Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Ogromny owczarek zbliża się do szczura. Ciężko uwierzyć, co dzieje się dalej
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 21.02.2020 09:41

Ogromny owczarek zbliża się do szczura. Ciężko uwierzyć, co dzieje się dalej

Owczarek niemiecki
screen z nagrania pikio.pl

Owczarek niemiecki postanowił nieco bliżej poznać się ze.. szczurem. Reakcja czworonoga, kiedy zbliża się do zupełnie nieznajomego gryzonia, jest wprost niewiarygodna. Naprawdę ciężko uwierzyć w to, co dzieje się dalej. Nic dziwnego, że nagranie dokumentujące poczynania psa wywołało w sieci tak ogromne zainteresowanie i odzew Internautów. Tego nikt nie mógłby się spodziewać.

Owczarki niemieckie to jedna z tych ras psiaków, które w Polsce cieszą się największą popularnością. Ich łagodne usposobienie, chęć do zabaw i zamiłowanie do przebywania na świeżym powietrzu przyczynia się do tego, że decydują się na nich zarówno rodziny wielodzietne, jak i aktywni i niezależni single. Oprócz tego czworonogi te są niebywale inteligentne i rezolutne. Ten futrzak jest najlepszym dowodem potwierdzającym słuszność tych słów.

Owczarek niemiecki zbliżył się do szczura

Nagranie z owczarkiem niemieckim w roli głównej od momentu, gdy tylko trafiło do sieci, stało się wirusowe. Zawrotna liczba ponad 200 tysięcy odtworzeń jest najlepszym dowodem potwierdzającym prawdziwość tych słów. Internauci, którzy natrafili na filmik, nie zamierzali kryć swojego zdziwienia, patrząc na poczynania czworonoga.

Zastanawiałaś się kiedykolwiek czy owczarki niemiecki są mądre? Reakcja tego psiaka wyraża więcej niż tysiąc słów. Nie ulega wątpliwości, ze zdecydowana większość naszych czworonożnych przyjaciół zrobiłaby wszystko, aby raz na zawsze pozbyć się niechcianego intruza. W tym przypadku było zupełnie inaczej.

Zwierzak skradł serca Internautów

Nietypowe podejście psiaka w stosunku do nowo poznanego przyjaciela spotkało się z ogromnym odzewem Internautów. Mimo że początkowo podchodził do niego z pewną dozą niepewności, dość szybko udało im się znaleźć nić porozumienia.

Owczarek niemiecki, co prawda, nieustannie go zaczepia, drażni i delikatnie odgryza… jednak oczywiste jest, że nie zamierza zrobić mu krzywdy. Delikatność i wyczucie tego psa jest naprawdę imponujące. Mimo ogromnego zainteresowania nie robi nic, co mogłoby wzbudzić niepokój właściciela. Domownicy mogą być z niego naprawdę dumni.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pies przyniósł rodzinie dziwne, osłabione zwierzę. Nie mieli pojęcia, co znalazło się w ich domu
  2. Pies długo wąchał dziwną rzecz. Kiedy właścicielka podeszła bliżej, zaniemówiła
  3. Kot wyglądający jak pierzasta chmurka. Jest tak puszysty, że nie można oderwać wzroku