Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Kobieta

Kobieta

kobieta
05.12.2020 17:45 Kobieta znalazła przy drodze zagubionego kota. Po badaniu weterynarz pobladł i zaniemówił

Kobieta, jadąc motocyklem, znalazła na poboczu kota. Zaniepokojona stanem zwierzęcia zabrała go do weterynarza. Lekarz po badaniu nie mógł uwierzyć w to, co odkrył. Z informacji, które uzyskał dzięki czipowi umieszczonemu w ciele kota, wynikło, że futrzak ma właścicielkę, która zgłosiła jego zaginięcie 6 lat temu. Z tego artykułu dowiesz się: Jak kobieta trafiła na kota O szokującej historii tajemniczego zwierzaka Jakie były dalsze losy zguby Jakiś czas temu we francuskiej miejscowości Bouches-du-Rhône, pewna motocyklistka znalazła na poboczu kota. Zwierzak od razu przykuł jej uwagę. Gdy przyjrzała mu się bliżej, bez większych problemów rozpoznała, że jest to kot rasowy. Angor turecki to drogi gatunek, który w żaden sposób nie przypomina dachowca. Dziwnym był fakt, że zwierze było zaniedbane i pozostawione same sobie.

24.08.2020 00:45 Niedźwiedź zareagował na kobietę, która pomachała mu z auta. Nikt się tego nie spodziewał

Nie często widzimy niedźwiedzia siedzącego sobie spokojnie za płotem, jednak komu z nas przyszłoby na myśl, aby się zakolegować i zacząć do niego machać. Ta kobieta stwierdziła, że spróbuje. Niedźwiedź ją zaskoczył!Niedźwiedź zareagował w nietypowy sposób na kobietę, która postanowiła się z nim zaprzyjaźnić i zaczęła mu machać ze swojego samochodu. Nikt się tego nie spodziewał. Nagranie jest niesamowite.

Kobieta
27.07.2020 13:12 Myślała, że uratowała kota bez ogona. Dopiero po kilku dniach poznała porażającą prawdę

Wielu z nas było chyba kiedyś w sytuacji, w której znalazł w pobliżu swojego domu zwierzaka, który od razu chwycił go z serce. Dla wielu osób pierwszy odruch to zabranie ze sobą zwierzęcia. Nie jest to zawsze odpowiednia reakcja. Okazało się, że kobieta mogła być w poważnym niebezpieczeństwie.Kobieta uratowała kotka, którego spotkała nieopodal domu. Uroczemu zwierzęciu brakowało jedynie długiego ogona, jednak jego nowa opiekunka uznała, że ktoś mógł go po prostu obciąć lub że zwierzę straciło go w walce. Prawdy dowiedziała się zupełnym przypadkiem, była w totalnym szoku. Nie spodziewała się takiego rozwoju wypadków.

kobieta
24.05.2020 09:25 Skandaliczne zachowanie kobiety na myjni samochodowej. Kamery nagrały, co robiła z psem

Do sieci trafiło szokujące nagranie ze Szczecina, na którym kobieta późnym wieczorem postanowiła umyć swojego psa myjką ciśnieniową.Kobieta dopuściła się czegoś skandalicznego. Kamera uchwyciła, jak na myjni samochodowej myła swojego psa przy pomocy karchera. Ciśnienie wody było tak silne, że zwierzę nie posiadało się z bólu i okropnie wyło. Na szczęście udało się odnaleźć sprawczynię i zapewne poniesie konsekwencje swojej bezmyślnej decyzji.

suczka
21.04.2020 13:23 Suczka zaczęła szturchać swoją ciężarną panią. Gdyby nie ona, kobieta mogłaby nie przeżyć

Suczka zaczęła nerwowo szturchać w brzuch swoją ciężarną panią. Gdyby nie ona, kobieta mogłaby już nie żyć. Właścicielka zaufała intuicji psa i poszła do szpitala, gdzie dowiedziała się, że pies uratował jej życie!Gdyby nie suczka, strach pomyśleć co mogłoby się stać. Psina uratowała swoją właścicielkę i jej nienarodzone dziecko od śmierci. Alhanna Butler i jej narzeczony Ricky do końca życia będą wdzięczni suczce o imieniu Keola. Uratowała ich rodzinę! Zachowała się bardzo bohatersko.

