Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Nagranie ukazało całą prawdę. Kobieta dowiedziała się, co jej chłopak robi z psem, gdy jej nie ma
Paulina Talarska
Paulina Talarska 28.08.2019 17:05

Nagranie ukazało całą prawdę. Kobieta dowiedziała się, co jej chłopak robi z psem, gdy jej nie ma

nagranie
Fot.rawpixel.com

Nagranie, które trafiło do sieci pokazało, co mężczyzna robił pod nieobecność swojej żony. Nie spodziewała się tego, co zobaczyła. Wstawiła nagranie do internetu, aby wszyscy je zobaczyli.

Kobieta zobaczyła, co jej chłopak robił z psem, kiedy jej nie było w domu. Natychmiast wstawiła nagranie do internetu, aby wszyscy się przekonali, jaki jest jej chłopak i jak zachowywał się w stosunku do psa.

Nagranie pokazało co mężczyzna robił z psem

Mężczyzna sądził, że jest sam z psem w domu. Nie wiedział, że obserwuje ich jego żona. Włączyli muzykę i zaczęli robić coś, czego kobieta się nie spodziewała. Rozluźnienie, spokój i ulubione dźwięki sprawiły, że mężczyzna wpadł na pewien pomysł. Zaczął zachęcać psa do ruchu i pokazywać mu jak tańczyć.

Jego głowa wyznaczała kierunek tańca, przedstawiał kolejne ruchy, a jego pies był zachwycony. Wspólnie zaczęli tańczyć i bawić się, nie wiedzieli, że obserwuje to wszystko żona mężczyzny, która nie mogła powstrzymać łez śmiechu. Co jeszcze zrobią psiaki, aby nas zaskoczyć? Nie wiemy, czy mają jakiekolwiek granice.

Wideo obiegło internet

Dzięki temu, że kobieta nagrała całe zajście, świat mógł dowiedzieć się o niesamowitym tańcu tej dwójki. Ciekawe, ilu właścicieli psów spędza z nimi czas w podobny sposób. Wideo obejrzano już niespełna 30 milionów razy. Internauci entuzjastycznie komentują i opowiadają o podobnych sytuacjach z ich życia.

Śmieją się, że oglądając wideo, sami podążają za tańcem i ruszają głowami. Przyznają, że nie mogą się zdecydować, kto jest słodszy, czy pies, czy jest przystojny pan. My uważamy, że nie ma nic cudowniejszego niż zwierzaki.

Zobacz wideo:

ZOBACZ TEŻ:

  1. McDonald’s z ogromnym logo w Łazienkach. Sprawa wywołuje wielką burzę
  2. Kotka czekała pod kliniką godzinami, ludzie nie chcieli jej wpuścić. Chciała się ratować
  3. Tata nagrał pierwsze spotkanie synka z adoptowanym psem. Wzruszające do łez wideo
  4. Pitbull skrzyżowany z husky. Efekt? Najśliczniejszy pyszczek świata
  5. Pies myślał, że nikt go nie widzi, ukryta kamera pokazała jaki jest naprawdę. Nagranie ekspresowo podbija sieć
  6. Szczeniak był przerażony wizytą u weterynarza. Lekarz zachował się w nietypowy sposób, nagranie szybko obiega sieć

Źródło: kochamyzwierzaki.pl