Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Ukryta kamera zarejestrowała, co kot robi w nocy. Jego właściciel nie mógł uwierzyć
Marta Kulik
Marta Kulik 16.08.2020 18:30

Ukryta kamera zarejestrowała, co kot robi w nocy. Jego właściciel nie mógł uwierzyć

UKRYTA KAMERA
facebook.com/Boomzaaaaaa

Kot, jak to kot, lubi chadzać własnymi ścieżkami. Ciężko poskromić jego ciekawość i chęć odkrywania świata na własną łapę, ale tym bardziej ciekawi nas: co robi nasz pupil, gdy my, nieświadomi niczego, śpimy. Ten mężczyzna zamontował w swojej sypialni ukrytą kamerę, by dowiedzieć się, co zwierzak wyprawia po nocach. Nie rozczarowało go to, co odkrył.

Ukryta kamera miała pomóc właścicielowi w zrozumieniu dziwnych zdarzeń w jego domu. Miał podejrzenia, że jego problem mógł mieć coś wspólnego z jego ukochanym kotem. By się tego dowiedzieć postanowił wytoczyć ciężkie działa. Dopiero nagranie, w które nie mógł uwierzyć, wyjaśniło całą sytuację!

Ukryta kamera pomogła poznać prawdę

Lomphonten Lomphontan, który wraz ze swoim kotem mieszka w Bangkoku, uwielbia swojego zwierzaka. Mieszka im się razem świetnie, mężczyzna nigdy nie mógł narzekać na zachowanie pupila. Jednak jakiś czas temu, zaczął zauważać w siebie problemy z oddychaniem w nocy. Nie miał pojęcia, z czego mogłoby się to wziąć. W dzień nie doświadczał takich trudności nigdy.

Żeby rozwiązać tę zagadkę, Lomphonten zamontował w swojej sypialni kamerę. I już niedługo tajemnica została rozwiana. Na klatkach z nagrania, które mężczyzna opublikował na swoim Facebooku, widzimy kota, który przychodzi w nocy do swojego pana. Gdy on śpi, kot najpierw mu się przygląda, a potem zaczyna szukać dla siebie wygodnej pozycji. Jak się okazuje — najwygodniej jest mu na twarzy Lomphontena. I problemy z oddychaniem od razu się wyjaśniły!

  1. Owczarek niemiecki i dziecko. Pies zareagował błyskawicznie, gdy ojciec podniósł rękę na chłopca
  2. Przez okno samochodu zobaczyła worek. Kiedy się przyjrzała bliżej, od razu zahamowała

Czy kot kocha właściciela?

Tak, kot kocha swoich właścicieli! Tylko okazuje miłość w sposoby, które mogą nie być oczywiste dla każdego człowieka, szczególnie tego, który jest bardziej przyzwyczajony do psiej mowy ciała. Kilka dowodów na to, że twój kot cię kocha to na przykład odsłanianie brzucha czy ocieranie się o ciebie głową. To pierwsze oznacza zaufanie, to drugie — że postrzega cię jak „swojego”.

Okazuje się, że sposobem na okazanie przywiązania i zaufania jest również coś, co większość z nas uznałaby za przejaw raczej negatywnych uczuć. Jeśli twój kot przebywa z tobą w jednym pokoju i cały czas leży odwrócony do ciebie plecami, to wcale nie znaczy, że nie ma ochoty na ciebie patrzeć. Wręcz przeciwnie! Kot pokazuje ci, że ci ufa i wierzy, że będziesz pilnować jego bezpieczeństwa „na tyłach”.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ukryta kamera

Kotek chciał okazać miłość, niestety trochę utrudnił swojemu panu życie.

ukryta kamera

Ukryta kamera wyjaśniła, dlaczego mężczyzna nie mógł oddychać.

źródło: The Dodo

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sądzili, że uratowali szczeniaki. Aż zastygli, kiedy usłyszeli, że to wcale nie są psy
  2. Po ulicach chodzi mężczyzna z walizką. Przechodnie osłupieli, kiedy usłyszeli szczekanie ze środka
  3. Kotka rozmawia ze swoimi małymi. Właściciel nagrał pogawędkę, wideo jest przesłodkie
  4. Chihuahua i duży pitbull mają razem szczeniaki. Pieski od razu przykuwają uwagę, są niezwykłe
  5. Urodził się z uszami jak Myszka Miki. Nieprawdopodobne, jak wygląda maltańczyk
  6. Dramatyczny wypadek w McDonaldzie w polskim mieście. Nowe ustalenia policji i prokuratury