie. Powinniśmy wiedzieć o naszych partnerach jak najwięcej, zanim zdecydujemy się na sakramentalne tak. Pewna miłośniczka zwierząt nie dowierzała, gdy zobaczyła, co jej partner i przyszły narzeczony robi z jej psami. Wszystko zarejestrowała ukryta kamera. Na nagraniu było widać, jak jej mężczyzna zachowuje się, gdy zostaje sam z psami. Po tym, co zobaczyła, od razu odwołała ślub. Nie mogła wybaczyć partnerowi tego, co zrobił. Reakcja zwierząt na to, że zostają sam na sam z narzeczonym kobiety, rozdziera nam serce.

koty
04.02.2020 10:08 Koty nagrane przez ukrytą kamerę. Właściciel dowiedział się, co wyprawiają w nocy. Nie był zadowolony

Koty uwielbiają harcować, skakać i bawić się, szczególnie ze swoimi kocimi kolegami. Są niesamowicie zwinne, skoczne i giętkie — potrafią wejść na wysokie półki, a nawet na żyrandol. Właściciele trzech kotów wyjechali i zostawili swoje zwierzęta same w domu na noc. Wszystko nagrała ukryta kamera. Zamontowali sprzęt monitorujący, aby mieć pod kontrolą dom, który zostawili bez opieki i aby wiedzieć, co robią ich koty. Na nagraniu wideo widać koty, a właściciele nie są dumni z ich zachowania. Po powrocie na pewno rozmówili się ze swoimi pupilami.

28.01.2020 09:50 Odkrył, co jego dziewczyna robi z jego psem, gdy nie ma go w domu. Ukryta kamera zarejestrowała wszystko

Suczka była jego oczkiem w głowie. Będąc w dalekiej podróży odkrył, co jego ukochana robi z psem, gdy nie ma go w domu – wideo z monitoringu robi furorę w sieci! Zobaczcie sami — jest naprawdę niesamowite. Jose Perez musiał udać się w dłuższą podróż służbową i zostawić w domu swoją dziewczynę i ukochaną suczkę, Ninę. Często bywa, że nasi partnerzy nie podzielają naszego zachwytu i miłości do domowego pupila. Czego doświadczyła ukochana suczka, przebywając przez kilka dni z ukochaną Jose? Sami zobaczcie.

19.12.2019 20:57 Śmieszne nagranie obiegło internet. Dziewczyna nagrała swojego chłopaka, który wygłupia się z psem

Buldog francuski został pod opieką mężczyzny. Kiedy jego żona wyjechała, zostawiła włączoną ukrytą kamerę. Nagranie pokazało, co tak naprawdę jej ukochany robi z jej psem pod jej nieobecność. Była w szoku. Kobieta zobaczyła, co jej chłopak robił z psem, kiedy jej nie było w domu. Natychmiast wstawiła nagranie do internetu, aby wszyscy się przekonali, jaki jest jej chłopak i jak zachowywał się w stosunku do psa. Buldog i jego reakcja mówi sama za siebie.

kot
17.12.2019 19:27 Kot niespodziewanie wymknął się z domu w nocy. Po chwili zrozumiał, że popełnił wielki błąd

Kot wymknął się przez uchylone drzwi w środku nocy. Po jakimś czasie pożałował tego, co zrobił i błagał, żeby wrócić do domu. Właściciel jeszcze nie wiedział, co stało się jego kotu. Dopiero nagranie z kamer domowych wszystko wyjaśniło! Ten wieczór nie należał do najcieplejszych, a można nawet powiedzieć, że wiało chłodem. Uchylone drzwi okazały się idealną okazją do ucieczki z domu. Po niedługim czasie kot pożałował swojej decyzji. Właściciel zobaczył na nagraniu dlaczego!

11.12.2019 17:40 Ukryta kamera nagrała znaną influencerkę, która wyrzuciła kota za płot. Internet jej tego nie wybaczy.

