Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Ukryta kamera zarejestrowała dziwne zachowanie mężczyzny. Nagrano, co robi z bezpańskim psem
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 19.06.2020 21:40

Ukryta kamera zarejestrowała dziwne zachowanie mężczyzny. Nagrano, co robi z bezpańskim psem

ukryta kamera
fot. twitter.com/bendemistims

Ukryta kamera zamontowana na jednym z miejskich parkingów zarejestrowała niezwykłe spotkanie psa i mężczyzny. Zachowanie faceta do tego stopnia zdumiało oglądającego materiał, że zamieścił go w sieci. Nic dziwnego, reakcja mężczyzny na bezpańskiego psa była naprawdę nietypowa.

Jak każdemu wiadomo, najswobodniej zachowujemy się, kiedy jesteśmy przekonani, że nikt nas nie widzi. To wówczas pozwalamy sobie na najwięcej, jesteśmy całkowicie nieskrępowani. Nic więc dziwnego, że mężczyzna w taki sposób zachowywał się tylko dlatego, że nie spodziewał się żadnych ciekawskich oczu. Na całe szczęście, była tam zamontowana ukryta kamera!

Ukryta kamera nagrała, co robił z psem

Wideo zostało nakręcone telefonem. Widzimy na nim ekran jednego z podglądów miejskiego monitoringu. Ukryta kamera uchwyciła akurat dosyć nietypowe zachowanie mężczyzny, który w środku nocy wszedł na parking. Poza nim był tam tylko miejscowy bezpański pies.

Wyraźnie podekscytowany mężczyzna wybiegł zza kadru tanecznym krokiem w stronę przyglądającemu mu się z ciekawością psa. Wtedy zaczął się ich taniec: wyraźnie zadowolony z sytuacji mężczyzna co chwilę głaskał i tańczył wokół zdezorientowanego, ale nie mniej szczęśliwego pieska, który nieustannie podbiegał do niego i machał ogonem!

  1. Czy Łukasz Szumowski rezygnuje ze stanowiska? Padły mocne słowa, Minister Zdrowia już raz myślał o dymisji
  2. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją
  3. Doda wyznała bolesną prawdę o małżeństwie z Radosławem Majdanem, „Było ich aż tyle, że ciężko zliczyć”. Latami ją zdradzał?

Mężczyzna zakochał się w zwierzaku

Nagranie szybko przyciągnęło wiele uwagi, zostało obejrzane już 1,25 miliona razy. Było rozpowszechniane na różnych portalach społecznościowych, aż w końcu widoczny na nim mężczyzna został znaleziony!

Okazało się, że facet uwielbia zwierzęta – sam ma cztery psy i chętnie adoptowałby tego jako piątego, ale nie ma takiej możliwości. Na całe szczęście zwierzak jest dobrze znany w ich mieście i opiekuje się nim wiele osób. Mężczyzna wciąż jednak cieszy się, kiedy widzi czworonoga i zawsze chętnie się z nim bawi!

ZOBACZ NAGRANIE:

Sokak köpeği görünce severken kafayı yiyorum 🙁 pic.twitter.com/7de40imwej

— II. Supermet (@bendemistims) October 12, 2019

ZOBACZ TEŻ:

  1. Na zdjęciu ukrywa się pies. 90% osób nie potrafi go znaleźć
  2. Mężczyzna spadł z drabiny i zemdlał. Jego pies zrobił niesamowitą rzecz, ratownicy nie mogli uwierzyć
  3. Porażający rachunek od NFZ. Za pobyt w szpitalu zapłacimy więcej niż w 5-gwiazdkowym hotelu
  4. Szczeniaczek właśnie znalazł właściciela. Pomożesz wybrać imię dla maleńkiego pieska?
  5. Miłosny horoskop. Poznaj znaki zodiaku, które są sobie przeznaczone
  6. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją

źródła: popularne.pl