Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Znajdź zwierzę, które ukryło się wśród owoców i warzyw. Udaje się tylko nielicznym
Antonina Zborowska
Antonina Zborowska 29.05.2024 06:00

Znajdź zwierzę, które ukryło się wśród owoców i warzyw. Udaje się tylko nielicznym

owoce i warzywa
fot. twitter.com/Thereisnocat_

Na straganie pośród warzyw i owoców ukryło się zwierzę. Ułożone kolorami produkty zdają się nie ułatwiać poszukiwań intruza, który uciął sobie drzemkę w nietypowym miejscu. Odszukanie go udaje się tylko nielicznym. Czy podejmiesz próbę i znajdziesz sprytnie schowane stworzenie?

Sprytne zwierzę ukryło się na straganie. Ta zagadka nie należy do najłatwiejszych

Stragany pełne warzyw i owoców na targowiskach przyciągają konsumentów swoimi kolorami. Feeria barw, od soczystej czerwieni po intensywną zieleń brokułów, zachwyca i kusi, zapraszając do odkrywania bogactwa smaków i aromatów. To prawdziwa uczta dla zmysłów, która sprawia, że zakupy na targu stają się nie tylko koniecznością, ale i przyjemnością. 

Na przedstawionym przez nas straganie ukryło się zwierzę. Sprytny osobnik wybrał sobie na drzemkę bardzo nietypowe miejsce. Chodzący wokół i dokonujący zakupów ludzie zdawali się nie przeszkadzać zmęczonemu stworzeniu. Czy uda Ci się znaleźć miłośnika warzyw i owoców?

Nowy mieszkaniec Warszawskiego ZOO. Przypomina ryjówkę, ale bliżej mu do słonia "Poza widokiem, na skraju lasu". Maja Ostaszewska staje w obronie zwierząt futerkowych

Znajdź śpiące zwierzę na obrazku

Zwierzęta wybierają różne nietypowe miejsca na drzemkę. Niekiedy można znaleźć kota śpiącego w doniczce, psa zwiniętego w koszu na pranie, czy ptaka odpoczywającego na gałęzi tuż nad strumieniem. Te niezwykłe wybory nie tylko bawią, ale także pokazują, jak kreatywne potrafią być otaczające nas stworzenia. Nawet twarde i nierówne podłoże, jakie stanowią warzywa i owoce nie zraziły nieproszonego gościa do wybrania straganu na swój rytualny odpoczynek. Czy udało Ci się go znaleźć? 

Znajdź zwierzę na obrazku
fot. twitter.com/Thereisnocat_

Przypatrzyłeś się uważnie, ale kolorowe produkty mienią Ci się w oczach? Nie przejmuj się, już śpieszymy z małą podpowiedzią. Zwierzę ukryło się wśród warzyw. Odrzuć więc sprzed oczu owoce i szukaj spryciarza pośród jednego z najbardziej cenionych w starożytności towaru. Przypominamy — pomidory również zaliczamy do owoców.

Zagadka może być nie lada wyzwaniem. Zwierzę schowało się w warzywach

Nasza podpowiedź pomogła? Udało Ci się znaleźć drzemiącego futrzaka? Jeśli nie, podzielimy się drugą podpowiedzią. Intruzem śpiącym pośród warzyw jest kot. Szukaj więc zwiniętego w kulkę zwierzaka. 

Mamy nadzieję, że zagadka, mimo iż nie należała do najłatwiejszych, przyniosła Ci wiele radości. Jeśli nie udało Ci się namierzyć sprytnie ukrytego mruczka, już podajemy odpowiedź. Rude zwierzę śpi w worku umieszczonym za ułożoną wieżą z kalarepy. To właśnie to warzywo w starożytności było doceniane przez ludzi za wysoką wartość odżywczą.