Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Owczarek niemiecki trzęsie się ze strachu, gdy ma wejść do klatki. Nie wiedział, co go czeka
Zuzanna Niedzielska
Zuzanna Niedzielska 24.03.2020 16:01

Owczarek niemiecki trzęsie się ze strachu, gdy ma wejść do klatki. Nie wiedział, co go czeka

owczarek
fot.screenYoutube

Owczarek niemiecki po rozłące z rodziną stał się nie do poznania. Był zdruzgotany i cały trząsł się ze strachu przed wejściem do swojego boksu. Pies zupełnie nie spodziewał się, że po kilku dniach wydarzy się cud. Nagranie wzruszy każdego miłośnika czworonogów.

Ten 8-letni owczarek niemiecki został oddany do schroniska przez swoją rodzinę. Nagła rozłąka sprawiła, że zwierzę było w kompletnej rozsypce. Trzęsło się ze strachu i bało się wejść do własnej klatki. Pies nie spodziewał się, co wydarzy się wkrótce. Jedna wizyta wystarczyła, aby odmienić jego los.

Owczarek niemiecki trafił do schroniska

Owczarek niemiecki o imieniu Maverick był zupełnie zrezygnowany, gdy rodzina z dnia na dzień oddała go do schroniska. Pupil przez wiele lat był zżyty ze swoimi bliskimi i nie rozumiał ich decyzji. Nagle musiał zupełnie zmienić środowisko i dotychczasowe nawyki. Pies szybko zmienił się nie do poznania. Pracownicy schroniska zauważyli u niego zachowanie bliskie depresji.

Gdy 8-letni owczarek niemiecki wchodził do swojego boksu, cały trząsł się ze strachu. Bał się obcych osób i nie patrzył im w oczy. Przeszywał do prawdziwy smutek, który był widoczny w jego spojrzeniu. Porzucone zwierzę nie spodziewało się, że w krótkim czasie jego los zupełnie się odmieni.

  1. Kiedy Polacy przestaną zarażać się koronawirusem? Specjaliści prognozują datę
  2. Kwarantanna w Polsce zostanie zaostrzona. Kolejne sklepy i miejsca zamknięte dla obywateli
  3. Czy pies może jeść owoce? Lista owoców, które nie szkodzą psu

Po kilku dniach wydarzył się cud

Wszystko zmieniło się, kiedy schronisko odwiedziła pewna rodzina. Poszukiwała psa do adopcji i nagle ich spojrzenie spotkało się z Maverickiem. W jednej chwili zrozumieli całe jego cierpienie i trudne doświadczenia, które przeszedł. Postanowili ofiarować mu nowy, ciepły dom, z którego już nigdy nie zostanie wyrzucony na ulicę.

Owczarek niemiecki został wyprowadzony ze swojego boksu na smyczy. Był przerażony i targało nim poczucie winy, że robi coś złego, jednak nowi opiekunowie uspokajali go. Wkrótce zorientował się, że właściciele kierują go w stronę parkingu i zabierają samochodem do domu. Pies nareszcie się uśmiechnął, a nowa rodzina dopilnuje, aby już nigdy nie stała mu się krzywda.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

owczarek niemiecki

Owczarek niemiecki wpadł w depresję, gdy rodzina oddała go do schroniska.

owczarek niemiecki

Bał się nawet wejść do własnej klatki, co zaniepokoiło pracowników.

owczarek niemiecki

Wkrótce znalazł opiekunów, którzy zapewnią mu kochający dom.