Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Labrador i noworodek. Pokazano reakcję psa na płacz maleństwa, nikt nie mógł uwierzyć
Paulina Rakowska
Paulina Rakowska 09.04.2020 17:37

Labrador i noworodek. Pokazano reakcję psa na płacz maleństwa, nikt nie mógł uwierzyć

kobieta
Image by Jobert Jamis Aquino from Pixabay

Labrador to bardzo popularna i piękna rasa psa, przede wszystkim dlatego, że cechuje się inteligencją, entuzjazmem i przyjaznym charakterem. Dla par, które spodziewają się dziecka, a mają wątpliwości co do zakupu zwierzaka, opisane wideo być może okaże się wystarczająco przekonującym argumentem!

Labrador to wyjątkowo łagodna rasa, szczególnie lubiąca dzieci. Rodzice noworodka pokazali, jak reaguje pies, gdy ich maleństwo zaczyna płakać. Nikt się nie spodziewał takiej reakcji zwierzaka! Wideo zaskoczyło wszystkich.

Labrador i dziecko

Noworodki są z jednej strony ogromną radością rodziców, z drugiej jednym z poważniejszych wyzwań. Rodzice muszą dopiero poznać swojego malucha, zrozumieć jego reakcje i nauczyć się zapobiegać płaczom. Jak się okazuje, niekiedy pies potrafi okazać się fantastycznym kompanem w wychowywaniu.

Pewien labrador usłyszał płacz maleństwa i z zaciekawieniem zaczął je obserwować. Chwilę potem podszedł bliżej, zaczął trącać malucha nosem i lizać po rączkach. Rodzice nie mogli w to uwierzyć, ale dziecko się uspokoiło! Pies wykazał się cudownym instynktem wychowawczym.

  1. Maleńki pies utknął w dziurze. Właściciel nie mógł powstrzymać łez gdy go ratował, poruszające nagranie
  2. Psy pomogą w wykrywaniu koronawirusa? Ważne informacje
  3. Dorosły owczarek niemiecki pierwszy raz widzi małego szczeniaka. Niezwykła reakcja psa

Labrador – charakter

Psy rasy labrador cieszą się dużą popularnością przede wszystkim dlatego, że są niezwykle łagodne i mają bardzo przyjazne usposobienie. Poza zwykłym towarzystwem, rasę wykorzystuje się także do myślistwa lub jako psa przewodnika. Labradory są bowiem bardzo inteligentne i wszechstronne, a co najważniejsze – można im zaufać.

Labrador jest niezwykle oddany swoim właścicielom, okazuje im dużo czułości i wsparcia. Psy tej rasy należą także do bardzo wesołych i energicznych pupilów, z pewnością idealnie się sprawdzą jako towarzysze zabaw dla dzieci. Trzeba jednak pamiętać, że są to duże, dość masywne psiaki, a więc potrzebują przestrzeni, by dać ujście swoim pokładom energii.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

labrador

Labrador to wyjątkowo łagodna rasa psa, bardzo opiekuńcza i czuła w stosunku do swojej rodziny.

labrador

Dziecko i pies wychowywane razem od małego mogą w przyszłości darzyć się szczególnym uczuciem.