kobieta
19.04.2020 15:52 Kobieta wyszła na spacer ze zwierzakiem i dostała mandat. Policjantów na widok jej pupila zatkało

Kobieta naprawdę zaskoczyła funkcjonariuszy. Jej spacer ze zwierzakiem po prostu musiał skończyć się mandatem. Policjanci nie chcieli słuchać żadnych tłumaczeń.Funkcjonariusze zwrócili na nią uwagę, bo jej sposób poruszania się, był wyjątkowo powolny. Gdy zbliżyli się do kobiety, zauważyli, że trzyma na smyczy zwierzę i z nim spaceruje. Przeżyli prawdziwy szok, ponieważ na smyczy przechadzał się… żółw.Kobieta wyszła na spacer ze swoim pupilem i dostała mandatWyjście z psem jest jedną z koniecznych potrzeb, które musimy zapewnić naszemu zwierzęciu. Dlatego nie jest to uznawane za złamanie kwarantanny. Niektórzy jednak tylko szukają pretekstu do wyjścia z domu i wyobraźnia za bardzo ich ponosi. Chęć wyjścia z domu jest silniejsza niż rozsądek. Ta kobieta miała naprawdę niesamowitą fantazję. Dziś wszyscy Polacy dostaną ważnego SMS-a. Chodzi o nowe zasady i zalecenia Padła konkretna data. Będzie zniesienie bardzo ważnych obostrzeń? Wicepremier powiedziała o nowych rozwiązaniach. Wejdą w życie już niebawem, są związane z tarczą antykryzysową Kobieta wyszła na spacer ze zwierzakiem, co jak wiadomo, nie jest w żaden sposób karalne. Właśnie wyjście z psem jest jedną z koniecznych potrzeb, które usprawiedliwiają wyjście z domu. Takie spacery są przez funkcjonariuszy policji traktowane z pełnym zrozumieniem. W tym jednak przypadku było inaczej. Kobieta z Włoch dostała mandat. Gdy funkcjonariusze zobaczyli jej pupila dosłownie zamarli.

14.03.2020 11:39 Kierowca Ubera odmówił niewidomej wejścia do samochodu. Winny był pies przewodnik

34-letnia Florie jeszcze nigdy nie spotkała się z tak niestosownym zachowaniem, kobiecie odmówiono wejścia do taksówki, ponieważ towarzyszył jej pies przewodnik. Dziewczyna zmuszona jest chodzić wszędzie z pupilem, gdyż jest niewidoma. Gdyby nie pies nie mogłaby bezpiecznie poruszać się po mieście – to nie tylko jej przewodnik, ale i przyjaciel. Pies przewodnik od lat pomaga swojej niewidomej właścicielce, Florie. Niestety, ostatnio z jego powodu kobieta nie mogła dostać się na ważne spotkanie. Kilku kierowców Ubera odmówiło kobiecie wejścia do auta z czworonogiem. A przecież nie poradziłaby sobie bez niego.

pies
10.03.2020 19:48 Kobieta oskarżyła psa o kradzież buta. Reakcja zwierzaka rozkłada na łopatki

Kobieta gdy się obudziła, zauważyła, że sprzed jej łóżka zginął but. Od razu wiedziała kogo posądzić, zawołała więc swojego psa i oskarżyła go o kradzież. Zwierzak nie pozostawił zarzutu bez odpowiedzi. Właścicielka nagrała całą sytuację.Kobieta zauważyła, że brakuje jej jednego buta. Każdy, kto ma czworonożnego pupila, wie, że to oni są najczęściej sprawcami takich wydarzeń. W tym przypadku nie było inaczej.

kobieta
06.03.2020 16:26 Uratowany przez nią kundelek ciągle ją obwąchiwał. Gdy dokładnie się obejrzała, wszystko stało się jasne

Kobieta uratowała czworonogowi życie. Nie minęło wiele czasu, a kundelek postanowił się jej odwdzięczyć. Pies podejrzanie często obwąchiwał swoją nową właścicielkę. Gdy ta zgłosiła się w końcu do lekarza, nie mogła uwierzyć w to, co usłyszała! Pies, którego spotkała na ulicy był w strasznym stanie. Kobieta nie mogła przejść obojętnie nad jego losem. Zabrała wychodzonego zwierzaka go ze sobą do domu i pomogła powrócić do zdrowia. Pies odwdzięczył się jej w nieprawdopodobny sposób!

