Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Ukryta kamera uchwyciła jak kobieta znęca się nad kotem współlokatorki. Nie dawała mu spokoju
Łucja Jureczko
Łucja Jureczko 02.09.2019 17:18

Ukryta kamera uchwyciła jak kobieta znęca się nad kotem współlokatorki. Nie dawała mu spokoju

ukryta kamera
Fot.pexels.com

Ukryta kamera uchwyciła znęcanie się nad kotem. Współlokatorka właścicielki zwierzaka nie dawała mu spokoju. Terroryzowała niewinne i bezbronne zwierzę!

Niektórym z nas zapewne zdarzyło się wynajmować pokój, choćby na studiach. Nigdy nie wiemy wtedy, na jakiego współlokatora trafiliśmy. Tej kobiecie na pomoc przyszła ukryta kamera, która ujawniła straszliwą prawdę.

Ukryta kamera zarejestrowała jak kobieta znęca się nad kotem

Filmik, który zarejestrowała ukryta kamera mrozi krew w żyłach. Współlokatorka kobiety wchodzi do mieszkania i od razu obiera sobie za cel skrzywdzenie bezbronnego, nic nieświadomego kota. Zaczyna ona od kopania go, szturchania nogą.

Przerażony kot nie wie co ma zrobić, ucieka. Chowa się pod rozłożoną suszarką do ubrań. Kobieta idzie za nim i kopie go z jednego miejsca na drugie, gdy ten próbuje się schować. Gdy już to nie satysfakcjonuje kobiety, postanawia złapać go z całej siły za ogon i ciągnąć.

Kobieta kopie i ciąga kota za ogon po mieszkaniu

Kot zaczyna przeraźliwe miauczeć. Kobieta ciąga nim po pokoju, podczas gdy kot rozpaczliwe próbuje się podnieść, podrapać ją, uciec, a to wszystko rejestruje ukryta kamera. Współlokatorka z piekła rodem nic sobie nie robi w przerażenia kota. Cały filmik trwa aż cztery minuty. W tym czasie współlokatorka właścicielki kota terroryzowała i znęcała się nad zwierzęciem.

Gdy już jej się to znudziło, puściła jego ogon, wyprostowała się, otrzepała ręce i patrzyła na kota. W tym momencie filmik się kończy, nie wiemy więc potoczyła się sytuacja dalej.

Znęcanie się nad zwierzętami. Gdzie zgłosić znęcanie się nad kotem?

Jeśli mamy choćby podejrzenie, że ktoś znęca się nad zwierzęciem warto najpierw spróbować zdobyć jakieś dowody, to na pewno ułatwi sprawę policji. Jeśli natomiast nie mamy takiej możliwości i tak możemy bez problemu sprawę zgłosić.

Warto w takich momentach odezwać się także do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w danym rejonie lub okolicznej fundacji. Oni także pomogą lub pokierują nas co dalej. Ważne, aby nie przechodzić obok takich sytuacji obojętnie.

ZOBACZ FILMIK TUTAJ.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ukryta kamera

Kobieta znęcała się nad kotem dobrych kilka minut.

ukryta kamera

Zwierzę nie było w stanie uciec.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobiety są mistrzyniami promocji! W jaki sposób jeszcze Polki oszczędzają?
  2. Nie tylko kocimiętka. 7 rzeczy, którym koty nie mogą się oprzeć
  3. Nastolatek oblał kota wrzątkiem. Przerażające nagranie trafiło w ręce policji
  4. Czy koty lubią głaskanie? Odpowiedź wcale nie jest oczywista
  5. Mąż nie wiedział, że żona nagrywa go po kryjomu. Myślał, że jest z pieskiem sam na sam