Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kobieta wyprowadza psa w szalonych strojach. Labrador "napisał" posta
Michał Trusewicz
Michał Trusewicz 14.04.2020 02:00

Kobieta wyprowadza psa w szalonych strojach. Labrador "napisał" posta

Pies przyzwyczaił się do szalonych spacerów
facebook/ClareMeardon

Każdy ma inny sposób radzenia sobie z trudami kwarantanny w czasie epidemii koronawirusa. Clare Meardon z Kornwalii na Wyspach Brytyjskich wybrała nietypowy sposób na dodanie kolorytu temu smutnemu czasowi. Tancerka zdecydowała się uczynić z każdego spaceru z labradorem istny spektakl! Przebiera się w wyszukane i prowokacyjne stroje, podobne ubrania zakłada również swojemu labradorowi. Cały ten teatr jest nagrywany przez jej męża. Specyficzne teledyski podbijają sieć, a labrador Hendrix "napisał" nawet posta w sieci, w którym wyraził, co o tym wszystkim sądzi.

Wszystko, by rozśmieszyć przyjaciół

- Wszystko się zaczęło od tego, że chciałam pożartować sobie razem z przyjaciółmi. To miała być tylko taka zabawna głupotka – tłumaczy Clare w rozmowie z BoredPanda.

Tancerka nie spodziewała się, że jej wyczyny staną się tak popularne. Zaczęło się od żartu, a skończyło się na całym cyklu teledysków z różnymi przebraniami. 40-letnia kobieta ma bardzo bogatą garderobę. Są tam stroje baleriny, superbohatera, a także jednorożca. Cały wachlarz rozmaitych ról i wcieleń.

Clare opowiada, że cały ten szalony spacer z labradorem odbywa się zgodnie z rządowymi zaleceniami. Wybiegiem w tym niecodziennym pokazie mody stał się pobliski chodnik koło domu, więc tancerka obiecuje, że żaden nakaz nie jest łamany podczas tych niecodziennych akcji.

Kobieta opowiada, że jej pomysł ma pomóc w utrzymaniu równowagi psychicznej. Jej marzeniem jest przekonanie widza, by nie brał życia absolutnie na poważnie. Odrobina dystansu do samego siebie nikomu jeszcze nie zaszkodziła – taka zdaje się być filozofia 40-letniej tancerki. Te zalecenia są szczególnie potrzebne podczas kwarantanny i samoizolacji, kiedy to przebywamy w zamknięciu i społecznej separacji.

- Trzeba czuć się lekko. Nie wolno brać życia w stu procentach serio i na poważnie.  Najważniejsze są minuty, które spędzamy tuż po obudzeniu się. Nawet krótkie ćwiczenie pomoże nam utrzymać się w doskonałej formie psychicznej. Endorfiny przedostaną się do mózgu, co jest bardzo potrzebne dla naszego zdrowia – przekonuje Clare.

Clare opowiada, że jej internetowa kariera jest podyktowana troską o ludzi w czasie kwarantanny. Swoim humorem i optymizmem pragnie "zarazić" tych, którzy cierpią w samotności i samoizolacji. Jej posty i filmy są tworzone całkowicie za darmo, nie czerpie ona żadnych korzyści z ich publikacji. 

Nie planowała internetowej kariery

Clare tłumaczy, że o wszystkim zadecydował przypadek. Niedawno otworzyła szkołę taneczną i w związku z tym przygotowywała się do specjalnego show, które miało odbyć się w lipcu. Przez koronawirusa zostało odwołane, a wszystkie kostiumy zostały w jej domu. Postanowiła z tego skorzystać, przebierając się w szalone kostiumy. Wysłała parę zdjęć swoim przyjaciołom, którzy przekonali ją, by zrobiła z tego małe show podczas spaceru z psem.

- Po tym, jak opublikowałam pierwszy klip online, dostałam sporo wiadomości zwrotnych, że to było właśnie to, co ludzie chcieli zobaczyć w tych trudnych czasach. Potrzebowali czegoś, co ich rozbawi i pozwoli zapomnieć o skomplikowanej rzeczywistości za oknem. Mogę to robić dla kogoś, zależy mi na tym – opowiada Clare.

Labrador Hendrix ma swoje zdanie

Hendrix, pocieszny labrador tancerki, jest wyraźnie zakłopotany tym, co się dzieje podczas spaceru. Jego mimika mówi wiele! Czyżby miał dość szaleństw swojej właścicielki? Ostatnio czworonóg "napisał" nawet specjalnego posta na Facebooku,w którym żartobliwie informuje, że jego "psia mama" właśnie szyje kolejny kostium na jego grzbiet! Pies "poinformował", że ukradł telefon Clare, by wyrazić swoje zdanie i poprosić o pomoc. Jak widać, szalone pomysły tancerki nie do końca odpowiadają Hendrixowi, który na wszystko patrzy dość spokojnym i zdystansowanym spojrzeniem. 

- Ona robi naprawdę dziwne rzeczy. Widocznie jest to zabawne – "napisał" Hendrix, który jak widać umie nie tylko ładnie się przebierać, ale też sprawnie posługiwać się ironią.

Hendrix w swoim poście dodaje, że nie będzie miał możliwości odpowiedzi na komentarze, więc prosi o kontakt za pomocą butelki wina. Swoją pomysłowością i oryginalnością labrador na pewno pasuje do szalonej Slare.

Koniecznie trzeba zobaczyć filmy i zdjęcia z nietypowych spacerów z psem! Szybko stały się popularne na całym świecie.

ZOBACZ FILM:

[EMBED-156]

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Clare uczyniła sztukę ze spaceru z labradoremyoutube/CatersClip

Hendrix ze swoją superbohaterkąyoutube/CatersClip

Hendrix spotkał na drodze jednorożcayoutube/CatersClip

Hendrix w asyście balerinyyoutube/CatersClip

Labrador Hendrix ma bardzo szaloną właścicielkęfacebook/ClareMeardon

[EMBED-157]

Źródło: boredpanda.com