Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy

Dom

dom
17.09.2020 18:50 3 śliczne pieski odwiedziły dom królowej Elżbiety. Chwilę później zwijały się w niewyobrażalnych cierpieniach

Królowa Elżbieta podczas okresu przymusowej kwarantanny, zamieszkała w posiadłości w Sandringham razem ze swoimi ukochanymi psami. Nie od dziś wiadomo, że królowa angielska jest wielką fanką czworonogów. Na kemping w Sadnringham mają więc wstęp wszystkie psiaki. Niestety, nie zawsze się to kończy dla nich dobrze.Dom królowej Elżbiety odwiedzili niezwykli goście, trzy piękne psy. Ich właścicielka zamieszkała bowiem na kempingu Sandringham, tuż obok wielkiej posiadłości królowej angielskiej. Niestety, ta wizyta skończyła się dla biednych zwierząt okropnym cierpieniem. Zwierzaki dosłownie zwijały się z bólu.

mężczyzna
21.12.2019 18:25 Niechcący zostawił otwarte drzwi do mieszkania. Rano zastał w nim niespodziewanego gościa

Facet zupełnie przypadkowo pozostawił na całą noc otwarte drzwi wejściowe do swojego mieszkania. Kiedy się przebudził w domu czekała na niego niespodzianka. Nieproszony gość, który postanowił go odwiedzić, najwidoczniej świetnie czuł się w jego skromnych progach i nic nie wskazywało na to, by kiedykolwiek miał zamiar je opuścić. Intruz w mieszkaniu w dość krótkim czasie stał się ulubieńcem całej rodziny! Z reguły potencjalni właściciele zwierząt przez dłuższy czas zastanawiają się, czy kupno lub adopcja czworonoga na dłuższą metę okaże się dobrą decyzją. Chcą mieć pewność, że nowy członek rodziny wpasuje się do ich codziennych nawyków, a oni będą w stanie zagwarantować mu wszystko, czego potrzebuje. Niektórzy jednak nie mają wyboru, a los podejmuje decyzje za nich!

koty
08.11.2019 11:32 Kot uratował rodzinę przed zaczadzeniem. Gdyby nie on, nie mieliby szans na przeżycie

Kot, który uratował rodzinę przed zaczadzeniem, został okrzyknięty prawdziwym bohaterem! Gdy zwierzak spostrzegł, że jedna ze znajdujących się w domu dziewczynek jest bliska omdlenia, zaczął wydawać nietypowe dla siebie odgłosy. Dzięki jego reakcji kilka osób uniknęło tragedii! Prissy, mieszkająca ze swoimi właścicielami w Północnej Karolinie, wykazała się ogromną czujnością. Niefortunne zdarzenie, do którego doszło w domu, mogło skończyć się śmiercią czwórki osób! Co wydarzyło się tego feralnego dnia?

dom
18.09.2019 16:31 Dom tej kobiety stał się schronieniem dla 97 psów. Wszystkie zostały uratowane przed huraganem

Dom, w którym znajduje się 97 psów? Czy jest to możliwe? Okazuje się, że tak. Domek tej kobiety stał się schronieniem dla prawie stu psów. Jak to możliwe? Czy kobieta adoptowała bądź kupiła, aż tyle psiaków? Odpowiedź was zaskoczy. Kobieta ma naprawdę wielkie serce do zwierząt. Postanowiła pomóc bezdomnym psom w potrzebie i przyjąć aż 97 z nich pod swój dach. Rezultat? Cały dom wypełniony był psami, które nie wyglądały na niezadowolone.