Kobieta
29.02.2020 22:01 Otworzyła drzwi swojego domu i aż podskoczyła. Na progu czekał bardzo nietypowy gość

Kobieta po otworzeniu drzwi wejściowych doznała prawdziwego szoku. Nietypowy gość, który postanowił ją odwiedzić, sprawił, że z wrażenia podskoczyła. Takiej wizyty prawdopodobnie nigdy nie mogłaby się spodziewać. Gdyby nie nagranie, którym pochwaliła się w sieci, naprawdę trudno byłoby w to uwierzyć! Pewna przedstawicielka płci pięknej tej pobudki nie zapomni do końca życia. Nietypowy gość, który postanowił zawitać w jej skromne progi, zupełnie ją zaskoczył. Stara miłość, dawny przyjaciel, a może zbłąkany wędrowiec? Nic bardziej mylnego. Filmik, którym podzieliła się w sieci, spotkał się z ogromnym odzewem Internautów. Podobnie jak ona, nie potrafili ukryć swojego zdziwienia zaistniałą sytuacją!

imię dla dziecka
19.02.2020 20:32 Pies długo wąchał dziwną rzecz. Kiedy właścicielka podeszła bliżej, zaniemówiła

Kobieta zaniemówiła, gdy zobaczyła, co tak naprawdę wącha jej ukochany pies. Podejrzana rzecz, która leżała na brzegu morza wprawiła ją w osłupienie. Zwykły spacer o mały włos nie zakończył się prawdziwą tragedią. Właścicielka w jednej chwili zabrała stamtąd swojego czworonoga i wróciła z nim do domu. Znalezisko przeszło jej najszczersze oczekiwania. Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Zwierzaki, które trafiają do naszych domów, w mgnieniu oka stają się pełnoprawnymi członkami rodzin, bez których nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie życia. Dni bez nich byłyby szare, nudne i ponure. Nic dziwnego, że czworonogi są naszymi oczkami w głowie i dokładamy wszelkich starań, aby uśmiech i merdające ogonki nie znikały nawet na krótką chwilę.

Agata
16.02.2020 15:13 Codziennie przychodził do niej obcy pies i ucinał sobie drzemkę. Przypięła mu do obróżki list

Kobieta każdego dnia witała w domu nieproszonego gościa. Był nim nieznajomy pies, który przychodził tylko po to, by uciąć sobie krótką drzemkę. Pewnego dnia do obróżki przypięła mu list. Odpowiedź, którą otrzymała, jest niewiarygodna. Powód, dla którego zwierzak składał jej niezapowiedziany wizyty, wywołuje niekontrolowany atak śmiechu! Psiaki to stworzenia, które potrafią rozbawić do łez. Nie od dziś wiadomo, że od momentu pojawienia się, diametralnie zmieniają życie swoich właścicieli. W mgnieniu oka stają się towarzyszami życia, bez którym codzienność była po prostu nuda i szara. Do pewnej kobiety każdego dnia przychodził obcy pies. Kiedy uciął sobie krótką drzemkę, wychodził i… wracał nazajutrz. Powód bawi do łez.

kobieta
06.02.2020 17:51 Powiedziała psu, że źle się czuje. Jego reakcja wprawia w osłupienie, niesamowite

