Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Odkrył, co jego dziewczyna robi z jego psem, gdy nie ma go w domu. Ukryta kamera zarejestrowała wszystko
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 28.01.2020 09:50

Odkrył, co jego dziewczyna robi z jego psem, gdy nie ma go w domu. Ukryta kamera zarejestrowała wszystko

Suczka była jego oczkiem w głowie. Będąc w dalekiej podróży odkrył, co jego ukochana robi z psem, gdy nie ma go w domu – wideo z monitoringu robi furorę w sieci! Zobaczcie sami — jest naprawdę niesamowite.

Jose Perez musiał udać się w dłuższą podróż służbową i zostawić w domu swoją dziewczynę i ukochaną suczkę, Ninę. Często bywa, że nasi partnerzy nie podzielają naszego zachwytu i miłości do domowego pupila. Czego doświadczyła ukochana suczka, przebywając przez kilka dni z ukochaną Jose? Sami zobaczcie.

Suczka była jego oczkiem w głowie

Jose wiedział, że jego ukochana uwielbia Ninę i często spędzali wspólnie czas na zabawie. Gdy wyjechał w podróż służbową, otrzymał najlepszy dowód na to, jak zgranym są zespołem! Kamera umieszczona w ich domu zarejestrowała coś przeuroczego.

Monitoring został zamontowany, by sprawdzać, co suczka robi, gdy jest sama w domu. Jest także doskonałym zabezpieczeniem, ponieważ wykrywa ruch i alarmuje mieszkańców, gdy po północy pojawi się jakaś podejrzana aktywność. To właśnie stało się, gdy Jose wyjechał w delegację. Na swój smartfon otrzymał powiadomienie, że w nocy ktoś wszedł do mieszkania. Zaniepokojony mężczyzna natychmiast postanowił sprawdzić, co się dzieje w domu. Na pewno jednak nie spodziewał się takiego widoku!

Ukryta kamera nagrała, co dziewczyna robi z psem

Mężczyzna przyznał, że bardzo zaniepokoiło go ostrzeżenie na jego telefonie — bał się, że ktoś mógł włamać się do mieszkania. Jednak prawda okazała się dużo przyjemniejsza!

– Uzyskałem dostęp do nagrania z kamery i wtedy zobaczyłem, co tak naprawdę się tam działo. Zrobiło mi się ciepło na sercu — mówi Perez.

Okazało się, że monitoring uruchomiła dziewczyna Jose, która wróciła późno do domu. To jednak nie wszystko — na nagraniu zostało uwiecznione, jak partnerka mężczyzny… tańczy z uradowaną jej powrotem Niną! Kobieta i suczka świetnie się razem bawiły i wywijały tańce w kuchni.

– Moja dziewczyna i Nina pokochały się od pierwszego wejrzenia, od zawsze były bardzo blisko ze sobą. Nina zawsze jest bardzo szczęśliwa na widok mojej partnerki. To zabawne, ale przy nich czasami czuję się jak piąte koło u wozu — mówi mężczyzna.

Jose przyznaje, że nie mógł powstrzymać się od śmiechu, gdy zobaczył nagranie, dzięki któremu przekonał się, że pozostawione w domu partnerka i suczka nie tęsknią za nim za bardzo! Nina jest dla pary jak dziecko — oboje bardzo ją kochają i uwielbiają spędzać razem czas. Obejrzyjcie wideo!

ZOBACZ:

mężczyzna

Nagranie, które udostępnił mężczyzna, jest prawdziwym hitem sieci!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyborcy opozycji mogli przez pomyłkę oddać nieważne głosy. Wszystko przez głupi błąd
  2. Przez 10 lat starała się o dziecko. Gdy wreszcie jej się udało, lekarz przyznał, że popełnił fatalny błąd
  3. Agata Duda zadała szyku podczas wyborów parlamentarnych. Takiej kreacji nie powstydziłaby się księżna Diana
  4. Kot opiekuje się dziewczynką z autyzmem. Spędzają razem każdą wolną chwilę
  5. Kobieta zmuszała do stosunków płciowych psa. Są nagrania i zdjęcia
  6. Pod śmietnikiem stała miska przykryta drewnianą płytą. Kiedy ją odsłonili, ich oczom ukazał się przerażający widok