Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Koń za wszelką cenę chciał rozbawić dziecko. Ten widok rozczula
Monika Włodarczyk
Monika Włodarczyk 15.04.2024 11:10

Koń za wszelką cenę chciał rozbawić dziecko. Ten widok rozczula

koń i dziecko
fot. Instagram/pubity

Mimo że to koń próbuje rozbawić dziecko, ten widok może rozśmieszyć również was. Zabawne nagranie umieszczono w mediach społecznościowych. Zobaczcie sami, jak bardzo zwierzę wczuło się w rolę.

Zabawne filmiki z udziałem zwierząt popularne w sieci

Kto z nas nie lubi oglądać dowcipnych filmików z udziałem małych dzieci i zwierząt? Od takiego połączenia nie ma nic słodszego. Obrazek ten w mgnieniu oka przyprawia nas o lepszy nastrój oraz maluje niekontrolowany uśmiech na naszych twarzach.

Niedawno opublikowaliśmy artykuł na temat szczeniaka, który chwiejnym krokiem zbliżał się do niemowlaka. Filmik z nieporadnych ruchów zwierzaka oraz bobasa to prawdziwy hit w sieci. Dzisiaj przedstawiamy kolejną uroczą parę: konia oraz jego małego podopiecznego. 

Szczeniak chwiejnym krokiem podszedł do małej dziewczynki. Film hitem w sieci Mają nawet 12 tysięcy zębów i potrafią spać kilka lat. O jakim zwierzęciu mowa?

Do sieci trafił filmik z dowcipnym koniem

Konie to wyjątkowo piękne zwierzęta. Uchodzą za istoty pewne siebie, charakteryzujące się żywiołowością oraz zabawowym usposobieniem. Nasz bohater bez wątpienia ma tę ostatnią cechę. Na Instagramie opublikowano niezwykle dowcipne nagranie, na którym widzimy, jak koń opiekuje się małym dzieckiem i próbuje wszystkich możliwych sposobów, aby je rozbawić.

Nie od dziś wiadomo, że relacja ludzi z końmi bywa wyjątkowa, o czym świadczy, chociażby stosowana od lat hipoterapia, czyli zajęcia terapeutyczno-rehabilitacyjne ludzi z końmi. Podczas takich zajęć pacjent doświadcza kontaktu ze zwierzęciem, co z kolei pozytywnie wpływa na jego samopoczucie. 

Zabawne nagranie z koniem bawi do łez wszystkich poza dzieckiem

To krótkie wideo potrafi rozbawić niejednego do łez. Sytuacja ma miejsce w stajni. Koń stoi w zagrodzie, spoza której wystaje tylko jego głowa. Naprzeciwko rumaka znajduje się wózek dziecięcy z bardzo młodym pasażerem.

Koń jak widać, chce możliwie jak najlepiej zająć się swoim gościem i za wszelką cenę próbuje go rozbawić. Prześmiewczo porusza głową, machając przy tym językiem we wszystkie strony i wywracając oczami. Widok jest niebywale zabawny, jednak skoczek nie ma łatwego zadania, gdyż reakcja dziecka wydaje się być niewzruszona. Maluch z zaciekawieniem obserwuje wybryki zwierzęcia, ale o uśmiechu nie ma mowy — zobaczcie sami.