Kobieta, która jest właścicielką tego psa, ma niezwykłe szczęście. Jej ukochany czworonożny przyjaciel, kiedy usłyszał, że jego pani źle się czuje zrobił coś niesamowitego. Ta reakcja wprawia w osłupienie! Mówi się, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Po tym nagraniu nie można mieć co do tego żadnych wątpliwości. Niesamowite zachowania czworonoga pokazuje, ze nasze pupile to niezwykle wierne i inteligentne zwierzęta. Kiedy właścicielka psa, powiedziała mu, że się źle czuje, ten zrobił coś niezwykłego. Kobieta naprawdę może na niego liczyć! Pies od zadań specjalnych Pies od zadań specjalnych istnieje, i z pewnością jest nim właśnie ten 9-letni pitbull. Pitbull to niezwykła rasa, która wyróżnia się swoją muskulaturą, a jej przedstawiciele budzą prawdziwy podziw i respekt. Wiele osób jednak kojarzy je z niezwykle agresywnymi psami. Czy tak faktycznie jest? Wystarczy obejrzeć nagranie, w którym psiak reaguje na słowa swojej właścicielki, aby przekonać się, że pitbulle to bardzo opiekuńcze, inteligentne i niezwykle przywiązane do swojego właściciela psy. Co zrobiła 9-letnia suczka, kiedy dowiedziała się, że kobieta źle się czuje? Kobieta źle się czuje, reakcja psa powala Reakcja psa, który dowiedział się, że kobieta źle się czuje, wprawia w prawdziwe osłupienie! Okazało się, że ta suczka rasy pitbull, to wyjątkowe zwierze, które jest specjalnie wyszkolone. Suczka jest niezwykle wierna swojej właścicielce i reaguje na jej każdą prośbę. Na zamieszczonym przez właścicielkę filmiku widać, jak pies, który myśli, że jego pani jest przeziębiona, wyciąga z paczki chusteczkę i podaje ją swojej właścicielce odpoczywającej na kanapie! Nigdy nie widzieliśmy czegoś tak nieprawdopodobnego. Suczka zna jeszcze masę innych sztuczek, które jej dumna pani chętnie uwiecznia, po czym publikuje na YouTube. Jak widać trening czyni mistrza, a ten piękny pitbull opanował triki do perfekcji! Kobieta, która jest właścicielką tego psa, ma niezwykłe szczęście. Jej ukochany czworonożny przyjaciel, kiedy usłyszał, że jego pani źle się czuje zrobił coś niesamowitego. Ta reakcja wprawia w osłupienie! Mówi się, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Po tym nagraniu nie można mieć co do tego żadnych wątpliwości. Niesamowite zachowania czworonoga pokazuje, ze nasze pupile to niezwykle wierne i inteligentne zwierzęta. Kiedy właścicielka psa, powiedziała mu, że się źle czuje, ten zrobił coś niezwykłego. Kobieta naprawdę może na niego liczyć! Pies od zadań specjalnych Wystarczy obejrzeć nagranie, w którym psiak reaguje na słowa swojej właścicielki, aby przekonać się, że pitbulle to bardzo opiekuńcze, inteligentne i niezwykle przywiązane do swojego właściciela psy. Co zrobiła 9-letnia suczka, kiedy dowiedziała się, że kobieta źle się czuje? Kobieta źle się czuje, reakcja psa powala Reakcja psa, który dowiedział się, że kobieta źle się czuje, wprawia w prawdziwe osłupienie! Okazało się, że ta suczka rasy pitbull, to wyjątkowe zwierze, które jest specjalnie wyszkolone. Suczka jest niezwykle wierna swojej właścicielce i reaguje na jej każdą prośbę. Na zamieszczonym przez właścicielkę filmiku widać, jak pies, który myśli, że jego pani jest przeziębiona, wyciąga z paczki chusteczkę i podaje ją swojej właścicielce odpoczywającej na kanapie! Nigdy nie widzieliśmy czegoś tak nieprawdopodobnego. Suczka zna jeszcze masę innych sztuczek, które jej dumna pani chętnie uwiecznia, po czym publikuje na YouTube. Jak widać trening czyni mistrza, a ten piękny pitbull opanował triki do perfekcji!

kobieta
22.01.2020 19:49 Weszła do biura i zamarła. Jej biurko zdemolowało dzikie zwierzę

