Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy

Kot

kot
29.07.2019 18:23 Mały kotek został rzucony z całej siły na beton zaraz po urodzeniu. Później stało się coś niezwykłego

Mały kotek porzucony na ulicy w strugach deszczu. Dwójka przechodniów uratowała bezbronnego malucha. Wielkie serce do zwierząt to wielkie serce do świata. Gdyby nie szybka pomoc, zwierzę mogłoby nie żyć. Chłopiec o imieniu Klaanigan opublikował wstrząsające zdjęcia na portalu Reddita. Mały kotek został porzucony na ulicy, kiedy padał deszcz. Okrutni ludzie rzucili nim z całej siły o beton, pozostawiając go na pewną śmierć. Gdy został znaleziony, był w opłakanym stanie. Zdjęcia, opublikowane przez Klaanigana wywołały ogromne emocje.

28.07.2019 16:20 Dziecko na widok kota dostaje szału! Reakcja malucha jest bezcenna

Kot i dziecko to naprawdę energetyczne połączenie! Ewidentnie widać to na filmiku, który jakiś czas temu pojawił się w sieci i od razu stał się niekwestionowanym hitem. Reakcja dziecka, kiedy w pobliżu pojawia się kociak, jest wprost rozbrajająca. Koniecznie sprawdź, jak zachowuje się maluszek, kiedy dostrzega futrzaka! Mnóstwo posiadaczy zwierzaków, którzy oczekują przyjścia na świat pociechy obawia się reakcji, jaką pupil przywita nowego członka rodziny. Niezwykłą zagadką jest też relacja dziecka z czworonogiem. Nikt przecież nie powiedział, że dziecko będzie podzielało nasz entuzjazm do zwierząt. Tym razem było jednak zupełnie inaczej!

wychudzony kot
28.07.2019 14:54 Wychudzony kot znaleziony na ulicy. Wyglądał strasznie, dziś nie będziecie mogli go poznać

Wychudzony kot został znaleziony na ulicy w Belize. Wyglądał strasznie, a stan jego zdrowia był opłakany. Weterynarz nie dawał mu szans, ale pewna kobieta zrobiła wszystko, aby uratować to maleństwo. Dziś nie będziecie w stanie go rozpoznać! Wychudzony kot leżał na skraju autostrady, gdzie czekała go pewna śmierć. Chore zwierzę znalazła kobieta, która nie mogła pozostawić go na pastwę losu. Zabrała kotka do weterynarza, tam niestety usłyszała okropną diagnozę. Postanowiła jednak uratować go za wszelką cenę!

kot
27.07.2019 18:15 Potrącony kotek leżał na środku drogi. Z jego oczu lała się krew

Oczy kota były przepełnione krwią. Mały, potrącony zwierzak leżał sam na środku drogi. Ewidentnie prosił o pomoc. Ból, który przeżywał musiał być naprawdę ogromny. Zwierzak wył i płakał z przerażenia. Koniecznie dowiedz się, co tak naprawdę przydarzyło się kotkowi i dlaczego nikt nie chciał mu pomóc! Aspen i jej matka, wracając do domu, dostrzegły na polnej ścieżce podejrzanie wyglądający obiekt. Niezwłocznie się zatrzymały, a ich oczom ukazał się… mały kotek. Zwierzak był zdezorientowany, wychudzony i błąkał się środkiem ulicy. Już z daleka wyglądał na rannego. I tak też było…

kot
26.07.2019 16:32 Kot poszedł do groomera na strzyżenie. Gdy właścicielka go zobaczyła, zaniemówiła

Kot poszedł na wizytę do groomera. Strzyżenie sprawiło, że futrzak zyskał zupełnie nowy wygląd. Gdy jego właścicielka go zobaczyła, zaniemówiła z wrażenia. Niemalże nie poznała swojego pupila! Okazuje się, że nie tylko celebryci decydują się na całkowitą zmianę swojego wizerunku! Koniecznie sprawdź jak wygląda zwierzak po metamorfozie. Przeuroczy kot perski przeszedł prawdziwą metamorfozę, której nie powstydziłaby się żadna gwiazda Hollywood. Wizyta u groomera sprawiła, że jego właścicielka miała problem z jego rozpoznaniem! Pomimo tego, że kociak ewidentnie nie boi się zmian, ta jednak poszła trochę za daleko!

