Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Królik

Królik

królik w kąpieli
18.01.2021 01:00 Nagrała jak kąpie królika, internauci są wściekli. Pod żadnym pozorem nie należy tak robić, trudno ogląda się wideo

Króliki to jedne z popularniejszych zwierząt domowych. Opieka nad nimi nie jest zbyt wymagająca, jeśli właściciel przestrzega kilku prostych zasad. Prawdopodobnie pierwszą rzeczą, jakiej dowiadują się miłośnicy tych pupili, jest fakt, że pod żadnym pozorem nie powinno się ich kąpać. Jak widać, nie wszyscy pojmują jednak to proste zalecenie. Pewna kobieta nagrała kąpiel swojego zwierzaka i zamieściła ją w serwisie Youtube.

biały królik
15.01.2021 01:00 Ulepili bałwana, z marchewki zrobili nos. Nagle pojawił się zając, który wszystko "zepsuł"

Pewna rodzina przed swoim domem ulepiła bałwana. Niewielka figurka posiadała kilkadziesiąt centymetrów wysokości, miała drewniane ręce, kamyki jako guziki i oczy oraz marchewkowy nos. Ten ostatni szczegół najbardziej przypadł do gustu zającowi. Zwierzę zatrzymało się przy bałwanie i zaczęło jeść marchewkę!

królik olbrzym
17.12.2020 01:00 Jej królik waży ponad 9 kg i ma własną sypialnię. Prawdziwy olbrzym

Królik Jester szybko stał się gwiazdą social mediów, po tym jak jego pani pokazała swojego pupila na Facebooku. Właścicielka ma nadzieję, że jego wyjątkowa uroda i rozmiary pomogą mu zostać modelem - Jester ma już za sobą kilka sukcesów, między innymi pojawienie się na okładce książki edukacyjnej!

Króliki w zimie
06.12.2020 01:00 Ktoś porzucił małe króliki na środku drogi. Panowały minusowe temperatury

Fundacja Królewska poinformowała na Facebooku o okropnym incydencie. Ktoś wyrzucił 2 króliki na środek drogi. Postanowił pozbyć się zwierząt w najgorszy sposób. Istnieje szereg fundacji, gdzie można oddać pupile, którymi ktoś nie jest w stanie dłużej się zajmować. Wyrzucenie zwierząt i skazanie ich na śmierć jest karalne!

golden i króliki
27.08.2020 02:00 Niesamowita moc przyjaźni. Małe króliczki myślą, że ich mamą jest golden retriever

v widoczny na nagraniu wydaje się wierzyć, że małe króliczki to jego szczeniaki. Co ciekawsze maluchy także wydają się traktować wielkiego psa jak swoją matkę. Króliki miniaturowe to zwierzęta nigdy nie wykazujące agresji skierowanej do innych zwierząt. Łagodne maluchy potrzebują natomiast wiele czułości i troski. Przywiązują się do osób (lub zwierząt), które okazują im zainteresowanie i przyjaźń. Warto uważać zapoznając ze sobą zwierzaki różnych gatunków. W sieci możemy podziwiać setki filmów obrazujących ich przyjaźń, jednak nie zawsze czworonogi dogadują się ze sobą tak dobrze.

Królik
15.10.2019 16:52 Królik w klatce został wyrzucony na śmietnik we Wrocławiu. Okrucieństwo ludzkie nie zna granic

Królik został bestialsko potraktowany przez własnych właścicieli, a jego dalsze życie stanęło pod ogromnym znakiem zapytania. Aż trudno w to uwierzyć, ale zwyrodnialcy wyrzucili futrzaka na śmietnik. Kiedy jedno ze Stowarzyszeń Ochrony Zwierząt pokazało jego zdjęcia, w sieci zawrzało. Ekostraż to Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt działające na terenie Wrocławia. To właśnie tam jego członkowie odnaleźli porzuconego króliczka. Zdjęciami dokumentującymi jego krytyczny stan niemalże natychmiast podzielili się na swojej grupie na Facebooku. Internauci byli oburzeni zachowaniem okrutnych właścicieli