Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Śmieszne nagranie obiegło internet. Dziewczyna nagrała swojego chłopaka, który wygłupia się z psem
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 19.12.2019 20:57

Śmieszne nagranie obiegło internet. Dziewczyna nagrała swojego chłopaka, który wygłupia się z psem

Buldog francuski został pod opieką mężczyzny. Kiedy jego żona wyjechała, zostawiła włączoną ukrytą kamerę. Nagranie pokazało, co tak naprawdę jej ukochany robi z jej psem pod jej nieobecność. Była w szoku.

Kobieta zobaczyła, co jej chłopak robił z psem, kiedy jej nie było w domu. Natychmiast wstawiła nagranie do internetu, aby wszyscy się przekonali, jaki jest jej chłopak i jak zachowywał się w stosunku do psa. Buldog i jego reakcja mówi sama za siebie.

Buldog francuski został sam z mężczyzną

Mężczyzna sądził, że jest sam z psem w domu. Nie wiedział, że obserwuje ich jego żona. Włączyli muzykę i zaczęli robić coś, czego kobieta się nie spodziewała. Rozluźnienie, spokój i ulubione dźwięki sprawiły, że mężczyzna wpadł na pewien pomysł. Zaczął zachęcać psa do ruchu i pokazywać mu jak tańczyć.

Jego głowa wyznaczała kierunek tańca, przedstawiał kolejne ruchy, a jego buldog był zachwycony. Wspólnie zaczęli tańczyć i bawić się, nie wiedzieli, że obserwuje to wszystko żona mężczyzny, która nie mogła powstrzymać łez śmiechu. Co jeszcze zrobią psiaki, aby nas zaskoczyć? Nie wiemy, czy mają jakiekolwiek granice.

Wideo obiegło internet

Dzięki temu, że kobieta nagrała całe zajście, świat mógł dowiedzieć się o niesamowitym tańcu tej dwójki. Ciekawe, ilu właścicieli psów spędza z nimi czas w podobny sposób. Wideo obejrzano już niespełna 30 milionów razy. Internauci entuzjastycznie komentują i opowiadają o podobnych sytuacjach z ich życia.

Śmieją się, że oglądając wideo, sami podążają za tańcem i ruszają głowami. Przyznają, że nie mogą się zdecydować, kto jest słodszy, czy pies, czy jest przystojny pan. My uważamy, że nie ma nic cudowniejszego niż zwierzaki.

Zobacz wideo:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najdroższy pies na świecie. Trudno uwierzyć, że tyle na niego wydano
  2. Kotka czekała pod kliniką godzinami, ludzie nie chcieli jej wpuścić. Chciała się ratować
  3. Tata nagrał pierwsze spotkanie synka z adoptowanym psem. Wzruszające do łez wideo
  4. Pitbull skrzyżowany z husky. Efekt? Najśliczniejszy pyszczek świata
  5. W głowie się nie mieści! Mężczyzna nagle z wielkim impetem kopnął bezbronnego psa (WIDEO)
  6. Latami szukał zaginionego psa, zwierzak cierpiał w schronisku. Nagle wyczuł znajomy zapach i oszalał z radości

Źródło: kochamyzwierzaki.pl