mężczyzna
26.07.2019 12:24 Mężczyzna udzielał poważnego wywiadu dla telewizji. Wtedy na ramiona wskoczył mu kot

Mężczyzna, który udzielał wywiadu dla telewizji, został „zaatakowany” przez własnego kota! Uparty czworonóg wcale nie chciał z niego zejść! Jaka była reakcja właściciela? Zobaczcie nagranie, które wywołało lawinę śmiechu w Internecie! Jeśli sądzisz, że twój pupil ciągle coś knuje, obmyśla w głowie plan, jak zrobić ci na złość i zupełnie nie zwraca uwagi na żadne komendy, z pewnością powinieneś zobaczyć ten materiał! Jesteśmy przekonani, że twój zwierzak, w porównaniu z tym rudym kotem jest prawdziwym aniołkiem!

kotka
25.07.2019 12:11 W ciele kotki znajdował się przedmiot. Zdjęcie rentgenowskie wykazało przeraźliwą prawdę

Kotka, która doznała poważnego urazu, ledwo uszła z życiem. Zraniona przez poprzedniego właściciela nazywana jest prawdziwym medycznym cudem! Weterynarzowi do dziś trudno jest uwierzyć, że zwierzę może normalnie funkcjonować! Skutki tragicznego wydarzenia jeszcze długo będą doskwierać sześciomiesięcznemu zwierzakowi, jednak gdyby nie interwencja weterynarza, kotka prawdopodobnie nie wyszłaby z tego cała. Jej właściciel był przerażony!

tvp: włodzimierz szaranowicz
24.07.2019 13:00 Kot wypadł z 18. piętra. Gdy właścicielka go znalazła, nie wierzyła własnym oczom

Kot, który wypadł z 18. piętra budynku, wyszedł z tego cało! Właścicielka zwierzaka długo nie mogła otrząsnąć się po tym wydarzeniu. To przestroga dla osób, które, pozostawiając pupila samego w domu, zapominają o zamknięciu okien! Wszyscy właściciele kotów chcą wierzyć, że ich pupile mają dziewięć żyć. Mimo iż jest to jedynie szerzony w wielu kręgach mit, mieszkający w Wielkiej Brytanii zwierzak stawia całą tezę pod wyraźnym znakiem zapytania…

kot
19.07.2019 18:26 Kotek trafił do szpitala ze spuchniętym noskiem. To, co miał w środku, budzi przerażenie

Kotek trafił do szpitala z opuchniętym i nabrzmiałym noskiem. Zwierzak musiał niezwykle cierpieć – płakał i wył z bólu! Gdy weterynarz rozpoznał przyczynę natychmiast podjął działanie. Wiedział, że każda sekunda jest w tym przypadku na wagę złota. Przeczytajcie artykuł i dowiedzcie się, co przydarzyło się małemu futrzakowi. Gwarantujemy, że gdy dowiecie się co zwierzak miał w środku, będziecie przerażeni! Kotek z Nebraski przeżył prawdziwą tragedię. Nic dziwnego, że był przerażony, a ból był nie do zniesienia. Gdy maluszek trafił do weterynarza konieczne było natychmiastowe leczenie. Nosek kota był w tragicznym stanie. Co mu się stało?

dlaczego kot jest agresywny
11.06.2019 17:05 Mity o kotach. 7 najczęściej powielanych mitów na temat kotów

Mity o kotach – chociaż mamy dwudziesty pierwszy wiek, na temat mruczków wciąż krąży wiele nieprawdziwych opinii. Niektóre z nich są wyłącznie nieszkodliwymi przesądami, inne mogą mieć tragiczne skutki. Dlatego warto poznać 7 najczęściej powielanych mitów na temat kotów. Przyznaj się, w które z nich wierzyłeś do tej pory! Koty od wieków są uważane za szczególne stworzenia. Pojawiają się w wielu legendach i bajkach jak np. słynny Kot w butach. Przypisywano im spryt, inteligencję, a także… konszachty z czarownicami! Bano się ich i podziwiano. Niestety, wiele z krzywdzących opowieści nadal krąży w społeczeństwie, a czasami wierzą w nie sami właściciele mruczków. Mity o kotach powinny zniknąć raz na zawsze, dla dobra zarówno zwierzaków, jak i ich opiekunów. Poznaj najpopularniejsze stereotypy, krążące na temat tych cudownych stworzeń.

