Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Dom tej kobiety stał się schronieniem dla 97 psów. Wszystkie zostały uratowane przed huraganem
Łucja Jureczko
Łucja Jureczko 18.09.2019 16:31

Dom tej kobiety stał się schronieniem dla 97 psów. Wszystkie zostały uratowane przed huraganem

dom
facebook.com Aventine Hall Rebirth

Dom, w którym znajduje się 97 psów? Czy jest to możliwe? Okazuje się, że tak. Domek tej kobiety stał się schronieniem dla prawie stu psów. Jak to możliwe? Czy kobieta adoptowała bądź kupiła, aż tyle psiaków? Odpowiedź was zaskoczy.

Kobieta ma naprawdę wielkie serce do zwierząt. Postanowiła pomóc bezdomnym psom w potrzebie i przyjąć aż 97 z nich pod swój dach. Rezultat? Cały dom wypełniony był psami, które nie wyglądały na niezadowolone.

Dom dla 97 psów

Wyobrażacie sobie posiadać taką ilość psiaków pod jednym dachem? Zapewne większość z was nie, jednak ta kobieta wiedziała, że musi to zrobić, musi pomóc, ponieważ nikt inny tego nie robił. W rezultacie w jej domu znajdowała się blisko setka psiaków. Powód was zaskoczy.

dom

Huragan Dorian wciąż szaleje na Bahamach, niszcząc przy tym wszystko na swojej drodze. Aż 5 osób straciło życie podczas burzy, a 13 000 domów zostało poważnie uszkodzonych. Niestety nie dotyczy to tylko ludzi.

Wszystkie psy zostały uratowane przed huraganem

Oprócz ludzi na Bahamach są także zwierzęta, bezdomne zwierzęta, które nie mają się gdzie schować, nie mają własnego legowiska czy kocyka. Chella Phillips postanowiła to zmienić i przyjęła 97 psów do siebie. Jej dom stał się azylem.

Chella Phillips jest jedyną osobą, która wpadła na taki pomysł. Jest ona prywatną osobą, nie otrzymuje żadnej pomocy od rządu, robi to na własną rękę. Po prostu kobieta kocha zwierzęta i nie może pozwolić, aby umarły one na zewnątrz.

Internauci ruszyli na pomoc

Kobieta postanowiła, że nie zostawi bezbronnych psów na ulicach, aby same musiały stawić czoła huraganowi. Chella wzięła tyle z nich, ile jej dom był w stanie pomieścić. W domu miała aż 97 psów. Część z nich umieściła w klatkach, część dostała kocyki, a jeszcze inne pudełka różnych rozmiarów, aby mogły się schować.

Chella, ponieważ jest osobą prywatną musiała wykorzystać własne fundusze. Opisała całą sytuację na swoim profilu na mediach społecznościowych i wiele osób zaczęło wpłacać jej pieniądze na zakup klatek dla psiaków chorych i wystraszonych, aby mogły być lekko odizolowane od reszty gromadki.

dom

Na razie zarówno kobieta, jak i cała gromadka bezpiecznie czeka na koniec huraganu. Trzymamy za nich bardzo mocno kciuki! Chella wykonała kawał dobrej roboty! Jej dom stał się ich schronieniem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Chłopiec zobaczył swojego psa po 8 miesiącach rozłąki. Nie mógł powstrzymać łez
  3. Szczeniak na torach kolejowych. Przejechał po nim pociąg [NAGRANIE]
  4. Zabrał psa na wspólne pływanie. Spacer na plażę zakończył się wyjątkowo nieszczęśliwie
  5. Nie mógł zapłacić na stacji benzynowej, bo był z psem. Obsługa kazała mu wyjść
  6. Zobaczyła, co pies robi jej śpiącemu dziecku. Natychmiast wyciągnęła telefon i zaczęła nagrywać
  7. Przepiękny Range Rover dla kobiet z charakterem. Zapisz się na jazdy już dziś
Tagi: dom kobieta pies