labrador i chłopiec
Źródło: youtube.com/ Flubber Dux

Labrador ostrożnie podchodzi do chłopca z zespołem Downa. Już po chwili dzieje się magia, wszystko zostało nagrane

12 Września 2020

Labrador o imieniu Himalaya był zdeterminowany, by zbliżyć się do syna sąsiadów. Uknuł więc sprytny plan, a wszystko zostało uwiecznione na nagraniu. Chłopiec z zespołem Downa i piękny labrador szybko stali się ulubieńcami internautów. Po obejrzeniu nagrania nietrudno zgadnąć dlaczego.

Labrador postanowił zaprzyjaźnić się z dzieckiem sąsiadów. Wiedział jednak, że to nie będzie proste zadanie. Chłopiec o imieniu Hernan urodził się z zespołem Downa. Nie chciał się przytulać i nie lubił fizycznego kontaktu - czy to z człowiekiem, czy z psem. Suczka postanowiła jednak, że zrobi wszystko, by dziecko chciało się z nim bawić. Opracowała genialną metodę - to wideo wzrusza do łez.

Kotka dowiedziała się, że jest w ciąży. Jej reakcja na zdjęcie USG rozbrajaKotka dowiedziała się, że jest w ciąży. Jej reakcja na zdjęcie USG rozbrajaCzytaj dalej

Labrador i chłopiec z zespołem Downa

Chłopiec i labrador zostali nagrani na podwórku. Widzimy, że dziecko jest zainteresowane czworonogiem, jednak nie podoba mu się, gdy jest za blisko. Leżąca na brzuchu suczka Himalaya pomalutku zbliża się do chłopca i zaczepia go łapą. Za każdym razem jednak jej kolega odsuwa się, wyraźnie nie lubi dotyku i wcale nie ma ochoty się przytulać. Jednak psina jest nieugięta, wiedziała jednak, że musi znaleźć inny sposób, by zbliżyć się do dziecka. Przystąpiła więc do działania - rozumiała, że musi działać powoli.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Co powiedziałby Twój pies, gdyby potrafił mówić? Oto wideo, które poruszy każdego opiekuna zwierząt
2. Pies przyszedł na grób swojej pani. Po chwili wydarzyło się niebywałe, nagranie wzrusza do łez

Suczka i mały chłopiec

Suczka postanowiła, że zacznie przysuwać się do chłopca centymetr po centymetrze. Była bardzo ostrożna. Gdy udało jej się w końcu przysunąć tak blisko dziecka, jak mogła, zdarzył się pierwszy sukces - chłopiec nie odtrącił jej łapy, za to wziął ją w rączki i sam przysunął do siebie. Był to jednak dopiero pierwszy krok do zbudowania zaufania - Hernan po chwili spłoszył się i odsunął najbardziej, jak mógł od suni. Wtedy labrador przybrał inną strategię - przekręcił się na grzbiet, by pokazać, że jest uległy i wyciągnął łapę. To jednak nie pomogło. Suczka próbowała wszystkiego - kładła łapki na ramieniu chłopca, jakby chciała go przytulić, kładła mu łeb na kolanach i lizała po karku.

W końcu jej starania jednak się opłaciły. Nie wiemy, jak długo trwał ten proces, ale na pewno wymagał od suni dużo cierpliwości, nie mówiąc już o chłopcu. Było jednak warto - po kilku godzinach podchodów, mały Hernan w końcu sam przysuwa się do psa i daje mu pełen miłości uścisk! Zaczyna też głaskać psa i pokazuje mu, że ufa mu dużo bardziej, niż jeszcze kilka chwil temu. Ciężko nie wzruszyć się widząc pasję i zaangażowanie zarówno labradora, jak i dziecka. Nagranie potwierdza, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

   1. ZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzy
   2. Dlaczego pies wymiotuje? Podpowiadamy, jak rozpoznać przyczynę i pomóc zwierzakowi
   3. Niestety, po 22-latach odszedł. Setki uczniów w żałobie, kondolencje składa nawet prezydent
   4. Shih tzu w biały dzień zniknął z posesji. Monitoring nakrył złodzieja na gorącym uczynku
   5. Owczarek niemiecki nie potrafi normalnie przejść przez drzwi. Ma swój własny sposób, jest wideo
   6. Łzy napływają do oczu. 24 osoby nie żyją, tragiczny początek weekendu za granicą

źródło: youtube.com

Następny artykuł