Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Ukryta kamera zarejestrowała, co pies robi z kotem, gdy właściciele wychodzą z domu. Nie mogli uwierzyć
Paulina Rakowska
Paulina Rakowska 31.10.2020 23:10

Ukryta kamera zarejestrowała, co pies robi z kotem, gdy właściciele wychodzą z domu. Nie mogli uwierzyć

ukryta kamera
fot. screen YouTube @The Dodo

Ukryta kamera to dobre zabezpieczenie, ale także sposób na odkrycie co ciekawego dzieje się w domu, gdy nas w nim nie ma. Zwłaszcza jeżeli mamy zwierzaki lub dzieci, możemy dojść do interesujących odkryć. Właśnie jedno z nich ukazało się oczom właścicieli psa i kota, gdy przejrzeli nagrania.

Ukryta kamera to świetny sposób na sprawdzenie, co się dzieje w domu pod naszą nieobecność. Zdecydowali się na to właściciele pewnego psa i kota. Gdy obejrzeli nagrania, byli w szoku. Tego się nie spodziewali.

Dobry sposób na kontrolowanie domu? Ukryta kamera!

Dzięki licznym aplikacjom i łatwo dostępnym kamerom możemy kontrolować, co się dzieje w domu pod naszą nieobecność. Zabezpiecza to przed włamaniem, a czasami zdradza ciekawe fakty, np. co robią zwierzęta, gdy zostają same.

Samotnym pupilom brakuje pieszczot i ciepła. Z drugiej strony, nikt im niczego nie zakazuje, a więc hulaj dusza, piekła nie ma. Często niesforne zwierzęta gramolą się na łóżko, kanapę, gryzą kapcie, rozrzucają śmieci i psocą, jak mogą.

Co ujawniła ukryta kamera?

Ukryta kamera ujawniła szczególną relację między psem i kotem. Jak się okazało, kiedy tylko właściciele wychodzili z domu, zwierzaki czym prędzej rozsadzały się na kanapie i tuliły w najlepsze. Ich widok prezentuje się niezwykle uroczo.

Mówi się, że pies i kot to najwięksi wrogowie, jednak wychowywani od małego potrafią się zaakceptować i zostać przyjaciółmi na dobre i złe. Widzimy to m.in. na przykładzie zwierząt z nagrania. Oboje bardzo lubią spędzać ze sobą czas.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ukryta kamera

Pies i kot spędzali długie godziny na kanapie, tuląc się do siebie.

ukryta kamera

Zwierzęta lubiły się także relaksować razem na słońcu.