Kobieta nie mogła uwierzyć w widok, który zastała po wejściu do biura. Pomieszczenie zostało zupełnie zdemolowane przez dzikie zwierzę! Nie wierzyła, że coś takiego zdarzyło się naprawdę. W dodatku w jej miejscu pracy! Zupełnie abstrakcyjna sytuacja. Jest mało miejsc na świecie, w których mogłoby dojść do sytuacji takiej jak ta. Tam, gdzie mieszka ta kobieta podobna sytuacja może wydawać się czymś zdarzającym się na porządku dziennym, ale ona wciąż była w ciężkim szoku, kiedy zorientowała się, kto jest odpowiedzialny za zniszczenia w jej biurze. Jej podejrzenia padały na kogoś zupełnie innego!

krowa
12.01.2020 19:46 Mała krowa uciekła z rzeźni. Niesamowite, kto postanowił ją przygarnąć

Krowa uniknęła losu, który najczęściej spotyka przedstawicieli jej gatunku, dzięki własnemu sprytowi. Nikt nie spodziewał się, że zwierzęciu uda się przetrwać w dosyć trudnej sytuacji, w jakiej się znalazła. A jednak okazało się, że pomoc przyszła z dość nieoczekiwanej strony. Większość z nas zapewne je mięso. Jednak nawet pomimo tego, ciężko nam powstrzymać łzy na myśl o tym, co przeżyła ta krowa. Trzeba przyznać, zdecydowanie pomaga fakt, że zwierzątko jest doprawdy urocze. A jej przygoda naprawdę dosyć niezwykła i zaskakująco zagmatwana.

koala
30.12.2019 09:16 Koala zatrzymał rowerzystkę, bo był spragniony. Wypił jej całą wodę [ZDJĘCIA]

Koala zatrzymał jadącą rowerzystkę. Widać, że zwierzątko było bardzo spragnione i pilnie potrzebowało pomocy. Kobieta zatrzymała się i postanowiła podzielić się z nim swoją wodą. Zdjęcia z tego momentu obiegły cały świat! Kiedy grupa rowerzystów zobaczyła zbliżającego się zwierzaka, od razu postanowili się zatrzymać. Okazało się, że był on bardzo spragniony. Kobieta postanowiła wstawić nagranie do Internetu. Trzeba przyznać, że wzruszyło wiele osób.

19.12.2019 22:05 Chłopak przez przypadek włączył kamerę alarmową w domu. Dowiedział się prawdy o swojej dziewczynie

Chłopak niechcący uruchomił kamerę alarmową w domu. Kiedy zobaczył, co dzieje się podczas jego nieobecności, był w całkowitym szoku. Nie spodziewał się tego, w jaki sposób jego dziewczyna spędza czas z ich psem. Mężczyzna nie miał pojęcia, co dzieje się w jego domu w momencie, kiedy z niego wychodzi. Pewnego dnia, kamera alarmowa załączyła się i nagrała to, co wyczynia jego partnerka z ich psem. Chłopak nie mógł uwierzyć własnym oczom.

schronisko
14.12.2019 10:32 Nie mogła zdecydować się na jednego psa. Wiedziała jednak doskonale, co powinna zrobić

Schronisko to miejsce, które w większości ludzi obudzi ogromny smutek. Wszystkie te urocze psie mordki, którym chcielibyśmy zapewnić dom, ale nie jesteśmy w stanie tego zrobić. Chyba że, jesteśmy tą kobietą, której się to udało. Kiedy po raz pierwszy postanowiła przygarnąć psa, zrozumiała, że nie może ograniczyć się tylko do jednego. Kobieta na początku nie planowała tak ogromnego przedsięwzięcia. Jednak bardzo szybko okazało się, że Danielle ma zbyt wielkie serce, żeby pozwolić na to, by jedno schronisko po drugim się przepełniało. To, co zaczęło się jako prywatny projekt, szybko zmieniło się w pełnowymiarowe zajęcie.

lodówka
10.12.2019 10:48 Znalazła na poboczu drogi lodówkę turystyczną. Gdy zobaczyła zawartość, zamknęła się w samochodzie i płakała

