Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Królik w klatce został wyrzucony na śmietnik we Wrocławiu. Okrucieństwo ludzkie nie zna granic
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 15.10.2019 16:52

Królik w klatce został wyrzucony na śmietnik we Wrocławiu. Okrucieństwo ludzkie nie zna granic

Królik
Fot. facebook.com @EKOSTRAŻ

Królik został bestialsko potraktowany przez własnych właścicieli, a jego dalsze życie stanęło pod ogromnym znakiem zapytania. Aż trudno w to uwierzyć, ale zwyrodnialcy wyrzucili futrzaka na śmietnik. Kiedy jedno ze Stowarzyszeń Ochrony Zwierząt pokazało jego zdjęcia, w sieci zawrzało.

Ekostraż to Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt działające na terenie Wrocławia. To właśnie tam jego członkowie odnaleźli porzuconego króliczka. Zdjęciami dokumentującymi jego krytyczny stan niemalże natychmiast podzielili się na swojej grupie na Facebooku. Internauci byli oburzeni zachowaniem okrutnych właścicieli

Królik wyrzucony do śmietnika

Królik został wyrzucony do śmietnika. To jednak nie wszystko. Jego właściciele postanowili zostawić go tam zamkniętego we własnej klatce. Jesteście w stanie wyobrazić sobie coś podobnego? Ludzkie okrucieństwo nie zna granic.

Królik znaleziony został przez Członków Stowarzyszenia EKOSTRAŻ w śmietniku na jednym z podwórek przy ulicy Curie-Skłodowskiej we Wrocławiu. Jego stan zdrowia zagrażał życiu.

Królik

Królik znaleziony w śmietniku był w tragicznym stanie.

– Jest skrajnie zaniedbany, cierpi z powodu chorych oczu i uszek. W uszach ma po prostu masakrę. Jest także bardzo wygłodzony i spragniony – napisali członkowie Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt na Facebooku.

Aby pomóc mu w możliwie jak najszybszym powrocie do zdrowia, zorganizowali zbiórkę pieniędzy. Na ten moment udało im się zebrać 970 złotych. Miejmy nadzieję, że ludzi o dobrym sercu nie zabranie, a kwota nieustannie będzie rosła.

Internauci nie zamierzali kryć swojego oburzenia

Kiedy tylko zdjęcie zostało wrzucone do sieci, natychmiast posypała się lawina komentarzy. Obserwatorzy grupy chętnie dzielili się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi zachowania nieludzkich właścicieli.

– Jak tak można? Trzymam kciuki, żeby udało się go z tego wyciągnąć!! – napisała jedna z kobiet.

– Biedactwo kochane. Mamy króliczka i jak tak można postąpić z maleństwem – dodała kolejna.

Pieniążki poszły! Zdrowiej maluszku! ❤️❤️❤️- napisała kolejna Internautka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Królik

Jego stan zagrażał życiu.

Królik

Zwierzak był głodny, spragniony i zaniedbany.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skład NOWEGO rządu PiS. Według przecieków z partii, bez tych dwóch polityków się nie obejdzie
  2. Dziecięca aktorka Disneya dostała nagrodę za… swój pierwszy film dla dorosłych. Fani są zniesmaczeni
  3. Nie odwzajemnił miłości syna arabskiego szejka. Trafił za to do więzienia, gdzie był bity i gwałcony
  4. Teściowa nie ufała swojemu zięciowi, więc zainstalowała ukrytą kamerę. Zobaczyła, co robi z 15-letnią dziewczyną
  5. Znaleźli mieszańca psa i wilka, spojrzeli na niego i zalali się łzami. Historia zwierzaka przybrała niespodziewany obrót spraw