Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Włączyli kamerę w nocy. Zobaczyli, jak ich koty podbiegają do okna w kuchni i dzieje się niewyobrażalna rzecz
Karolina Kawecka
Karolina Kawecka 07.04.2020 17:37

Włączyli kamerę w nocy. Zobaczyli, jak ich koty podbiegają do okna w kuchni i dzieje się niewyobrażalna rzecz

choinka
facebook.com/irene.olocco

Koty harcowały nocą w kuchni, więc właściciele postanowili nagrać zwierzaki ukrytą kamerką. Po tym, jak jeden z nich podbiegł do okna, stała się niewyobrażalna rzecz. Nagrany filmik sugeruje coś niemożliwego.

Koty to zwierzęta owiane pewną nutą tajemnicy. Chodzą własnymi ścieżkami, lubią samotność, a ich miłość do właścicieli jest często podważana. Wzbudzają skrajne uczucia. Część ludzi je kocha, druga nienawidzi. Mimo różnych opinii trzeba obiektywnie stwierdzić, że koty wyróżniają się niesamowitą gracją i sprytem. Ich indywidualizm natomiast sprawia, że postrzegane są jako bardzo tajemnicze zwierzęta.

Co robią koty nocą?

Koty przedstawione na wideo, noc wykorzystują na grasowanie po kuchni. Z pewnością nie należą do grona tych, którzy późne godziny spędzają śpiąc lub odpoczywając w legowiskach. Para zwierzaków, która stała się hitem TikToka, postanowiła sprawdzić zawartość kuchennych blatów i szafek. Wtedy stało się coś nieoczekiwanego…

Jeden z kotów, wykorzystując swój transporter, wskoczył na pralkę, z której łatwo przemieścił się na blat ze zlewem, gdzie suszyły się umyte wcześniej naczynia. Powoli zbliżył się do okna znajdującego się bezpośrednio nad zlewem, kiedy nagle jedno z naczyń gwałtownie się poruszyło i spadło z parapetu.

Podejrzenia internautów

Nagrany przez właścicieli filmik wzbudza w internautach skrajne emocje. Grozy całemu wideo dodaje muzyka, która nadaje mu charakteru prawdziwego filmu grozy. Komentatorzy podzielili się na dwa obozy. Pierwszy z nich nie widzi w nagraniu niczego nadzwyczajnego. Twierdzą, że to jedynie naczynie, które się obsunęło i spadło. Inni natomiast dopatrują się we wszystkim bardziej mistycznego wytłumaczenia. Wierzą w to, że koty obdarzone są mocą, która pozwala im widzieć duchy. Idą nawet o krok dalej, pisząc, że to one bronią nas przed zjawami.

Ile ludzi tyle opinii, ale faktem jest, że filmik stał się hitem. Obejrzało go ponad 100 000 osób, zyskał ok. 1400 komentarzy, a udostępniło go ponad 1500 użytkowników. Ciekawe jak Ty widzisz całą sprawę? Wierzysz w duchy i nadprzyrodzone moce kotów, czy raczej twardo stąpasz po ziemi i niestraszne Ci spadające naczynia?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

koty

Widać jak dwa kociaki zaczynają swoje harce.

koty

Tutaj widoczne jest tajemnicze naczynie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Koszmarny widok, ratownicy nie byli w stanie powiedzieć, jakim jest zwierzęciem. Jego najnowsze zdjęcie jest piorunujące
  2. Myśleli, że roznoszą koronawirusa. Niewinne nietoperze miały zginąć
  3. Kot pierwszy raz w życiu zobaczył szczeniaki. Właściciele nagrali zaskoczonego mruczka
  4. Szczeniak mówi dobranoc. Dostanie serduszko?
  5. Zamiast legowisk wybierają pudełka. Dlaczego koty siedzą w kartonach?

źródło: tiktok.com