Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Wyjątkowa reakcja psa na małe dziecko. Pasażerowie nie mogli się nadziwić
Monika Włodarczyk
Monika Włodarczyk 13.05.2024 09:20

Wyjątkowa reakcja psa na małe dziecko. Pasażerowie nie mogli się nadziwić

pies
Fot. Instagram/heartsomeofficial

Zabawne nagrania ukazujące interakcje zwierząt z maluchami chyba nigdy nie przestaną nas rozczulać. Obok tego wideo z wyjątkowej reakcji psa na małe dziecko nie można przejść obojętnie, a efekt uboczny w postaci uśmiechu gwarantowany. 

W pociągu maluch podszedł do nieznajomego psa

Nagranie zostało wykonane podczas podróży pociągiem. Widzimy na nim, jak przy jednym z siedzeń na podłodze leży jasno umaszczony pies. Gdy nieznany mu maluch zbliżył się do niego, czworonóg zaczął go ciekawsko obwąchiwać. Zachowanie zwierzaka niezwykle ucieszyło bobasa. 

Pies wydawał się lekko zdezorientowany reakcją małego podróżnika. Po chwili dziecko wyciągnęło ręce w jego kierunku, mając ochotę na dalszą zabawę. To, co wydarzyło się później, zaskoczyło wszystkich pasażerów pociągu.

Nie żyje ponad 2100 prosiaków. Potężny pożar strawił chlewnię Pies biegał wesoło po trawie, wkrótce potem zmarł. Wszystko przez to, co znalazł w ogródku

Wyjątkowa reakcja psa na małe dziecko

Maluch, wyciągając rączki w kierunku czworonoga, przykucnął, zbliżając się dość blisko do zwierzaka. Pozostali podróżujący, którzy byli świadkami zaistniałej sytuacji, z zaciekawieniem obserwowali zachowanie tych dwojga. Nagle pies wkroczył do akcji i wtedy się zaczęło. 

Gdy czworonóg zaczął lizać bobasa w okolicy twarzy, jedna z pasażerek zasugerowała, żeby jednak tego nie robił. Mimo że dzieciak był wyraźnie wniebowzięty i śmiał się wniebogłosy, pies posłusznie dostosował się do komendy. Młodzi wymyślili więc inną zabawę. Maluch wysuwał jedną ze swoich rączek do psa, a ten trącał go swoim noskiem. Malutki pasażer śmiał się niekontrolowanym śmiechem i podnosił ręce z zachwytu nad psem. To niesamowite, jaka interakcja wywiązała się między tym duetem. 

Nagranie całej sytuacji możecie zobaczyć poniżej. Przyznajcie sami, że ten widok rozczula do granic możliwości, a śmiech bobasa jest niezwykle zarażający.

Internauci rozpływają się z zachwytu w komentarzach

Opublikowane w sieci nagranie zachwyciło i niezwykle poruszyło internautów, którzy od razu pokochali ten duet. Wielu z nich rozpłynęło się nad reakcją psa oraz zarażającym śmiechem bobasa. Nic w tym dziwnego, bo mało komu udałoby się oprzeć tak słodkiemu widokowi. Oglądający nie kryjąc emocji w swoich komentarzach pod filmem, podzielili się spostrzeżeniami: 

  • “Bawiące się dziecko i szczeniak, nic lepszego nie można sobie wymarzyć”;
  • “Dwóch uroczych maluszków”;
  • “Dwie niewinne dusze”;
  • “czysta MIŁOŚĆ”;
  • “Najsłodszy, autentyczny śmiech naszych najmłodszych. Dziękuję za udostępnienie”;
  • Jakie urocze”;
  • “Najpiękniejszy dźwięk na świecie”;
  • “Dzień, w którym dziecko odkryło, że psy są lepsze od ludzi”.

A czy was także rozczuliło to wideo? Koniecznie dajcie dać.