Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Niedźwiedź zareagował na kobietę, która pomachała mu z auta. Nikt się tego nie spodziewał
Łucja Jureczko
Łucja Jureczko 24.08.2020 00:45

Niedźwiedź zareagował na kobietę, która pomachała mu z auta. Nikt się tego nie spodziewał

fot. Instagram/@randylewiscreative

Nie często widzimy niedźwiedzia siedzącego sobie spokojnie za płotem, jednak komu z nas przyszłoby na myśl, aby się zakolegować i zacząć do niego machać. Ta kobieta stwierdziła, że spróbuje. Niedźwiedź ją zaskoczył!

Niedźwiedź zareagował w nietypowy sposób na kobietę, która postanowiła się z nim zaprzyjaźnić i zaczęła mu machać ze swojego samochodu. Nikt się tego nie spodziewał. Nagranie jest niesamowite.

Niedźwiedź zareagował na machanie kobiety

Kobieta jechała autem na miejscu pasażera, gdy nagle zauważyła siedzącego za płotem, jednak wciąż przy drodze, niedźwiedzia. Postanowili się zatrzymać i pomachać do wielkiego zwierzęcia, który waży aż 150 kg. Jego reakcja ich zaskoczyła!

Niedźwiedź okazał się bardzo kulturalnym zwierzęciem, bez chwili wahania podniósł się do siadu i odmachał kobiecie. Widać było, że wie, co robi. Filmik chodź trwa tylko 6 sekund. jest bardzo uroczy. Internauci są zakochani. Wideo ma ponad 19 milionów wyświetleń!

  1. Właściciel wrzucił pluszowego psa do pralki. Przestraszony labrador myślał, że jest prawdziwy
  2. Golden retriever za nic nie chce opuścić parku. Właściciele nagrali genialny protest

Dlaczego niedźwiedź siedział przy ulicy?

Wiele osób, które obejrzało filmik zaczęła się zastanawiać skąd wziął się tam ten niedźwiedź. Okazało się, że miejsce to nazwane jest Olympic Game Farm i znajduje się w Waszyngtonie. Kobieta nie jest pierwszą osobą, której niedźwiedź odmachał.

Niedźwiedzie na tej farmie są dość znane z tego, że machają do ludzi przejeżdżających obok nich samochodem. Poza niedźwiedziami są tam także inne zwierzęta. To dość nietypowe zoo. Sprawdźcie sami!

Nietypowe zoo w Waszyngtonie

Niedźwiedzie nie są jedyną atrakcją w tym zoo. Główne założenie jest takie, że zwierzęta chodzą wolno, natomiast my jedziemy samochodem obok nich i możemy podziwiać je w nieco bardziej „naturalnym” otoczeniu niż w standardowym zoo.

Często zdarza się także, że zwierzęta podchodzą bardzo blisko do samochodów, a nawet wkładają do środka głowy przez otwarte szyby, aby zobaczyć, co się dzieje. Na szczęście ten niedźwiedź tego nie próbował, bo mogłoby to się skończyć niebezpiecznie.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie mógł spać, wyżył się na psie. Kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?
  2. Olbrzymi pies spotkał na swojej drodze gang kotów. Wszystko się nagrało
  3. Niewidomy pies został znaleziony na śmietniku. Jego zdjęcia przed i po są zadziwiające
  4. W bursztynie zachowała się ostatnia walka mrówki. 99 milionów lat temu zaatakował ją karaluch
  5. Szczeniaczek maltańczyka przecenił swoje możliwości. Jego walka z kanapą bawi do łez
  6. Znalazł na ziemi maleńkie pisklę. Zabrał je do domu, po 36 dniach nieźle się zdziwił

Źródło: youtube.com