Właściciel pożegnał się ze swoją suczką
Źródło: instagram/robkugler

Ciężko chora suczka wkrótce miała odejść. Właściciel podziękował jej za przyjaźń w przepiękny sposób

29 Września 2020

Suczka rasy labrador niespodziewanie ciężko zachorowała. Diagnoza przeraziła właściciela. Mężczyzna nie mógł uwierzyć własnym uszom. Jego ukochana Bella cierpiała na nowotwór kości i nie pozostało jej dużo czasu na tym świecie. Mężczyznę oraz pupila łączyła głęboka więź, dlatego nie chciał pożegnać swoją czworonożną przyjaciółka w wyjątkowy sposób. Zrobił dla niej wspaniałą rzecz. Wzruszająca historia tego duetu poruszyła serca tłumów.

Suczka o imieniu Bella była długoletnią przyjaciółką Roberta Kuglera. Mężczyzna zaopiekował się labradorką, kiedy ta była jeszcze szczeniakiem, dlatego w ciągu dziewięciu wspólnie spędzonych lat bardzo zżył się ze swoim czworonogiem. Jednakże, pewnego dnia diagnoza, którą usłyszał z ust weterynarza wywróciła jego całe życie do góry nogami. Zwierzę zachorowało na raka i musiało mieć amputowaną jedną z łap. Wkrótce okazało się, że dni suczki są już policzone. Robert zrozumiał, że może zrobić tylko jedną rzecz zanim rozstanie się ze swoją towarzyszką.

Wyjechała z owczarkiem szwajcarskim na wieś. Pragnęła sielanki, niespodziewanie jej życie zmieniło się w koszmarWyjechała z owczarkiem szwajcarskim na wieś. Pragnęła sielanki, niespodziewanie jej życie zmieniło się w koszmarCzytaj dalej

Opiekun spełnił ostatnie życzenie suczki

Robert był w wielkim szoku, kiedy dowiedział się, że 9-letnia czekoladowa suczka rasy labrador zachorowała na nowotwór kości. Dla każdego właściciela nieuleczalna choroba zwierzęcia jest ogromnym ciosem. Mężczyzna musiał pogodzić się z przykrą wiadomość, że Bella nie będzie żyła wiecznie. Czas uciekał, dlatego pod wpływem chwili wpadł na szalony pomysł, jak spędzić z nią ostatnie tygodnie jej życia w niezapomniany sposób. Miał świadomość, że musi się spieszyć, aby zrealizować swój plan nim przyjdzie ostateczny dzień ich rozstania, więc nie wahał się ani chwili i zabrał psa w podróż życia.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jak oduczyć psa szczekania? Wskazówki dla bezradnych właścicieli
2. Miał poważne problemy ze snem. Zostawił na noc włączoną kamerę, gdy zobaczył nagranie, zaniemówił

Dla Roberta Bella była zawsze wyjątkowym psiakiem, dlatego zdecydował, że uczci ich długoletnią przyjaźń w radosny sposób i nie pozwoli, aby jego pupilka zamartwiała się z powodu choroby. Dla labradorki nie było już ratunku, więc chciał, aby zapamiętała swoje życie jako ekscytującą przygodę i zobaczyła wszystkie miejsca, o których marzy każdy pies. Robert przemierzył cały kraj w towarzystwie Belli, pokazując jej najpiękniejsze cuda przyrody. Pokonali razem setki kilometrów, a z pyska suczki nawet na chwilę nie schodził uśmiech. Zdjęcia z ich ostatniej wyprawy obiegły Internet i wywołały uśmiech na twarzach tysięcy użytkowników. Wystarczy tylko na nich spojrzeć, aby uwierzyć, że niektórych ludzi łączy naprawdę wspaniała przyjaźń ze zwierzętami. Jesteśmy pewni, że Bella doceniła szlachetny gest swojego właściciela, a gdy przyszedł czas ich ostatniego pożegnania, podziękowała mu za przepiękne wspomnienia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Urodziła dziecko w wieku 66 lat. Jak matka z córką wyglądają po 15 latach?
  2. Pies zobaczył swoją panią po dwóch latach rozłąki. Nagranie porusza do łez
  3. Piątka dla zwierząt: Koalicja zbiera podpisy pod apelem do Andrzeja Dudy o zablokowanie ustawy
  4. Przypadkiem odkryła kryjówkę wyjątkowo groźnych pająków. Niewiarygodne, gdzie się czaiły, były tuż pod jej nosem
  5. Z ich lodówki znikał ser. Zamontowali w niej ukrytą kamerę. Sprawca inny niż myślicie
  6. Fani nie mogą się oderwać od wakacyjnego zdjęcia córki Małysza. Pokazała szczegół, o którym nawet nie myśleli

źródło: facet.wp.pl

Następny artykuł