Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Myślała, że w rowie leży worek. Osłupiała, gdy dostrzegła biedną istotkę
Monika Włodarczyk
Monika Włodarczyk 23.04.2024 11:35

Myślała, że w rowie leży worek. Osłupiała, gdy dostrzegła biedną istotkę

pies
fot. TikTok/maggierlar

Podczas jazdy samochodem uwagę kobiety przykuł leżący przy drodze biały worek. Nagle zauważyła, że opakowanie się poruszyło. Osłupiała, gdy poznała prawdę i dostrzegła w rowie biedną istotkę. Wygląd zwierzaka wskazywał, że potrzebuje pilnej pomocy.

Kobieta zauważyła w rowie biały worek. Przykuł jej uwagę

Maggie Hamilton to niewątpliwie ogromna miłośniczka zwierząt. Kobieta w miejscowości Clinton w USA założyła organizację pod nazwą Ruby & Laurel Animal Rescue, która zajmuje się ratowaniem potrzebujących istot. Jak się okazało, los zesłał jej koleją szansę na uratowanie komuś życia.

Podczas jednej z przejażdżek autem kobieta zauważyła leżący w rowie biały worek, dlatego postanowiła zwolnić. Nagle opakowanie zaczęło się poruszać. Maggie zatrzymała się, aby sprawdzić, co to jest. Oniemiała, gdy przed jej oczyma pojawiła się istotka. 

Dlaczego koty liżą masło i czy jest to bezpieczne? Powód jest prosty Potężny pożar w zoo. Zginęło ponad 200 zwierząt, niewiele udało się uratować

To nie worek, to pies. Zwierzę potrzebowało pomocy

Gdy kobieta podeszła bliżej przekonała się, że to nie biały worek leżał przy drodze. Był to szczeniak o jasnym umaszczeniu. Widok znalezionego zwierzęcia był przygnębiający. Potrzebował natychmiastowej pomocy.

Stan zdrowia psa nie był w najlepszy. Porzucony czworonóg wyglądał na mocno wychudzonego i wystraszonego. Na jego ciele widoczne były objawy świerzbu, a długotrwały pobyt na zewnątrz spowodował, że dodatkowo psiak doznał oparzeń słonecznych. 

@maggierlar

Help us name her. This baby has seen the worst of humans, but still belly crawled out of the ditch and into my arms. She goes in first thing tomorrow for medical treatment and vaccines. Tonught she is getting a medicated bath to soothe her itchy skin and soft soft bedding for the first time probably ever. Welcome to Ruby & Laurel Animal Rescue Inc baby girl.

♬ original sound - Maggie

Kobieta udzieliła pomocy potrzebującej suni. Podjęto leczenie

Ratowniczka bez zastanowienia podjęła decyzję, że pomoże przydrożnej zgubie. Zabrała ją do lekarza weterynarii, aby zbadał małego czworonoga. Ku zdziwieniu kobiety okazało się, że to nie był szczeniak, tylko 3-letnia, wychudzona suczka. Maggie nazwała ją Slurpee. 

Przed sunią długotrwały proces leczenia, ale z dnia na dzień widoczne są postępy. Mimo bólu i ciężkich doświadczeń uratowane zwierzę ma niezwykle przyjacielski i milusiński charakter. Jak tylko zakończy się kuracja i jej stan zdrowia się polepszy, Slurpee zostanie oddana do adopcji.

@maggierlar

Apologies for the delay in Slurpee content. Im posting this from a few days ago. The break in at my home has me tied up in lawyer and court appointments. Im so drained by constantly being on edge expecting him to show back up. If we could all practice being a little more kind to our fellow humans the World would be better off. Stay safe my friends. Slurpee loves you.

♬ original sound - Maggie