Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Myśleli, że znaleźli szczeniaki labradora. Prawda okazała się ogromnym zaskoczeniem, nie wierzyli
Paulina Rakowska
Paulina Rakowska 17.08.2020 23:30

Myśleli, że znaleźli szczeniaki labradora. Prawda okazała się ogromnym zaskoczeniem, nie wierzyli

labrador
fot. youtube/Inside Edition

Labrador to jedna z najpopularniejszych ras w Polsce. Ludzie, którzy znaleźli maleńkie szczeniaczki w kanalizacji, byli pewnie, że są to właśnie małe labradory. Prawda okazała się wstrząsem.

Labrador to powszechnie znana rasa psa, która obecnie ceniona jest przede wszystkim za łagodny charakter, cierpliwość w stosunku do dzieci, żywiołowość i pogodę ducha. Hodowcy tej rasy doskonale wiedzą, że choć dorosłe psy są duże i masywne, szczeniaki wyglądem przypominają raczej małego szczurka, a nie pieska.

Szczeniaki rasy labrador w studzience kanalizacyjnej

Straż pożarna przyjęła zgłoszenie od ludzi, którzy przechodząc, usłyszeli dziwne dźwięki dobiegające ze studzienki kanalizacyjnej. Dzwoniący poinformowali, że to najprawdopodobniej jakieś zwierzęta. Nie mylili się.

Strażacy natychmiast udali się we wskazane miejsce. Kiedy zajrzeli do studzienki, ich oczom rzeczywiście ukazało się mnóstwo małych zwierzaków. Spodziewali się, że są to szczeniaki psa rasy labrador.

Bezzwłocznie rozpoczęli akcję ratunkową, a gdy wyciągnęli wszystkie maleństwa, udali się z nimi do pobliskiego weterynarza.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Kiedy maleństwa zostały przebadane przez specjalistę, okazało się, że zwierzęta wcale nie należały do labradorów, co więcej, to nie były nawet psy! Ku zdziwieniu wszystkich weterynarz poinformował, że uratowane ze studzienki zwierzaki to małe lisy.

Strażacy nie mogli się nadziwić, ale koniec końców są szczęśliwi, że pomogli wydostać się zwierzętom. Małe najprawdopodobniej pozostały bez opieki mamy i wpadły do studzienki kanalizacyjnej.

Na szczęście weterynarz odpowiednio o nie zadbał. Teraz wystarczy poczekać, aż podrosną i się usamodzielnią, a następnie wypuści się je na wolność.

Zobacz wideo:

Prawda okazała się zupełnie inna.

Artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

źródło: pikio.pl