Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Ulepili bałwana, z marchewki zrobili nos. Nagle pojawił się zając, który wszystko "zepsuł"
Monika Krupska
Monika Krupska 15.01.2021 01:00

Ulepili bałwana, z marchewki zrobili nos. Nagle pojawił się zając, który wszystko "zepsuł"

biały królik
screen z YouTube/Hannah B

Pewna rodzina przed swoim domem ulepiła bałwana. Niewielka figurka posiadała kilkadziesiąt centymetrów wysokości, miała drewniane ręce, kamyki jako guziki i oczy oraz marchewkowy nos. Ten ostatni szczegół najbardziej przypadł do gustu zającowi. Zwierzę zatrzymało się przy bałwanie i zaczęło jeść marchewkę!

Zając zjadł bałwanowi nos

Widząc pozostawione warzywo w bałwanie, zając nie potrafił przejść obojętnie. W końcu dosłownie przed nim leżało ulubione warzywo, które to zwierzęta bardzo lubią. Zając białoogonowy spokojnie siedział przy figurce i powoli jadł jego nos. Całe zdarzenie nagrała mama z córką, które prawdopodobnie wspólnie lepiły tego bałwana.

- Możesz zjeść całą marchewkę - słychać w tle głos małej dziewczynki, która pozwala zwierzakowi się pożywić.

- To wygląda jak z komiksu albo z kreskówki. To super urocze - dodaje ktoś inny.

Wideo hitem w sieci 

Zające białoogonowe można spotkać m.in. w Północnej Ameryce (m.in. w Idaho, California, Nevada, Wyoming, Colorado, Iowa) czy w niektórych częściach Kanady (Alberta Saskatchewan, Ontario czy Manitoba). Ludzie często mylą je z dzikimi królikami lub domowymi królikami. 

Wideo zachwyciło internautów, którzy pozostawili mnóstwo ciepłych komentarzy pod filmikiem.

- Omg to jest takie zabawne.- Wspaniałe, nigdy nie widziałam białego zająca! - To jest cudowne i myślę, że dzieci kochają zająca, który je marchewkę - czytamy pod wideo.

Zobacz wideo:

Źródła: YouTube

Tagi: Pogoda Królik