kot uratował dziecko
27.05.2019 18:15 Kot uratował dziecko przed niebezpiecznym psem. Niesamowity koci obrońca

Kot uratował dziecko przed atakiem niebezpiecznego psa! Nagranie, które przez pierwsze 48 godzin zyskało niemal 17 milionów wyświetleń, pokazuje atak agresywnego psa na małego chłopca. Na ratunek przyszedł niesamowity koci obrońca! Tara, bo tak nazywa się bohaterski kot, szybko zyskała popularność w sieci. Nagranie z kamer pokazuje 4-letniego chłopca, bawiącego się na podjeździe na przedmieściach Kalifornii. Dziecko zostało niespodziewanie zaatakowane przez psa sąsiadów. Na pomoc przybyła jednak Tara, a wieść o tym, że kot uratował dziecko, natychmiast rozeszła się po mediach. Zobacz wideo!

dlaczego kot podgląda mnie w toalecie
01.04.2019 17:16 Dlaczego kot podgląda mnie w toalecie? Nie ma on złych intencji

Dlaczego kot podgląda mnie w toalecie? Pewnie wiele razy zadawaliście sobie to pytanie. Zastanawiasz się, dlaczego twój mruczek nie chce cię opuścić w nawet w tak intymnej chwili? Zaczyna cię to denerwować? Niepotrzebnie, twój mruczek nie ma złych intencji, wręcz przeciwnie! Każdy właściciel kota dobrze zna tę sytuację, kiedy jego pupil chce mu towarzyszyć za wszelką cenę — nawet podczas wizyty w toalecie, lub podczas kąpieli w wannie czy pod prysznicem. Jak można wytłumaczyć takie zachowanie zwierzęcia? Dlaczego kot podgląda mnie w toalecie: jeśli to pytanie chodzi ci po głowie od dłuższego czasu, pora w końcu na nie odpowiedzieć.

zalety posiadania kota
31.03.2019 12:29 Zalety posiadania kota! 7 dowodów na to, że twoje życie będzie lepsze

Zalety posiadania kota. Posiadacze kotów wymieniają mnóstwo zalet tych słodkich czworonogów. Jeśli zastanawiasz się, czy warto mieć w domu mięciutką kulkę szczęścia, postaramy się rozwiać wszelkie twoje wątpliwości. Są liczne dowody na korzyści z posiadania mruczącego przyjaciela! Zalety posiadania kota zadziwią niejedną osobę. Korzyści z obcowania z kotami jest naprawdę wiele. Jeśli chcecie je poznać, powinniście przeczytać ten artykuł. Będziecie zaskoczeni, jakie korzyści płyną z posiadania mruczka!

co robi kot
26.02.2019 11:27 Co robi kot wypuszczony na zewnątrz? Naukowcy doszli do zaskakujących wniosków

Co robi kot wypuszczony na zewnątrz? Niejeden właściciel na pewno zastanawiał się kiedyś, czy zajmuje się jego mruczek, kiedy wychodzi na dwór. Jak się okazało, nie tylko koci właścicieli głowili się nad tym zagadnieniem. Naukowcy również, więc postanowili sprawdzić, co robi kot, kiedy nie przebywa w domowym zaciszu – doszli do zaskakujących wniosków! Czworonogi, jeżeli tylko mają taką sposobność, z chęcią spędzają swój czas na dworze. Jednak co sprawia, że koty tak bardzo lubią przebywać całe dnie na świeżym powietrzu? Zastanawiałeś się kiedyś, co robi kot, kiedy wychodzi na dwór? Naukowców również frapowało sekretne życie kotów poza domem, dlatego postanowili sprawdzić, czym zajmuje się mruczek, kiedy jest na dworze.

Jak zachęcić do zabawy kota
22.02.2019 12:36 Jak zachęcić do zabawy kota, który jest leniwy? Proste sposoby

Jak zachęcić do zabawy kota, który jest leniwy? Ile pupili, tyle charakterów. Niektóre są pełne energii, żywiołowe i chętne do wszelkiej formy aktywności, inne zaś całe dnie spędzałyby na drzemce, budząc się wyłącznie po to, by zajrzeć do miski. Jak poradzić sobie ze zwierzakiem, który jest prawdziwym leniuchem? Przedstawiamy proste sposoby! Na dobre funkcjonowanie naszego pupila wpływają nie tylko warunki, w jakich przebywa, ale również ruch, który powinien być mu dostarczany regularnie. Dlaczego jest to tak istotne? Czy chęć do zabawy zmniejsza się wraz z wiekiem?

