Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Miała wziąć z nim ślub. Gdy zobaczyła na nagraniu, co robi z jej psami, odwołała wszystko
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 17.02.2020 10:36

Miała wziąć z nim ślub. Gdy zobaczyła na nagraniu, co robi z jej psami, odwołała wszystko

slub
screen YouTube

Ślub to decyzja, której nie można podejmować pochopnie. Powinniśmy wiedzieć o naszych partnerach jak najwięcej, zanim zdecydujemy się na sakramentalne tak. Pewna miłośniczka zwierząt nie dowierzała, gdy zobaczyła, co jej partner i przyszły narzeczony robi z jej psami. Wszystko zarejestrowała ukryta kamera.

Na nagraniu było widać, jak jej mężczyzna zachowuje się, gdy zostaje sam z psami. Po tym, co zobaczyła, od razu odwołała ślub. Nie mogła wybaczyć partnerowi tego, co zrobił. Reakcja zwierząt na to, że zostają sam na sam z narzeczonym kobiety, rozdziera nam serce.

Ukryta kamera obnażyła prawdę

Odwołany ślub był zaskoczeniem nawet dla przyszłej panny młodej, a już na pewno dla jej partnera. 26-letnia właścicielka dwóch psów, która mieszka w Rio de Janeiro zauważyła siniaki na ciele psiaków. Buldogi francuskie były całe w zadrapaniach i ranach.

Postanowiła skonsultować to z weterynarzem, bo nie miała pojęcia, skąd się wzięły. Lekarz weterynarii powiedział, że jedynym możliwym powodem jest przemoc wobec zwierząt. Kobieta nie mogła w to uwierzyć, ponieważ nigdy nie dopuściłaby do tego, żeby ktoś bił jej psy.

Ślub odwołany

Po jakimś czasie zauważyła, że czworonogi boją się jej partnera. Pomyślała, że zainstaluje kamerę, która wyjaśni to, czy faktycznie coś złego dzieje się jej psom. Czuła, że nie jest to w porządku wobec jej partnera, ale nie miała innego wyjścia.

Kiedy zobaczyła, jak jej przyszły mąż rzuca psami, kopie je i bije, była zdruzgotana. Osoba, z którą miała spędzić resztę życia, okazała się kimś, kogo w ogóle nie zna. Przez cały czas myślała, że narzeczony lubi zwierzęta, dlatego nie pomyślała, że mógłby znęcać się nad jej pupilami.

Odwołany ślub — to efekt tego, co zrobił partner Ninny. Wiedziała, że to jedyna możliwość, aby ocalić siebie i psy przed przemocą. Miłość, która była między nimi momentalnie znikła i przerodziła się w niechęć i odrazę.

Zobacz zdjęcia i wideo:

odwołany ślub

Kobieta zainstalowała ukrytą kamerę w domu. Gdy zobaczyła, że jej partner bije jej psy, była zdruzgotana.

odwołany ślub

Odwołany ślub — to cena, którą zapłacił partner kobiety za znęcanie się nad jej psami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Była przekonana, że pies jest cały pogryziony. Dopiero weterynarz wyznał jej bolesną prawdę
  2. Sygnały wysyłane przez naszą wątrobę, gdy ma już dosyć. Dostrzeżesz je gołym okiem
  3. Symptomy wskazujące na chorobę trzustki. Każdy powinien je znać
  4. Chihuahua został porzucony na lotnisku. Znaleziono przy nim poruszający list
  5. Niewiarygodne, że są prawdziwe. 6 największych kotów na świecie, przy nich nawet psy są małe
  6. Sztorm wyrzucił na brzeg statek widmo. Władze apelują, by nikt się nie zbliżał