Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Owczarek niemiecki został zaatakowany przez inne psy. Kamery miejskie uchwyciły, co zrobił pies zaraz po
Karina Sulich
Karina Sulich 03.01.2020 17:29

Owczarek niemiecki został zaatakowany przez inne psy. Kamery miejskie uchwyciły, co zrobił pies zaraz po

owczarek niemiecki
fot. screenYoutube

Owczarek niemiecki zadziwił wszystkich. To, co zrobił ranny pies, jest niewiarygodne. Po chwilach grozy, szczęśliwy właściciel odzyskał swojego najwierniejszego przyjaciela.

Historia Silli, 9-miesięcznej suczki, mogła zakończyć się tragicznie. Pies okazał się jednak bardzo inteligentny. Sam znalazł wyjście z kryzysowej sytuacji, tym samym wprawiając wszystkich w osłupienie!

Niezwykły owczarek niemiecki

Przygoda Silli, to idealny materiał na film! Zwroty akcji, niebezpiecznie zdarzenia, a na koniec szczęśliwe zakończenie. Ten młody owczarek niemiecki, to wierny kompan swojego pana — Serdara Keskindira. Niestety pies został skradziony kiedy Serdar był w pracy. Ponieważ porywacze nie zdołali sprzedać suczki, została ona porzucona na pastwę losu. Wtedy zdarzyło się najgorsze. Silla została zaatakowana przez bezpańskie psy.

Pies – najlepszy przyjaciel

Suczka jest najlepszym przyjacielem Keskindira. Nic więc dziwnego, że zmartwiony właściciel wyznaczył nagrodę dla jej znalazcy. Młody pies okazał się niesamowicie mądry, i samodzielnie poradził sobie w niebezpiecznej sytuacji. Nagranie z tureckiej ulicy wprawiło w osłupienie internautów i stało się hitem sieci!

Na załączonym wideo, widać, jak ranny owczarek udaje się prosto do szpitala, szukając pomocy u personelu medycznego! Nieprawdopodobne? A jednak! Na co dzień Silla towarzyszy swojemu właścicielowi przy pracy, gdzie razem odzyskują pojazdy ulegające wypadkom. Możliwe więc, że wyjątkowy owczarek niemiecki rozpoznał znajomy mu widok karetki, i skojarzył szpital z miejsce, w którym udzielą mu pomocy.

Lekarze opatrzyli dzielnego owczarka

W szpitalu lekarze natychmiast udzelili Silli pomocy. Młoda suczka trafiła do nich z ranną łapą, jednak życzliwy personel medyczny bardzo szybko poradził sobie z urazem. Właściciel odnalazł swojego psa i nie krył przy tym szczęścia. Podziękował personelowi za otoczenie opieką jego ukochanego pupila. Teraz, mądra Silla dochodzi do siebie w domu, przy boku swojego najlepszego przyjaciela. Mimo kroku od tragedii cała sytuacja skończyła się szczęśliwie dla suczki i jej właściciela, a dzielny pies stał się ulubieńcem internautów.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

owczarek niemiecki

Pogryziony pies został nagrany.

owczarek niemiecki

Sam udał się po pomoc.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do zespołu hospicjum dla dzieci dołączyła nowa terapeutka. Podopieczni od razu ją pokochali
  2. Ciężarna suczka nie mogła urodzić, mimo nabrzmiałego brzucha. Weterynarz zrobił USG i zrozumiał dlaczego
  3. Psie rodzeństwo, które nie może bez siebie żyć. Słodkie owczarki podbijają serca internautów
  4. Koala zatrzymał rowerzystkę, bo był spragniony. Wypił jej całą wodę [ZDJĘCIA]
  5. Niemal niemożliwe do rozwiązania. Wśród krów chowa się pies, widzisz go?

źródło: kochamyzwierzaki.pl

Powiązane