Swiatzwierzat.pl
Pies ucieszył się na widok pani

youtube/viral hog

Wysiadła z samochodu i zobaczyła nadbiegające psy. Niewiarygodne, jakie zgotowały jej powitanie, wszystko się nagrało

9 Października 2020

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Psy zgotowały właścicielce powitanie, którego nie zapomni do końca życia. Po długim dniu w pracy kobieta wróciła do domu, gdzie czekał na nią jej ukochany labrador Giovani oraz pies jej współlokatorów. Zwierzaki tak bardzo ucie

Psy potrafią oszaleć z radości na widok swoich właścicieli, z którymi łączy ich nieoceniona więź. Niektóre czworonogi machają ogonem z prędkością śmigła helikoptera, drugie skaczą z ekscytacji prawie pod sufit, a jeszcze inne nie potrafią się powstrzymać i siusiają pod siebie z euforii. Wszystko dlatego, że związek psa z opiekunem przypomina relację dziecka i matki. Najmłodsi członkowie rodziny boją się porzucenia ze strony rodziców, dlatego cieszą się do granic możliwości, gdy zobaczą, że mama lub tata do nich wrócili. Naukowcy są zdania, że ponowne spotkanie z pupilem prowokuje wydzielanie dużych ilości oksytocyny, stąd tak wielki zachwyt u naszych podopiecznych, gdy tylko zobaczą nas na horyzoncie. Jednakże, niektóre zwierzaki nie zdają sobie sprawę, że w przypływie radości mogą niechcący wyrządzić swoim opiekunom krzywdę. Efekty mogą być opłakane.

Pies skoczył z rozpędu na właścicielkę

Kobieta o imieniu Angela wie, że jej 40 kilogramowy labrador Gio kocha ją ponad wszystko i czasami nie potrafi pohamować ekscytacji, gdy widzi, że jego pani wreszcie wróciła do domu po dniu pracy. Raptowne przywitania to jego znak rozpoznawczy. Są dla niej zarówno źródłem wielkiego zadowolenia, ale też zaskoczenia, ponieważ ich finał nie zawsze jest możliwy do przewidzenia. Tak właśnie stało się tym razem. Gdyby nie monitoring, nikt by nie uwierzył Angeli, że słodki labrador ma w sobie tak wielką siłę.

Na wideo widzimy, że wokół domu biegają dwa psy, które nawzajem zaczepiają się do wspólnej zabawy. Po chwili można zauważyć, że opiekunka Gio pojawia się w kadrze i wolnym krokiem kieruje się w stronę drzwi. Już z daleka zauważyła, że Gio oraz pies jej współlokatorów pędzą w jej kierunku, dlatego przygotowała się na skok. Niestety, takiej siły ze strony Giovaniego nie przewidziała. Pies rzuca się na swoją właścicielkę i z łatwością przewraca ją wprost na chodnik. Angela runęła na ziemię w sekundę i zaczęła przeraźliwie krzyczeć. Psiaki najwyraźniej wcale się nie przejęły upadkiem kobiety, ponieważ w dalszym ciągu wesoło biegały wokół niej i kłapały na siebie zębami. Poszkodowana właścicielka odczekała chwilę i powoli stanęła o własnych siłach. Pozostało jej otrzepać ubranie i pogodzić się z faktem, że labrador ma unikalne metody na okazywanie zachwytu.

Jak wynika z opisu pod wideo, to nie pierwszy raz, kiedy Gio zgotował swojej opiekunce tak "czułe" powitanie. Pozostaje mieć nadzieję, że następnym razem nie zgotuje Angeli jeszcze gorętszego przyjęcia. 

źródło: youtube

Podobne artykuły

piwo dla psów

Psy

Pełne witamin piwo dla psów? Włosi twierdzą, że czworonogi je uwielbiają

Czytaj więcej >
pies w upał

Psy

Jak zdrowo i efektywnie schłodzić psa w czasie upałów? Ekspertka udziela genialnych porad

Czytaj więcej >
tragedia

Psy

Tragiczne zdarzenie na Wiśle, utonął ukochany psiak. Czy można było temu zapobiec?

Czytaj więcej >
pies na boisku

Psy

Nie tylko kibice szaleją. Pies przerywa ważny mecz, co na to piłkarze?

Czytaj więcej >
Policja

Psy

Szaleńczy pościg za piratem drogowym. Porzucił psa w aucie i rzucił się do pieszej ucieczki

Czytaj więcej >
Dexter

Psy

Wyprawił psu niezapomniany pogrzeb. Ale to list pożegnalny wywołał największe emocje

Czytaj więcej >