Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Nie do wiary, co pies wyczyniał przed dzieckiem. Internauci pokochali ten duet
Antonina Zborowska
Antonina Zborowska 15.04.2024 15:39

Nie do wiary, co pies wyczyniał przed dzieckiem. Internauci pokochali ten duet

dziecko z psem
Fot. tiktok.com/ mostlyadorable

Uroczy golden retriever postanowił dać popis swoich możliwości. Sprowokowany przez śmiech dziecka zwierzak odstawił przed nim taniec radości. Nagranie stało się hitem internetu. Po obejrzeniu go sami przyznacie, że ten duet jest siebie wart.

Pies pokazał na co go stać

Istnieją psy, które z racji swojego łagodnego temperamentu charakterystycznego dla danej rasy nadają się do domu z dziećmi. Jednym z nich jest golden retriever. Czworonogi są ciepłe i pozytywnie nastawione do pozostałych domowników. Dobrze znoszą humory najmłodszych i rzadko kiedy przejawiają agresję. Uwielbiają kontakt i zabawę z ludźmi. Choć mimo to oczywiście nie można zapominać o właściwym ułożeniu pupila i kontrolować jego kontakty zwłaszcza z najmłodszymi.

Pewna mama mająca pod opieką swoje dziecko oraz ulubionego czworonoga postanowiła nagrać ich wyczyny. Pies zachęcony przez prowokujące go i śmiejące się dziecko wykonał zwierzęcy taniec radości. Wiedziony emocjami futrzak pokazał, co potrafi. A nagarnie uroczego duetu, szybko rozeszło się po portalach społecznościowych, zbierając wiele pozytywnych komentarzy.

Czy można kąpać szczeniaka? Tym możesz zrobić mu krzywdę Poprosił koleżankę o opiekę nad kotem. Po tej wiadomości już nigdy jej nie odpisał

Radości psa nie było końca

Oglądając urocze nagranie, można zobaczyć relację najmłodszego członka rodziny z psem. Choć golden jest znacznie większy od dziecka, to okazuje się on być oazą łagodności. Nawet w wielkim szaleństwie daje dziecku buziaka tak, że nawet jej nie przewraca. 

Goldeny to niesamowicie inteligentne psy. Na pierwszy rzut oka wydają się ogromnymi i silnymi czworonogami. Jednak to mylne wrażenie. Zazwyczaj są tak naprawdę łagodne i lgną do człowieka całym swoim ciałem. To bardzo oddane rodzinie futrzaki, które radość dzieci przyjmują jako największą zachętę do zabawy. 

Nagranie bawi internautów do łez

Materiał wideo szybko zyskał na popularności. Nagranie małego człowieka z czworonogiem poruszyło wielu obserwujących zwłaszcza posiadających dzieci. Na filmie widać jak ogromną miłością pies darzy najmłodszego członka rodziny. Instynktownie wie, że musi być delikatny. Nie może się jednak powstrzymać od okazania radości wywołanej śmiechem dziecka.

golden-4.jpg
Pies i dziecko, Fot. tiktok.com/ mostlyadorable

Internauci nie potrafili jednoznacznie stwierdzić, kto ich bardziej rozczula. Dziecko czy pełen energii i radości golden retriever. Sami musicie przyznać, że ten duet jest siebie wart. 

  • “On nawet stara się głośno nie szczekać, aby jej nie przestraszyć”,
     
  • “Uwielbiam to, że ten pies znał swoją siłę i nie przewrócił dziecka”,
     
  • “Będą najlepszymi przyjaciółmi na całe życie”.