Lodówka turystyczna została przypadkowo znaleziona przez kobietę na poboczu drogi. Nie przypuszczała, że to co zobaczy w środku, tak nią wstrząśnie. Po wszystkim zamknęła się w samochodzie i zaczęła płakać. Co tak naprawdę zobaczyła? Jadąca samochodem kobieta w którymś momencie na poboczu drogi zobaczyła coś, co zdecydowanie nie powinno tam być. Porzucona turystyczna lodówka zaintrygowała ją, więc postanowiła na chwilę się zatrzymać – wiedziona intuicją zajrzała do środka i oniemiała. Długo dochodziła do siebie po tym, co zobaczyła w środku.

koronawirus
06.12.2019 20:20 Babcia nie mogła pogodzić się ze śmiercią psa. Kilka dni później dostała niezwykły prezent

Babcia załamała się, kiedy jej ukochany piesek zmarł. Rodzina nie mogła patrzeć na to, jak staruszka się męczy. Postanowili, że podarują jej prezent, który od razu poprawi samopoczucie kobiety. Wiek nie ma znaczenia, kiedy chodzi o miłość do zwierząt. Człowiek o ogromnym sercu będzie kochać je zawsze, nawet wtedy, gdy na głowie ma wiele swoich zmartwień. Ta babcia, mimo że przeżyła wiele smutnych chwil, nie zapomniała, ile uczuć może dać malutki futrzak.

suczka
06.12.2019 15:33 Suczka ustanowiła nowy rekord świata. Psia mama urodziła aż 21 szczeniąt

Suczka mieszkająca na jednej z brytyjskich wysp ustanowiła nowy rekord Guinnessa. Zwierzątko miało z początku urodzić 6 szczeniąt. Okazało się, że było ich o wiele więcej! Właścicielką pieska jest Joanne Hine. Kiedy kobieta poszła ze swoim pupilem na badania, weterynarz oznajmił, że suczka urodzi kilka szczeniąt. Nikt nie spodziewał się, że będzie ich aż 21.

pupil
05.12.2019 15:32 Płakała, przytulając ciężko chorego ukochanego psa. Gest pupila wywołał jeszcze więcej łez

Pupil tej kobiety jest wyjątkowo oddany. Swoimi gestami potrafił udowodnić, że dla swojego właściciela zrobiłby wszystko. Nic dziwnego, że na samą myśl o jego śmierci, kobieta nie może powstrzymać łez. Nagranie, które udostępniła wzruszyło, także wielu internautów. Psy już nieraz udowodniły, że są najwierniejszymi przyjaciółmi człowieka. Bohaterka tej opowieści nie mogła powstrzymać łez, gdy jej ukochany zwierzak żegnał się z nią. Wszystko nagrała, a udostępnione nagranie poruszyły tysiące osób.

żona
28.11.2019 09:26 Zaczęła sprowadzać do domu coraz więcej bezdomnych psów. Mąż postawił jej ultimatum: albo one, albo on

Żona i mąż powinni dzielić pasje — jak w końcu możemy spędzić ze sobą całe życie, jeśli nie przepełnia nas ekscytacja na samą myśl o czymś, co ukochanej o osobie sprawia przyjemność? Jednak prawda jest taka, że nie zawsze potrafimy się porozumieć w tych ważnych kwestiach. Kiedy jej mąż postawił jej ultimatum, ona wiedziała, co musi wybrać. Kobieta zawsze kochała zwierzęta. Były jej podporą w trudnych chwilach i doskonale wiedziała, że uznanie ich za najlepszych przyjaciół człowieka to najszczersza prawda. Niestety, jej pasja do ratowania tych zwierząt sprawiła, że jej małżeństwo stanęło pod znakiem zapytania. Wówczas Liz musiała podjąć bardzo trudną decyzję. Nie musiała długo się namyślać.

suczka
21.11.2019 15:25 Usłyszała szczekanie z krzaków. Znalazła bezpańską suczkę, która koniecznie chciała jej coś pokazać

