Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Sokoły

Sokoły

sokoły
02.06.2024 14:24 Śmierć sokoła wstrząsnęła miłośnikami zwierząt. Kulisy wywołują ciarki

Losy sokołów z lubelskiego gniazda śledzą zapaleni miłośnicy zwierząt w całym kraju. Choć Wrotkę i jej rodzinę doskonale znają tysiące internautów, setki kilometrów dalej kamery na bieżąco obserwują życie innej sokolej rodziny. Na dniach media obiegła tragiczna informacja o śmierci młodego. Kulisy sprawy wywołują skrajne emocje.

sokoły
26.05.2024 15:44 Pierwszy lot młodego. Piękny prezent dla Wrotki na Dzień Matki

Internauci śledzący losy Wrotki, Czajnika oraz trzech pociech tylko czekali na ten moment. Już od kilku dni obserwatorzy lubelskich sokołów mogli zauważyć nieśmiałe próby młodych do lotów. W Dzień Matki jedno z nich postanowiło wyfrunąć z gniazda.

sokoły
22.05.2024 16:01 Na ten moment fani Wrotki i jej rodziny długo czekali. To wydarzy się już zaraz

Sokole OKO udostępniło na swoim profilu kolejne nagranie ptasiej rodziny. Zaangażowani w ich życie miłośnicy zwierząt czekali na ten moment od dawna. To wydarzy się już za chwileczkę. “Wrotkarze” szykują popcorn i fanfary, bo już niebawem obejrzą niezwykły pokaz. 

sokoły
21.05.2024 16:22 Przeraźliwy pisk w gnieździe Wrotki. Kamery uchwyciły "porywacza"

W gnieździe lubelskich sokołów ponownie rozległ się alarm, lecz tym razem za sprawą małych “wrotkarzy”. Przeraźliwy pisk w posiadłości Wrotki spowodowany był wizytą "porywacza". Wszystko uchwyciły kamery.

sokoły
14.05.2024 13:39 Pierwsza taka sytuacja w lubelskim gnieździe. Wrotka i Czajnik mają się ku sobie?

Profil Sokole OKO opublikował na swoim profilu na Facebooku najnowsze wieści na temat najsłynniejszej ptasiej rodziny. Miłośnicy sokołów z Lublina - lepiej usiądźcie! Kamery zamontowane na kominie PGE Elektrociepłowni po raz pierwszy uchwyciły taką sytuację w gnieździe. Czy to czas, żeby oficjalnie powiedzieć, że Wrotka i Czajnik już mają się ku sobie?

sokoły
12.05.2024 13:41 Dzieje się u lubelskich sokołów. Dzieciaki dały Wrotce popalić

Kamery zamontowane na kominie PGE Elektrociepłowni w Lublinie z dnia na dzień dostarczają nam coraz bardziej fascynujących ujęć z życia ptaków, które pokochał niemal cały kraj. Tysiące Polaków podpatruje perypetie najsłynniejszej polskiej rodziny sokołów, trzymając kciuki za niedawno wyklute pisklęta. Najnowsze ujęcia pokazują, że u Wrotki sporo się dzieje — tym razem za sprawą rozbrykanych maluchów. 

sokoły
09.05.2024 16:08 Już wiadomo, kim jest nowy partner Wrotki. Jego historia może zaskoczyć

Od kilku dni nie cichną spekulacje na temat nowego samca, którego w ostatnim czasie uchwyciły kamery w pobliżu gniazda słynnej rodziny lubelskich sokołów. Teraz już wiadomo, kim jest nowy partner Wrotki. Jego historia może zaskoczyć.

Wrotka
08.05.2024 14:13 Amant Wrotki ponownie uchwycony na kamerze. Widzowie tylko na to czekali

Losy lubelskich sokołów niezmiennie cieszą się ogromnym zainteresowaniem internautów, którym każdego dnia dostarczane są nowe informacje o Wrotce i jej pisklętach. W ostatnim czasie kamery uchwyciły samca, który cierpliwie i regularnie odwiedzał ich gwiazdo. Najnowsze wieści napawają optymizmem i wiele wskazuje na to, że jesteśmy świadkami nawiązania się nowej relacji.