Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Zaczęła sprowadzać do domu coraz więcej bezdomnych psów. Mąż postawił jej ultimatum: albo one, albo on
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 28.11.2019 09:26

Zaczęła sprowadzać do domu coraz więcej bezdomnych psów. Mąż postawił jej ultimatum: albo one, albo on

żona
fot. Liz Haslam, facebook.com

Żona i mąż powinni dzielić pasje — jak w końcu możemy spędzić ze sobą całe życie, jeśli nie przepełnia nas ekscytacja na samą myśl o czymś, co ukochanej o osobie sprawia przyjemność? Jednak prawda jest taka, że nie zawsze potrafimy się porozumieć w tych ważnych kwestiach. Kiedy jej mąż postawił jej ultimatum, ona wiedziała, co musi wybrać.

Kobieta zawsze kochała zwierzęta. Były jej podporą w trudnych chwilach i doskonale wiedziała, że uznanie ich za najlepszych przyjaciół człowieka to najszczersza prawda. Niestety, jej pasja do ratowania tych zwierząt sprawiła, że jej małżeństwo stanęło pod znakiem zapytania. Wówczas Liz musiała podjąć bardzo trudną decyzję. Nie musiała długo się namyślać.

Żona stanęła przed wyborem

Liz czuła wewnętrzną potrzebę, by opiekować się psami. Tymi porzuconymi, źle traktowanymi. Jednak kiedy żona zaczęła przygarniać coraz więcej i więcej bezdomnych zwierzaków, ta sytuacja zaczęła przytłaczać jej męża. Mężczyzna nie chciał, trwać w związku z kimś, kto większość doby spędzał, opiekując się psami.

małżeństwo

Psy zawsze były dla niej najważniejsze.

Postawił wówczas Liz ultimatum — on albo psy. Chociaż nie była to łatwa decyzja, jego żona nie mogła zachować się inaczej. Jej małżeństwo zakończyło się w sposób, który postawił kobietę w ciężkiej sytuacji. Przez pewien czas była zmuszona spać w namiocie, nie mając wystarczająco środków, by zadbać o siebie. Jednak niezależnie od sytuacji, zawsze dbała o psy.

Prawdziwa bohaterka

Chociaż znalazła się w tak ciężkiej sytuacji, Liz nie pozwoliła, by to ją przytłoczyło. Wciąż robiła wszystko, by pomagać psom. Do tej pory, założona przez nią organizacja pomogła ponad 200 zwierzętom. Kobieta była w końcu w stanie stanąć na nogi, chociaż jej życie wciąż nie jest najprostsze. Opieka nad wieloma psami wymaga wielu środków i czasu, ale nie ma niczego, co Liz chętniej robiłaby w życiu. Nawet, jeżli kosztowało ją to małżeństwo!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona

Liz poświęciła życie zwierzętom.

małżeństwo

Żona wybrała pomoc psom ponad małżeństwo.

małżeństwo

Nie wyobraża sobie innego życia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Banki rozdają pieniądze. Możesz dostać w prezencie nawet 430 zł
  2. W ciele kotki znajdował się przedmiot. Zdjęcie rentgenowskie wykazało przeraźliwą prawdę
  3. Zaginiona kotka po 536 dniach wróciła do właścicielki. Zdjęcia z ich ponownego spotkania łamią serca
  4. Gdy straciła ukochanego psa, wysłała list do Boga. Ku zaskoczeniu wszystkich otrzymała odpowiedź
  5. Zostawiła włączoną kamerę, by zobaczyć, co jej pies robi kotu. Obejrzała nagranie i padła

źródła: jestpozytywnie.pl