Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Znalazła na poboczu drogi lodówkę turystyczną. Gdy zobaczyła zawartość, zamknęła się w samochodzie i płakała
Justyna Duda
Justyna Duda 10.12.2019 10:48

Znalazła na poboczu drogi lodówkę turystyczną. Gdy zobaczyła zawartość, zamknęła się w samochodzie i płakała

lodówka
fot. jestpozytywnie.pl

Lodówka turystyczna została przypadkowo znaleziona przez kobietę na poboczu drogi. Nie przypuszczała, że to co zobaczy w środku, tak nią wstrząśnie. Po wszystkim zamknęła się w samochodzie i zaczęła płakać. Co tak naprawdę zobaczyła?

Jadąca samochodem kobieta w którymś momencie na poboczu drogi zobaczyła coś, co zdecydowanie nie powinno tam być. Porzucona turystyczna lodówka zaintrygowała ją, więc postanowiła na chwilę się zatrzymać – wiedziona intuicją zajrzała do środka i oniemiała. Długo dochodziła do siebie po tym, co zobaczyła w środku.

Lodówka przy drodze skrywała sekret

Kiedy kobieta zauważyła porzuconą lodówkę turystyczną, od razu wyczuła, że coś jest nie tak – nikt przecież nie zostawia lodówek przy drodze bez powodu. Wiedziona przeczuciem postanowiła sprawdzić, jaką zawartość skrywa niebieska lodówka. Niestety, nie była przygotowana na to, co zobaczyła.

Kiedy ją otworzyła, zobaczyła 9 szczeniaków owczarków niemieckich, leżących obok siebie. Były bardzo przestraszone i zdezorientowane, piszczały i usilnie chciały się wydostać. Gdy kobieta zobaczyła porzucone szczeniaczki prawie pękło jej serce – widok był dla niej zbyt bolesny. Zabrała ze sobą lodówkę, zamknęła się w samochodzie i zaczęła płakać. Nie rozumiała, jak ktoś mógłby porzucić na pewną śmierć tyle niewinnych zwierzaków.

Kobieta wzięła sprawy w swoje ręce

Kobieta postanowiła działać błyskawicznie – od razu zawiozła szczeniaki do weterynarza. Okazało się, że nie są w najlepszym stanie, gdyby nikt ich nie znalazł, mogłoby się to skończyć dla nich tragicznie.

Z ustaleń weterynarza wynikało, że szczeniaki musiały zostać porzucone niedawno. Niestety, najprawdopodobniej zostaną rozdzielone i trafią do schroniska. Miejmy nadzieję, że szybko trafią do kochających domów.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

lodówka

Kobieta nie przypuszczała co znajduje się w lodówce.

lodowka

Szczeniaczki były mocno przestraszone, nie wiedziały co się dzieje.

lodówka

Kto nie chciałby przygarnąć takiego słodziaka?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najczęstsze objawy nowotworu głowy i szyi. Warto je znać
  2. Masz własne mieszkanie? Możesz stracić pieniądze, już wiadomo, że urzędnicy nie zdążą
  3. Panna młoda była gotowa, by powiedzieć „tak”. Nagle pan młody zatrzymał ją i zwrócił się do innej kobiety
  4. Syn rozbił stary wazon. Gdy mama zobaczyła, co było w środku, natychmiast zawołała męża
  5. Rozwiodła się z mężem, który znęcał się nad nią i dziećmi. Po 10 latach dostała list, odebrało jej mowę
  6. Media dotarły do informacji o stanie zdrowia Kaczyńskiego. Konieczna jest kolejna operacja