Internet ostatnio obiegło szokujące wideo, na którym widzimy młodą dziewczynę, która rzuca kotem przez całą długość ogrodu. Kobieta bierze zamach, jakby ciskała piłką, a nie żywym, bezbronnym zwierzęciem. Takie zachowanie jest nieludzkie i niedopuszczalne, a jednak ludzie robią takie rzeczy i to dlaczego? Charli Gowland jest australijską influencerką. Kobieta stara się utrzymać popularność na Instagramie, nie waha się sięgnąć po zachowania zupełnie skrajne, byleby tylko zwróciły na siebie uwagę. Takim właśnie zachowaniem było to, co zrobiła swojemu kotu. Przerażające, że Internet sprawia, że ktokolwiek wpada na taki pomysł, a ludzie chcą to oglądać.

pies
13.10.2019 12:11 Ukryta kamera nagrała, co robi listonosz z psami, gdy nikt nie patrzy. Właściciel nic o tym nie wiedział

Ukryta kamera nagrała, co ten listonosz robi z psami, gdy nikt nie patrzy. Właściciel zwierząt po obejrzeniu nagrania był zaskoczony, nigdy nie spodziewałby się takiego zachowania po listonoszu. Wideo w błyskawicznym tempie obiegło świat. W animacjach niemal od zawsze występował motyw ciągłego konfliktu pomiędzy psem a listonoszem. Zawód listonosza zawsze kojarzy nam się z wrogiem wszystkich psów, które gonią go i szarpią za torbę pełną listów. Ten mężczyzna jednak udowodnił, że pomiędzy psem a roznosicielem listów może nawiązać się przyjaźń.

ukryta kamera
06.09.2019 12:02 Ukryta kamera uchwyciła jak kobieta i jej dzieci znęcają się nad kucykiem. „Bili kijem i okładali go po głowie”

Ukryta kamera uchwyciła jak kobieta wraz ze swoimi dziećmi wspólnie znęcali się nad bezbronnym kucykiem. Bili go i okładali kijem po głowie. Jak mogli dopuścić się, aż tak okropnego czynu i jakie konsekwencje im grożą? Już nie raz pisaliśmy o tym, jak ukryta kamera może uratować życie naszego zwierzęcia. Koszt wcale nie jest aż tak duży, a dzięki temu możemy dowiedzieć się wiele na temat naszych zwierząt, czy współlokatorów. Tym razem ukryta kamera przyłapała skandaliczne zachowanie matki z dziećmi.

ukryta kamera
02.09.2019 17:18 Ukryta kamera uchwyciła jak kobieta znęca się nad kotem współlokatorki. Nie dawała mu spokoju

Ukryta kamera uchwyciła znęcanie się nad kotem. Współlokatorka właścicielki zwierzaka nie dawała mu spokoju. Terroryzowała niewinne i bezbronne zwierzę! Niektórym z nas zapewne zdarzyło się wynajmować pokój, choćby na studiach. Nigdy nie wiemy wtedy, na jakiego współlokatora trafiliśmy. Tej kobiecie na pomoc przyszła ukryta kamera, która ujawniła straszliwą prawdę.

nagranie
28.08.2019 17:05 Nagranie ukazało całą prawdę. Kobieta dowiedziała się, co jej chłopak robi z psem, gdy jej nie ma

Nagranie, które trafiło do sieci pokazało, co mężczyzna robił pod nieobecność swojej żony. Nie spodziewała się tego, co zobaczyła. Wstawiła nagranie do internetu, aby wszyscy je zobaczyli. Kobieta zobaczyła, co jej chłopak robił z psem, kiedy jej nie było w domu. Natychmiast wstawiła nagranie do internetu, aby wszyscy się przekonali, jaki jest jej chłopak i jak zachowywał się w stosunku do psa.

27.08.2019 12:23 Mężczyzna przestraszył się, że ktoś pływa w jego basenie. Nie mógł spodziewać się tego, co zobaczył

Ukryta kamera zarejestrowała niecodzienne nocne harce w basenie mężczyzny, Bo Rodrigueza. Włamanie na jego posesję uwieczniła kamera i miał niezbite dowody, aby zgłosić przestępstwo. Kąpiel w cudzym basenie mogła skończyć się dla nich pozwem, ale gdy mężczyzna odkrył tożsamość włamywaczy, zaczął się śmiać. Mógł spodziewać się wielu rzeczy, ale nie tego, co ostatecznie zobaczył.

ukryta kamera
20.08.2019 15:22 Ukryta kamera zarejestrowała, co 14-latek zrobił leżącemu kotu. Właściciel nie mógł uwierzyć

Ukryta kamera zarejestrowała skandaliczne zachowanie młodego chłopca. Bez powodu rzucił przedmiotem w bezbronnego kota. Dlaczego ludzie czują się bezkarni w kontekście znęcania się nad zwierzętami? Kot spokojnie leżał przed swoim domem, próbował się zrelaksować, ale nastoletni chłopak na rowerze przerwał jego odpoczynek. Smutne, że młodzi ludzie robią sobie żarty kosztem cierpiących zwierząt.