Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Czworonóg

Czworonóg

Kłótnia
26.03.2024 14:24 Wpadła w histerię po tym, jak ojciec uśpił jej psa. Twierdzi, że miał dobry powód

Pies asystujący nie tylko towarzyszy osobom z niepełnosprawnością, ale i wykonuje specjalne zadania dla osób zmagających się m.in. z zaburzeniami depresyjnymi. Pupil imieniem Juni wspierał swoją nastoletnią opiekunkę w codziennych aktywnościach. Dodając jej odwagi, sprawiał, że pokonywała dręczące ją lęki. Gdy uległ wypadkowi, ojciec nie pytając dziewczyny o zgodę, podjął decyzję o eutanazji zwierzaka. Swoją argumentację przedstawił na popularnym internetowym forum. Użytkownicy nie pozostawili na nim suchej nitki.

papuga
22.10.2019 15:38 Papuga wychowała się z psami i zachowuje się jak jeden z nich. Potrafi nawet szczekać

Papuga, która od najmłodszych lat przebywała wśród psów, z czasem zaczęła zachowywać się jak one! Potrafi nawet szczekać – przyznaje dumna właścicielka. Na nagraniu trudno rozpoznać, które ze zwierząt wydaje typowe dla psów odgłosy. Zobaczcie, do czego zdolna jest ta papuga! Poznajcie Peanut, który obecnie przeżywa dość spory kryzys osobowości. Po 19 latach życia wśród psów całkiem zapomniał o tym, że jest zupełnie innego gatunku. Jakie jest podłoże specyficznego zachowania tego ptaka? Czy taka postawa jest typowa dla świata zwierząt?

Kot
10.08.2019 14:53 Kot urodził się z dwoma nosami. Długo nie mógł znaleźć nowego domu

Kot o nietypowej urodzie przez długi czas nie mógł znaleźć kochającego właściciela. Nikt nie chciał zaopiekować się zwierzakiem, który nie wygląda tak, jak pozostałe. Na szczęście, na drodze pupila stanęła kobieta o ogromnym sercu, dając mu szansę na nowe, szczęśliwe życie! Uroczy zwierzak o imieniu Memphis trafił do placówki w Massachusetts w poszukiwaniu nowego domu. Niestety, żadna z odwiedzających go osób nie chciała zdecydować się na adopcję. Wolontariusze byli przekonani, że kot spędzi resztę życia w schronisku. Wszystko przez to, że urodził się z… dwoma nosami.

pies w piwnicy
27.07.2019 14:04 Suczka pierwszy raz w życiu zobaczyła światło dnia. Całe życie spędziła w piwnicy

Pies w piwnicy w końcu ujrzał światło dzienne! Więziona suczka przez lata żyła w skandalicznych warunkach. Każdy dzień był dla niej walką o przetrwanie. Czy ta historia ma szczęśliwe zakończenie? Kto jest winny całej sytuacji? Przerażona B.B. nie była jedynym zwierzęciem, jakie bezduszni właściciele przetrzymywali w piwnicy. Każde z nich miało zostać wystawione na sprzedaż. Na szczęście, na drodze hodowców stanęli członkowie Humane Society of the United States!

mężczyzna
26.07.2019 12:24 Mężczyzna udzielał poważnego wywiadu dla telewizji. Wtedy na ramiona wskoczył mu kot

Mężczyzna, który udzielał wywiadu dla telewizji, został „zaatakowany” przez własnego kota! Uparty czworonóg wcale nie chciał z niego zejść! Jaka była reakcja właściciela? Zobaczcie nagranie, które wywołało lawinę śmiechu w Internecie! Jeśli sądzisz, że twój pupil ciągle coś knuje, obmyśla w głowie plan, jak zrobić ci na złość i zupełnie nie zwraca uwagi na żadne komendy, z pewnością powinieneś zobaczyć ten materiał! Jesteśmy przekonani, że twój zwierzak, w porównaniu z tym rudym kotem jest prawdziwym aniołkiem!

kotka
25.07.2019 12:11 W ciele kotki znajdował się przedmiot. Zdjęcie rentgenowskie wykazało przeraźliwą prawdę

Kotka, która doznała poważnego urazu, ledwo uszła z życiem. Zraniona przez poprzedniego właściciela nazywana jest prawdziwym medycznym cudem! Weterynarzowi do dziś trudno jest uwierzyć, że zwierzę może normalnie funkcjonować! Skutki tragicznego wydarzenia jeszcze długo będą doskwierać sześciomiesięcznemu zwierzakowi, jednak gdyby nie interwencja weterynarza, kotka prawdopodobnie nie wyszłaby z tego cała. Jej właściciel był przerażony!

mgiełki do ciała
21.07.2019 16:10 Pies urodził się bez przednich łapek. Jego właścicielka sprawiła mu protezę na kółkach

Pies przez sporą część swojego życia borykał się z przypadłością, która utrudniała mu codzienne funkcjonowanie. Maleńki zwierzak urodził się bez dwóch przednich łapek. Właścicielka malucha postanowiła skonstruować dla niego wózek inwalidzki. Jak potoczyły się jego dalsze losy? Czworonóg o imieniu Turbo był bardzo nietypowym przypadkiem. Pomimo niepełnosprawności, w pełni próbował korzystać z życia. Niestety, najprostsza aktywność sprawiała mu jednak ogromny trud. Na szczęście dzięki pomocy internautów i pewnego mężczyzny z San Diego, pupil odzyskał częściowo sprawność!

czy powinno się przytulać psa
14.07.2019 18:47 Pies podbiegł do księdza podczas mszy. Reakcja duchownego zaskoczyła wiernych

Pies, który nieoczekiwanie wtargnął do kościoła, zaczął zaczepiać odprawiającego mszę księdza. Zaskoczeni wierni nie mieli pojęcia, skąd wziął się czworonóg. Reakcja duchownego zaskoczyła zgromadzonych! Ten uroczy psiak postanowił zwrócić na siebie uwagę w dość nietypowy sposób. Kładąc się u stóp duchownego, zaczął podgryzać jego sutannę i trącać go łapkami. Zachowanie czworonoga wywołało ogromne poruszenie wśród zgromadzonych, natomiast samo nagranie stało się prawdziwym hitem!

pies
13.07.2019 17:30 Pies stał na środku ruchliwej drogi, próbując obudzić martwego kolegę. Psia wierność nie zna granic

Pies, który próbował obudzić swojego przyjaciela, nie zamierzał cofnąć się przed niczym. Pomimo ogromnego zagrożenia, ten wiernie czuwał przy ciele swojego bliskiego. Zdesperowany zwierzak nie zamierzał się poddać, licząc na to, że jego kompan w końcu stanie na nogi! Mówi się, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Jak udowadnia poniższe nagranie- nie tylko! Między zwierzętami tego samego gatunku również może wytworzyć się niezwykle silna więź. Strata kogoś bliskiego boli je równie mocno…