Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Owczarek niemiecki wymknął się z domu i pobiegł w pewne miejsce. Powód porusza do głębi i wywołuje łzy
Karina Sulich
Karina Sulich 25.04.2020 22:33

Owczarek niemiecki wymknął się z domu i pobiegł w pewne miejsce. Powód porusza do głębi i wywołuje łzy

owczarek niemiecki
Fot. Sportello Tutela Animali, Facebook
owczarek niemiecki
Fot. Sportello Tutela Animali, Facebook

7-letnia suczka Stella uciekła z domu, by znaleźć swojego właściciela. Niestety, okazało się, że kiedy owczarek niemiecki dotarł pod drzwi włoskiego szpitala, w którym przebywał mężczyzna, było już za późno.

Artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Zobacz zdjęcie:
Owczarek niemiecki, który wymknął się z domu, by udać się w pewne miejsce, miał bardzo ważny powód swojej wycieczki. Nieprawdopodobne poświęcenie tego wspaniałego czworonoga to doskonałe potwierdzenie tezy, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Trudno uwierzyć, że ta wzruszająca historia wydarzyła się naprawdę.

Kiedy owczarek niemiecki został znaleziony w dość nietypowym miejscu, rodzina nie mogła wyjść ze zdziwienia. Niesamowita historia tego psa, to najlepszy dowód na to, jak silna więź nawiązuje się pomiędzy człowiekiem a jego wiernym czworonogiem.

Owczarek niemiecki uciekł z domu

Owczarek niemiecki uciekł z domu, wywarzając drzwi posesji i szybko udał się w jedno konkretne miejsce.

Jak się okazało, pies udał się na poszukiwania swojego właściciela, którego od pewnego czasu nie było w domu. Niestety, kiedy go odnalazł, było już za późno.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Mieszkańcy włoskiej Pizy, którzy widzieli, jak 7-letni owczarek niemiecki idzie ulicą, nie mieli wątpliwości – pies dobrze wiedział, dokąd zmierza.

Niestety okazało się, że celem podróży suczki o imieniu Stella był szpital, pod którego drzwiami odlazła ją rodzina jej właściciela.

Pies szukał właściciela

Pies, który szukał właściciela, nie wiedział, że mężczyzna trafił do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem. Niestety, kiedy owczarek niemiecki dotarł do szpitala, rodzina jego pana miała dla niego smutne informacje.

Okazało się, że mężczyzna, który przebywał na oddziale intensywnej terapii, szpitala Cisanello w Pizie zmarł. Owczarek niemiecki trafił do Biura Ochrony Zwierząt, gdzie szybko znalazł dom.

Choć zwierzę doświadczyło ogromnej straty, nowa rodzina z pewnością pomoże mu się z tym uporać.

źródło: Polsat News