Kobieta zwróciła uwagę na bezpańskiego psa, który hałasował i wyraźnie starał się zwrócić jej uwagę. Na początku nie mogła zrozumieć, o co chodzi, ale już wkrótce wszystko stało się jasne. Zrozumiała, że zwierzę chciało ją gdzieś zaprowadzić. Kiedy zrozumiała, co ma przed oczami, przez chwilę nie mogła wyjść z szoku! Ludzie wiele mogliby nauczyć się od zwierząt. Jedną z tych rzeczy jest bezinteresowna troska o innych, którą okazało to zwierzę. Na całe szczęście, są ludzie, którzy się starają, jak na przykład ta kobieta, która patroluje swoją okolicę tylko po to, żeby wypatrywać zwierząt potrzebujących pomocy. Na szczęście mogła jej udzielić.

kot
18.11.2019 16:49 Wiozła swojego kota do weterynarza, by go uśpić. Jego ostatni gest poruszył ją do głębi

Kot przez wiele lat był jej wiernym kompanem. Kiedy kobieta wiozła swojego kota do uśpienia, zrobił coś rozczulającego. Ostatnia wspólna droga zbliżyła ich do siebie jak nigdy dotąd. Kot zachował się, jakby rozumiał, co zaraz się wydarzy. W życiu właścicielki szarego kota nadeszła trudna chwila, którą zapamięta do końca życia. Pożegnanie ze swoim czworonogiem jest jednym z najcięższych momentów dla właścicieli zwierzaków. Gdy zbliżali się do kliniki weterynaryjnej, kot wykonał niezwykły gest.

właścicielka
17.11.2019 13:49 Właścicielka chciała być pochowana ze swoim psem. Spisała wyjątkowo okrutną ostatnią wolę

Pies był jej najlepszym przyjacielem, i nie wyobrażała sobie, że podczas pogrzebu jest pochowana bez niego. Gdy zmarła i nadszedł dzień pochówku, nie było wyjścia. W okropny sposób spełniono ostatnią wolę kobiety. Toksyczna miłość do zwierząt może zakończyć się prawdziwą tragedią. Ta kobieta potraktowała swojego pupila jak rzecz, nad którą miała całkowitą kontrolę. Chyba zapomniała, że zwierzęta to żywe stworzenia, które mają prawo do życia! Jej pies zapłacił najwyższą cenę.

KOTY
30.10.2019 18:45 Zostawiła 35 kociąt w lesie na pewną śmierć. Sędzia wymierzył jej adekwatną karę

Kobieta porzuciła w lesie bezbronne kocięta. Zostawiła 35 maluchów na pastwę losu. Część kotków poważnie zachorowała, niektóre nawet umarły, wszystkie były zmarznięte i przerażone. Kara, jaką wymierzył jej sędzia, była adekwatna do winy i na pewno bardzo pouczająca dla kobiety. Sędzia Michael Cicconetti słynie z wymierzania winnym bardzo nietypowych kar. Daje oskarżonemu wybór: może on albo trafić do więzienia, albo zdecydować się na drugą opcję, będącą według sędziego odpowiednim zadośćuczynieniem i adekwatną nauczką.

narzeczony
26.10.2019 23:06 Jej psy zaczęły się dziwnie zachowywać, odkąd zamieszkała z narzeczonym. Zainstalowała kamery i odkryła prawdę

Narzeczony kobiety zawsze wydawał się jej wspaniałym człowiekiem. W końcu z jakiegoś powodu się z nim związała. Ufała ukochanemu, jednak rozumiała, że z jakiegoś powodu zachowanie jej psów drastycznie się zmieniło. Kiedy kobieta odkryła prawdę, cały jej świat przewrócił się do góry nogami. Nie chciała w to uwierzyć. Mówi się, że zwierzęta dobrze wyczuwają, jakim kto jest człowiekiem. Z drugiej strony, świetnym tego wyznacznikiem jest właśnie to, jak taka osoba traktuje zwierzaki. Wiadomo, że to najlepszy wyznacznik empatii. Narzeczony tej kobiety dziwnie wpływał na jej psy. Postanowiła więc jak najszybciej zbadać sprawę. Prawda okazała się przerażająca.