Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Nagranie Psa

Nagranie Psa

pies
13.05.2024 09:20 Wyjątkowa reakcja psa na małe dziecko. Pasażerowie nie mogli się nadziwić

Zabawne nagrania ukazujące interakcje zwierząt z maluchami chyba nigdy nie przestaną nas rozczulać. Obok tego wideo z wyjątkowej reakcji psa na małe dziecko nie można przejść obojętnie, a efekt uboczny w postaci uśmiechu gwarantowany. 

smutny pies
03.04.2024 13:08 Pies obserwował wyjazd właścicieli. Jego reakcja poruszyła cały świat

Dzieci ucieszyły się, że w końcu nadeszły upragnione wakacje. Pogoda była idealna, więc rodzice wysłali swoje pociechy na wyjazd do babci. Niestety ich czworonożny przyjaciel nie został wzięty pod uwagę. Gdy zrozumiał, że rodzina jedzie bez niego, zareagował na to najsłodszą miną na świecie. Nagranie z uroczym psem podbiło internet. 

Labrador
28.04.2020 17:05 Labrador w komiczny sposób reaguje, gdy jego właściciel ignoruje go. Pies nie daje za wygraną

Labrador to pies, jakich mało, a w Internecie krąży masa zabawnych lub wzruszających filmików z udziałem tej rasy. Ten przebija je wszystkie! Internauci pokochali tego niecierpliwego, biszkoptowego psiaka.Labrador to zwierzak, który z natury jest obdarzony wesołym usposobieniem. Ten pies nie należy jednak do cierpliwych. Nagranie, o którym mowa jest przekomiczne, a widzowie je pokochali. Wideo zamieszczone na platformie YouTube bije rekordy oglądalności, ale nie tylko ze względu na psa… Musicie je zobaczyć.