Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Ukryta kamera nagrała, co robi listonosz z psami, gdy nikt nie patrzy. Właściciel nic o tym nie wiedział
Wiktoria Ogonowska
Wiktoria Ogonowska 13.10.2019 12:11

Ukryta kamera nagrała, co robi listonosz z psami, gdy nikt nie patrzy. Właściciel nic o tym nie wiedział

pies
Fot.screen youtube.com

Ukryta kamera nagrała, co ten listonosz robi z psami, gdy nikt nie patrzy. Właściciel zwierząt po obejrzeniu nagrania był zaskoczony, nigdy nie spodziewałby się takiego zachowania po listonoszu. Wideo w błyskawicznym tempie obiegło świat.

W animacjach niemal od zawsze występował motyw ciągłego konfliktu pomiędzy psem a listonoszem. Zawód listonosza zawsze kojarzy nam się z wrogiem wszystkich psów, które gonią go i szarpią za torbę pełną listów. Ten mężczyzna jednak udowodnił, że pomiędzy psem a roznosicielem listów może nawiązać się przyjaźń.

ukryta kamera

Czemu psy nie lubią listonosza?

Psy nie lubią listonosza, ponieważ ten wchodzi nieproszony na ich teren, a potem odjeżdża dużym samochodem, który czują potrzebę gonić. Tak przynajmniej zawsze w kreskówkach tłumaczony był konflikt na płaszczyźnie pies – listonosz. Czy rzeczywiście tak to wygląda? Prawda jest zupełnie inna! Możemy się o tym przekonać, oglądając nagranie, które zarejestrowała ukryta kamera, obserwująca posesję właściciela kilku psów:

Listonosz podchodzi do czekających na niego zwierząt i poświęca chwilę uwagi każdemu z nich, dbając, aby wszystkie psy zostały pogłaskane. Trzeba przyznać, że ten widok porusza serce! Niewątpliwie mężczyzna nie bawi się z nimi po raz pierwszy. Widać, że zwierzęta już na niego czekają i podbiegają, radośnie merdając ogonami, gdy tylko ujrzą listonosza.

Czy ukryta kamera jest dobrym sposobem na obserwowanie zwierząt?

Ukryta kamera na pewno pomoże właścicielowi przekonać się, co robią zwierzęta podczas jego nieobecności. Dzięki niej może mieć pewność, czy wszystko w porządku z jego pupilami, jak również przekonać się, czy zwierzęta są bezpieczne. Właściciel pięciu psów, sprawdzając, co zarejestrowała jego ukryta kamera, był zszokowany tym, co zobaczył. Był poruszony, widząc, jak listonosz bawi się z jego pupilami. Mężczyzna postanowił pochwalić się w sieci nagraniem, które opublikował na swoim Twitterze. Ucieszył się, że nawet podczas jego nieobecności zwierzęta otrzymają należna im porcję czułości.

ukryta kamera

Tak wyobrażamy sobie zawsze samochód, jakim przyjeżdża listonosz.

Bardzo piękny jest fakt, że ten mężczyzna postanowił pobawić się z psami, okazać im serce, chociaż nie należało to do jego obowiązków. Czy Wy też uważacie, że ten listonosz jest prawdziwym przyjacielem psów?

ukryta kamera

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ikea: Zjadła obiad, połamała zęby. Dostanie ogromne odszkodowanie
  2. Żyli razem 69 lat, zmarli w odstępstwie kilku minut. Gdy dzieci zobaczyły ich po raz ostatni, zaczęły płakać
  3. Dziennikarka zaliczyła przezabawną wpadkę na wizji. Jej syn wkradł się na plan programu
  4. Pająk wielkości psa. Ptasznik goliat jest wyjątkowo agresywny
  5. Wielka miłość Foremniak nie żyje. Wspomnienia gwiazdy wróciły przez syna Darii Trafankowskiej, którą też zabrała nagła śmierć
  6. To miał być ślub jak z marzeń, ale fatalna pomyłka księdza wszystko zrujnowała. Teraz rozpaczliwie próbują wszystko odkręcić

Źródła: youtube.com, thedodo.com