Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Ukryta kamera nagrała, co chłopiec robi z psem sąsiadów. Nikt nie miał pojęcia, zakradał się codziennie
Marta Kulik
Marta Kulik 05.03.2020 16:10

Ukryta kamera nagrała, co chłopiec robi z psem sąsiadów. Nikt nie miał pojęcia, zakradał się codziennie

Chłopiec
screen z nagrania YouTube

Ukryta kamera uchwyciła, co tak naprawdę chłopiec robi z psem sąsiadów pod ich nieobecność. Maluch swoim zachowaniem wywołał w sieci prawdziwe poruszenie. Co ciekawe, spryciarz każdego dnia zakradał się do ich garażu. Jego poczynania spotkały się z ogromnym odzewem ze strony Internautów, a nagranie stało się wirusowe.

Psiaki to niezwykle inteligentne i rozumne stworzenia. Wbrew pozorom rozumieją o wiele więcej, niż mogłoby się wydawać. Ci z nas, którzy nie mają okazji zostać szczęśliwymi posiadaczami czworonoga, kontaktu z futrzakami szukają w najbliższym otoczeniu. Poczynania pewnego chłopca ujawniła ukryta kamera.

Chłopiec zakradał się do sąsiadów

Nie ulega wątpliwości, że dzieci po prostu uwielbiają zwierzęta. Nie bez przyczyny od najmłodszych lat uczeni są odgłosów wydawanych przez psy, koty czy konie. Co więcej, domowe czworonogi są wspaniałymi towarzyszami zabaw. Dzięki nim pociecha ma poczucie odpowiedzialności.

Chłopiec, którego rodzice nie zgodzili się na zakup lub adopcję psa, wpadł na pewien pomysł. Każdego dnia zakradał się do garażu sąsiadów, w którym większość swojego czasu spędzał ich zwierzak. Nie od dziś wiadomo, że nagrania zarejestrowane przez ukrytą kamerę pozwalają poznać całą prawdę o tym, co dzieje się w mieszkaniu pod naszą nieobecność. Tym razem udało się uchwycić, co mały sąsiad robi z ich psem.

  1. Myślał, że nikt ich nie widzi. Żona zobaczyła go z psem na kanapie…
  2. Usypiali go i wykorzystywali. Ojciec z kolegami zgotowali 7-latkowi piekło
  3. Pitbull rozmawia ze swoją panią przy pomocy specjalnych przycisków. Niesamowite wideo

Ukryta kamera ujawniła prawdę

Na nagraniu gołym okiem widać, jak synek sąsiadów zeskakuje ze swojego roweru i biegnie w stronę garażu, w którym przesiaduje zwierzak. Szybko do niego podbiega i… zaczyna go przytulać.

Po okazaniu uczuć, którymi obdarza czworonoga, ucieka. Kiedy nagranie z udziałem chłopca obiegło sieć, w mgnieniu oka stało się wiralem. Dziecko swoim zachowaniem wywołało salwę zachwytu i poruszyło nawet najbardziej nieugiętą część obserwatorów. Nie ma w tym nic dziwnego, jego zachowanie jest naprawdę poruszające.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dlaczego pies ma zawsze zimny nos? Odpowiedź jest zadziwiająca, naukowcy w końcu dali ostateczną odpowiedź
  2. Suczka ze maleńkimi szczeniakami porzucona przy drodze. Policja odnalazła właściciela
  3. Co zrobić, gdy kot jest leniwy? 5 sposobów na aktywną zabawę z mruczkiem
  4. Owczarek niemiecki pozował z nastolatką do zdjęcia. Dziewczyna będzie tego żałować do końca…