12.09.2019 14:29 Kot w mieszkaniu. 5 korzyści z mieszkania z mruczkiem

Kot w mieszkaniu to prawdziwy skarb, na który nie każdy może sobie pozwolić. Jakie płyną korzyści z mieszkania z kotem? Jest ich naprawdę wiele, dziś przedstawimy wam pięć z nich, jednak jesteśmy przekonani, że dla kociarzy to nawet nie jest połowa. Sprawdźcie sami, dlaczego warto przygarnąć pod swój dach taką słodką kuleczkę. Kot w mieszkaniu to nie tylko przyjemności, ale także obowiązek. Oprócz tego, że jest to piękne, majestatyczne i urocze zwierze, wymaga od nas także sprzątania regularnego jego kuwety, mycia misek, zabawy, miziania, częstego odkurzania, ale także wydawania pieniędzy. Oprócz zaszczepienia i ewentualnego leczenia koszt karmy kociej na miesiąc to nie parę groszy. Czy warto? Warto! Sprawdź, jakie płyną korzyści z posiadania kota w domu.

dom
10.09.2019 18:20 Bezdomnemu mężczyźnie zostały jeszcze 2 miesiące życia. Postanowił znaleźć swojemu psu kochający dom zanim odejdzie

Dom dla psa, a tym bardziej dobry dom to nie proste zadanie, o czym wiedzą przepełnione schroniska i tonące w długach fundacje. Ten bezdomny mężczyzna wiedział, że umiera i zostają mu zaledwie 2 miesiące życia. Nie chciał jednak zostawić swojego psiego przyjaciela samego. Mężczyzna nie dbał o to, że podupada na zdrowiu. Najważniejsze dla niego było, aby znaleźć swojemu psu nowy dom. W końcu to jego prawdziwy przyjaciel na dobre i na złe. Nie mógł pozwolić na to, aby po jego śmierci został sam jak palec i nie miałby nikogo, kto by się o niego troszczył.

dom
09.09.2019 13:50 Kot od 7 lat mieszka na drzewie. Prawie w ogóle z niego nie schodzi

Dom na drzewie kojarzy nam się z dzieciństwem i zabawą, prawda? Ten kot jednak postanowił, że nie chce dorastać. Od 7 lat mieszka on na drzewie, prawie w ogóle z niego nie schodzi i zdecydowanie nie ma zamiaru się przeprowadzać. Kot, którego dom znajduje się na drzewie mieszka w Bartoszycach. Jest tam miejscowym celebrytą, znają go wszyscy mieszkańcy miasta. Dokarmiają go, opiekują się nim – oczywiście na odległość – doglądają i sprawdzają, czy wszystko z nim w porządku.

jak namowic rodziców na psa
07.09.2019 16:55 Jak namówić rodziców na psa? 6 argumentów, które pomogą ci ich przekonać

Jak namówić rodziców na psa? To pytanie zadaje sobie każde dziecko, które nadal mieszka z rodzicami. Pies to w końcu wspaniały przyjaciel. Na pewno rozweseli nas w smutnych chwilach i pomoże, kiedy będzie taka potrzeba. Które dziecko nie marzy o zwierzaku? Rodzice często nie zgadzają się jednak na realizację marzenia. Jak namówić rodziców na psa? Przede wszystkim ważna jest szczera rozmowa, ale również musimy zdawać sobie sprawę co oznacza posiadanie psa? Nie są to tylko miłe, proste chwile, ale i takie, które wystawią nas na niemałą próbę!

pies
21.08.2019 12:35 Pies został oddany do schroniska w wieku 16 lat. Był wierny swojej rodzinie, jego historia łamie serce

Pies, który przez 16 lat szczęśliwie szedł przez życie ze swoimi opiekunami, trafił do schroniskowego boksu. Cztery łapy, które zaczęły przeszkadzać i okazały się zbędne właścicielom. Co musi czuć pies, który przestał być idealnym przyjacielem, a stał się ciężarem u nogi? Historia porusza serca, tak że, aż trudno powstrzymać się od łez. Pies rasy Collie został oddany do schroniska Humane Society of Crawford County w Ohio, gdy najbardziej potrzebował opieki i czułości. Został skazany na spędzenie ostatnich lat swojego życia bez kochającego opiekuna. Rodzina, która przez 16 lat wychowywała czworonoga, zostawiła go w schronisku bez cienia wzruszenia. Brak czasu powodem do porzucenia najlepszego z możliwych na świecie przyjaciół.