Pies ucieszył się na widok pani
Źródło: youtube/viral hog

Wysiadła z samochodu i zobaczyła nadbiegające psy. Niewiarygodne, jakie zgotowały jej powitanie, wszystko się nagrało

9 Października 2020

Psy zgotowały właścicielce powitanie, którego nie zapomni do końca życia. Po długim dniu w pracy kobieta wróciła do domu, gdzie czekał na nią jej ukochany labrador Giovani oraz pies jej współlokatorów. Zwierzaki tak bardzo ucieszyły się na jej widok, że z ekscytacji zapomniały o swojej sile i posunęły się o krok za daleko. Monitoring umieszczony na terenie posesji zarejestrował powalające zajście.

Psy potrafią oszaleć z radości na widok swoich właścicieli, z którymi łączy ich nieoceniona więź. Niektóre czworonogi machają ogonem z prędkością śmigła helikoptera, drugie skaczą z ekscytacji prawie pod sufit, a jeszcze inne nie potrafią się powstrzymać i siusiają pod siebie z euforii. Wszystko dlatego, że związek psa z opiekunem przypomina relację dziecka i matki. Najmłodsi członkowie rodziny boją się porzucenia ze strony rodziców, dlatego cieszą się do granic możliwości, gdy zobaczą, że mama lub tata do nich wrócili. Naukowcy są zdania, że ponowne spotkanie z pupilem prowokuje wydzielanie dużych ilości oksytocyny, stąd tak wielki zachwyt u naszych podopiecznych, gdy tylko zobaczą nas na horyzoncie. Jednakże, niektóre zwierzaki nie zdają sobie sprawę, że w przypływie radości mogą niechcący wyrządzić swoim opiekunom krzywdę. Efekty mogą być opłakane.

Skandal na Dolnym Śląsku. Rozbito nielegalną pseudohodowlę psów, lokalny weterynarz maczał w niej palceSkandal na Dolnym Śląsku. Rozbito nielegalną pseudohodowlę psów, lokalny weterynarz maczał w niej palceCzytaj dalej

Pies skoczył z rozpędu na właścicielkę

Kobieta o imieniu Angela wie, że jej 40 kilogramowy labrador Gio kocha ją ponad wszystko i czasami nie potrafi pohamować ekscytacji, gdy widzi, że jego pani wreszcie wróciła do domu po dniu pracy. Raptowne przywitania to jego znak rozpoznawczy. Są dla niej zarówno źródłem wielkiego zadowolenia, ale też zaskoczenia, ponieważ ich finał nie zawsze jest możliwy do przewidzenia. Tak właśnie stało się tym razem. Gdyby nie monitoring, nikt by nie uwierzył Angeli, że słodki labrador ma w sobie tak wielką siłę.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ważne: Weterynarz zdradził 8 wskazówek, aby zwierzęta mogły żyć dłużej
2. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
3. Nauczyli go straszyć niedźwiedzie. Pies zrobił psikusa, spotkał sarenkę i zapomniał o całym świecie

Na wideo widzimy, że wokół domu biegają dwa psy, które nawzajem zaczepiają się do wspólnej zabawy. Po chwili można zauważyć, że opiekunka Gio pojawia się w kadrze i wolnym krokiem kieruje się w stronę drzwi. Już z daleka zauważyła, że Gio oraz pies jej współlokatorów pędzą w jej kierunku, dlatego przygotowała się na skok. Niestety, takiej siły ze strony Giovaniego nie przewidziała. Pies rzuca się na swoją właścicielkę i z łatwością przewraca ją wprost na chodnik. Angela runęła na ziemię w sekundę i zaczęła przeraźliwie krzyczeć. Psiaki najwyraźniej wcale się nie przejęły upadkiem kobiety, ponieważ w dalszym ciągu wesoło biegały wokół niej i kłapały na siebie zębami. Poszkodowana właścicielka odczekała chwilę i powoli stanęła o własnych siłach. Pozostało jej otrzepać ubranie i pogodzić się z faktem, że labrador ma unikalne metody na okazywanie zachwytu.

Jak wynika z opisu pod wideo, to nie pierwszy raz, kiedy Gio zgotował swojej opiekunce tak "czułe" powitanie. Pozostaje mieć nadzieję, że następnym razem nie zgotuje Angeli jeszcze gorętszego przyjęcia.

ZOBACZ WIDEO:

Pokazał, co wyrabia ze swoimi psami, gdy nikt nie patrzy. Zachowanie border collie wprawia w zachwytPokazał, co wyrabia ze swoimi psami, gdy nikt nie patrzy. Zachowanie border collie wprawia w zachwytCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Odkryli skarb sprzed milionów lat. Znalezisko zbiło z tropu naukowców badających teorię ewolucji
  2. Maleńki pies utknął w dziurze. Właściciel nie mógł opanować łez gdy go ratował, wzruszające nagranie
  3. Obcy kot ciągle hałasował pod drzwiami mężczyzny. W końcu wpuścił go do środka, ale finału nie przewidział
  4. Najbardziej samotny słoń na świecie w końcu będzie miał towarzystwo. Po 35 latach zerwą mu łańcuchy i przewiozą do nowego zoo
  5. Co robi kot sam w domu? Wzruszające nagranie ujawnia niewiarygodną prawdę
  6. Ujawnił ostatniego SMSa Anny Przybylskiej. Łzy same cisną się do oczu. "Ilekroć widzę na mapie Gdynię, to wtedy zawsze myślę o Ani"

źródło: youtube

Następny artykuł