Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Owczarek niemiecki i mały chłopiec przyłapani. Mama nagrała, co robi duży pies i dziecko
Paulina Rakowska
Paulina Rakowska 02.04.2020 11:22

Owczarek niemiecki i mały chłopiec przyłapani. Mama nagrała, co robi duży pies i dziecko

suczka
Image by DanaTentis from Pixabay

Owczarek niemiecki i mały chłopczyk zostali przyłapani. Mama weszła do pokoju, w którym przebywało duże zwierzę i jej ukochany synek. Kobieta nie wierzyła własnym oczom, wszystko nagrała.

Owczarek niemiecki to jedna z najpopularniejszych ras w Polsce. Psy cieszą się niebywałą popularnością wśród miłośników czworonogów. To, co spotkało tę kobietę, jest niesłychane. Zostawiła swojego małego synka w obecności dużego owczarka. Kobieta weszła do pokoju i nie wierzyła. Udało jej się wszystko nagrać na telefon.

Owczarek niemiecki i dziecko przyłapani

U par, które posiadają już psa, a spodziewają się dziecka, nierzadko pojawiają się pytania, czy zwierzę nie będzie zazdrosne, czy zaakceptuje niemowlę, a przede wszystkim: czy nie zrobi mu krzywdy?

Psy, którym od szczeniaka poświęcano mnóstwo uwagi i wychowywano w pojedynkę, mogą nie zrozumieć, dlaczego w nowej sytuacji zostały zepchnięte na drugi tor. W takich okolicznościach ludzie czasami decydują się oddać zwierzęta.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Częściej zdarza się jednak, że gdy pojawia się dziecko, pies instynktownie otacza je opieką i dba, aby nic mu nie zagrażało. Wówczas możemy być świadkami rodzącej się wspaniałej więzi między człowiekiem a zwierzęciem, więzi na całe życie.

Co robi owczarek niemiecki i chłopczyk?

Mama 11-miesięcznego chłopca o imieniu Leo oraz właścicielka 2-letniego psa Zeusa rasy owczarek niemiecki pewnego dnia była świadkiem czegoś niesamowitego.

Siedziała akurat w salonie, kiedy nagle zorientowała się, co się dzieje. Szybko włączyła kamerę, aby uwiecznić to na nagraniu. Teraz może się cieszyć wspaniałym wideo!

Mały chłopczyk i owczarek niemiecki zaczęli się wspólnie bawić w berka! Zeus zaczepił niemowlę i zaczął uciekać. Rozbawiony Leo szybko poraczkował za nim, ale pies już go zaskoczył z drugiej strony.

Zdezorientowany maluch zawrócił, a Zeus znowu dopadł go od tyłu. I chłopczyk, i owczarek niemiecki wyglądali na zgrany zespół, świetnie się bawili. Mama była zachwycona i szybko podzieliła się swoim słodkim wideo.

Zeus i Leo na pewno będą w przyszłości najlepszymi przyjaciółmi.

Zobacz zdjęcia i wideo:

Mama nagrała całe zdarzenie.

owczarek niemiecki

Owczarek niemiecki to jedna z najbardziej lojalnych ras.

owczarek niemiecki

Pies i dziecko potrafią być najlepszymi przyjaciółmi.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: kochamyzwierzaki.pl