Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Bezdomnemu mężczyźnie zostały jeszcze 2 miesiące życia. Postanowił znaleźć swojemu psu kochający dom zanim odejdzie
Łucja Jureczko
Łucja Jureczko 10.09.2019 18:20

Bezdomnemu mężczyźnie zostały jeszcze 2 miesiące życia. Postanowił znaleźć swojemu psu kochający dom zanim odejdzie

dom
youtube.com nollygrio

Dom dla psa, a tym bardziej dobry dom to nie proste zadanie, o czym wiedzą przepełnione schroniska i tonące w długach fundacje. Ten bezdomny mężczyzna wiedział, że umiera i zostają mu zaledwie 2 miesiące życia. Nie chciał jednak zostawić swojego psiego przyjaciela samego.

Mężczyzna nie dbał o to, że podupada na zdrowiu. Najważniejsze dla niego było, aby znaleźć swojemu psu nowy dom. W końcu to jego prawdziwy przyjaciel na dobre i na złe. Nie mógł pozwolić na to, aby po jego śmierci został sam jak palec i nie miałby nikogo, kto by się o niego troszczył.

Dom dla psa bezdomnego mężczyzny

Dom to coś, co powinniśmy bardzo doceniać, ponieważ z dnia na dzień możemy go stracić. Tak, jak stracił go 60-letni Clifford James Herbert i jego pies o imieniu Baby. Jenine-Lacette DShazer pewnego dnia spacerując, zauważyła bezdomnego mężczyznę siedzącego na chodniku i tulącego do siebie białego psiaka. Niemal natychmiastowo przyniosła dla mężczyzny koc, aby mógł wspólnie ze swoim przyjacielem otulić się nim. Po krótkiej rozmowie z mężczyzną dowiedziała się brutalnej prawdy.

Mężczyzna umierał i nic nie dało już się zrobić. Clifford był kiedyś rolnikiem i prowadził warsztat mechaniczny. W 2006 roku stracił pracę po tym jak został unieruchomiony z powodu powikłań po operacji serca, jednak to nie koniec jego tragicznej historii. Niedawno mężczyzna odkrył, że umiera na raka. Jego jedynym marzeniem było, aby znaleźć nowy dom dla jego psa Baby.

Mężczyźnie zostały tylko 2 miesiące

Jenine postanowiła działać. Umieściła Cliffa w motelu, a następnie zaczęła poszukiwanie nowego domu dla Baby. Mimo wielu przeciwności losu Jenine nie poddawała się. Wierzyła, że uda jej się uratować psiaka.

Dzięki wytrwałości kobiety, Baby został zaadoptowany przez Stephanie Walker, która ma również inne psy, a co za tym idzie Baby już nigdy nie będzie sama. Ma nowy, kochający dom. To wydarzenie zapewniło Cliffowi spokój, na jaki na pewno zasłużył w ostatnich tygodniach choroby. Teraz już jest szczęśliwy.

Jak zostać domem tymczasowym?

Nie każdy może adoptować zwierzę na stałe z powodu wielu czynników. W przypadku Baby dom znalazł się dość szybko, jednak nie zawsze psiaki mają aż tyle szczęścia. O dom stały dla psa bardzo ciężko. Jak można pomóc?

Warto rozważyć zostanie domem tymczasowym. Co to oznacza? Pies jest u nas, jednak to nie na nas spoczywa obowiązek opieki weterynaryjnej, zakupy karmy czy akcesoriów. Aby zostać domem tymczasowym, najlepiej zgłosić się do okolicznej fundacji czy nawet schroniska i zadeklarować chęć pomocy i przyjęcia pod swój dach pupila. Warto, naprawdę warto!

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

dom

Baby na szczęście szybko znalazła nowy, kochający dom, w którym zostanie, aż do końca swojego życia.

dom

Właściciel Baby, choć bardzo żałuje, że nie może opiekować się swoją przyjaciółką do końca, wie, że aktualnie jest ona szczęśliwa.

dom

Psiak był z nim zawsze. Jest moją najlepszą przyjaciółkąmówił mężczyzna.

Wideo pokazuje, historię bezdomnego i jego ukochanej Baby.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zaprosił ubogiego do baru. Na miejsce przyjechała policja
  2. Skulony pies leżał na środku ruchliwej autostrady. Nie mógł się ruszyć
  3. Mężczyzna mył szyby w wielkim wieżowcu. Kot od razu dołączył do zabawy
  4. Para znalazła bezdomnego kota. Gdy zobaczyli, co znajduje się na jego szyi, natychmiast zareagowali
  5. W upalny dzień zostawiła psa w samochodzie. Policjant kazał jej samej usiąść w rozgrzanym aucie
  6. Najpierw dziwne piski, potem błagalne wycie. Kobieta usłyszała dźwięki dochodzące spod ziemi, szybko podjęto interwencję
Tagi: bezdomny dom pies