Dlaczego kot syczy
14.02.2019 13:15 Dlaczego kot syczy? Każdy kot robi to inaczej

Dlaczego kot syczy? Gama dźwięków, które wydają koty jest niezwykle bogata. Niektóre z nich bardzo często próbują zagadywać swoich właścicieli, inne natomiast wolą milczeć. Niezależnie od charakteru naszego pupila, zdarza się, że w sytuacjach krytycznych potrafią syczeć! Jaki jest tego powód? Nietrudno się domyślić, że wspomniane zachowanie jest skutkiem wysokiego poziomu stresu i potencjalnym zagrożeniem. W jakich przypadkach koty syczą? Czy oznacza to, że są gotowe do ataku? Co zwierzę chce nam zakomunikować? Co ciekawe, każdy kot robi to inaczej.

kot gryzie kable
05.02.2019 15:32 Lista NAJGROŹNIEJSZYCH trucizn dla kota. Właściciele, uważajcie!

Trucizna dla kota może mieć ogromny wpływ na jego zdrowie. Sporządzony na podstawie 140 tysięcy przypadków raport Centrum Kontroli Zatruć wskazuje, jakie są najczęstsze przyczyny zatruć zwierząt domowych. Właściciele, uważajcie! Niebezpieczeństwo może czaić się właściwie wszędzie. Są jednak szczególne substancje, które dla czworonoga są prawdziwymi truciznami. Co może zaszkodzić naszemu zwierzęciu? Sprawdźcie, czego zdecydowanie należy unikać!

kot
31.01.2019 12:43 Ten kot przez pomyłkę przejechał 1200 km z firmą kurierską

Kot chodzi własnymi ścieżkami, to stwierdzenie stało się właśnie jeszcze bardziej prawdziwe, a wszystko za sprawą małego Baloo, który pomyłkę przejechał 1200 km z firmą kurierską! Właścicielka nie sądziła, że jest cos nie tak, nawet kiedy ważyła paczkę z zawartością mruczka. Do zdarzenia doszło w Kanadzie w bliskim okresie świąt. Dla właścicielki czar świątecznej gorączki okazał się zgubny, bo przez przypadek wysłała paczkę z zawartością własnego mruczka. Kot podróżnik zdążył spędzić 17 godzin w ciężarówce i przebyć naprawdę długą podróż.

kot dla dziecka
29.01.2019 12:11 Kot lepszy dla dziecka? 5 powodów, dla których rodzic powinien kupić dziecku kota, a nie psa

Kot dla dziecka może okazać się dużo lepszym towarzyszem od psa! Dlaczego? Jest kilka głównych argumentów przemawiających za tym, by sprawić dziecku kota. Przed wami 5 powodów, dla których rodzic powinien kupić dziecku kota, a nie psa! Wielu rodziców wie, jak bardzo uciążliwe i uparte potrafią być dzieci w swoich prośbach o zwierzę domowe. Z reguły w pierwszej chwili myślimy o psie, dużo rzadziej decydujemy się z miejsca na kota. Jest jednak wiele powodów, dla których kot dla dziecka może okazać się lepszym wyborem. Zobacz powody, dla których lepiej będzie zdecydować się na kota, zamiast psa!

rasa kota
27.01.2019 11:34 Rasa kota a okazywanie uczuć. Oto 6 ras kotów, które są najbardziej czułe

Rasa kota może zdradzić nam, czy w przyszłości mruczek będzie domagał się od nas czułości. Chociaż mówi się, że koty mają specyficzny charakter, w którym nie ma miejsca na czułości, to istnieje wiele ras, które wręcz będą tulić się do ciebie na każdym możliwym kroku. Oto 6 ras kotów, które najchętniej okazują uczucia! Tulenie się nie jest jedyną formą okazywania uczuć przez kota. Może tego nie wiesz, ale potrafi o wiele więcej — dana rasa kota może przypominać ci zachowanie psa — będzie za tobą chodził, wpatrywał się swoimi pięknymi oczyskami w twoje, oczekiwał twojego przybycia i entuzjastycznie witał na przywitanie. Które koty najbardziej okazują uczucia?