Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Ukryta kamera zarejestrowała, co 14-latek zrobił leżącemu kotu. Właściciel nie mógł uwierzyć
Paulina Talarska
Paulina Talarska 20.08.2019 15:22

Ukryta kamera zarejestrowała, co 14-latek zrobił leżącemu kotu. Właściciel nie mógł uwierzyć

ukryta kamera
liverpoolecho.co.uk

Ukryta kamera zarejestrowała skandaliczne zachowanie młodego chłopca. Bez powodu rzucił przedmiotem w bezbronnego kota. Dlaczego ludzie czują się bezkarni w kontekście znęcania się nad zwierzętami?

Kot spokojnie leżał przed swoim domem, próbował się zrelaksować, ale nastoletni chłopak na rowerze przerwał jego odpoczynek. Smutne, że młodzi ludzie robią sobie żarty kosztem cierpiących zwierząt.

Ukryta kamera zarejestrowała skandaliczne zachowanie chłopaka

Kamera zarejestrowała zdarzenie, które wstrząsnęło rodziną zwierzaka. Nastoletni chłopak podszedł do starego, 14-letniego kota, który leżał przed swoim domem. Początkowo, zwierzę nie reagowało, ponieważ nie sądziło, że chłopak będzie miał złe zamiary. Kiedy nastolatek podszedł, wyciągnął rękę do kota, tak jakby chciał coś mu dać. Po chwili uniósł drugą rękę, w której trzymał jajko i rzucił z całej siły w czworonoga. Ten zerwał się i uciekł ze strachu. Musiał być przerażony, bo nie spodziewał się takiego rozwoju sytuacji.

Kot czekał na swoją rodzinę, kiedy wydarzyło się coś strasznego

Właścicielka kota była poruszona całą sytuacją, ponieważ jak się okazało, jej kot był bardzo chory. To, co go spotkało, tylko pogorszyło jego stan. 14-letni kot, dzień po zdarzeniu musiał zostać uśpiony ze względu na stan zdrowia. Smutne, że wcześniej przeżył traumatyczną sytuację, która sprawiła, że jego ostatnie dni były wypełnione strachem.

Właścicielka kota wyjaśniła, dlaczego kot przesiadywał przed domem — wychodził każdego dnia o 7 rano i czekał, aż dzieci kobiety wrócą do domu ze szkoły. Nieustannie widujemy sytuacje podobne do tej nagranej przez ukrytą kamerę. Młodzi ludzie powinni być uczeni przez swoich rodziców szacunku dla zwierząt i ludzi.

Zobacz zdjęcia:

ukryta kamera

Kot leżał przed domem i odpoczywał.

ukryta kamera

Nastoletni chłopiec podbiegł do niego i wyciągnął rękę, jakby chciał mu coś dać.

ukryta kamera

Uniósł drugą i rzucił jajkiem w kota.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kot prowadził podwójne życie. ”Okłamywał” dwie rodziny
  2. Ten kotek mieści się na łyżeczce. Wszystko przez dziwną i rzadką chorobę
  3. Dlaczego kot oblizuje się po jedzeniu? Faktycznie mu smakowało?
  4. Uratowali psa, ale gdy go zobaczyli oniemieli. Jedyny taki pies na świecie, ciężko w to uwierzyć
  5. Chłopak podszedł do kota z jednym okiem. Nie wiedział, że nagrywają, co mu robi

Źródło: liverpoolecho.co.uk