Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Właścicielka chciała być pochowana ze swoim psem. Spisała wyjątkowo okrutną ostatnią wolę
Martyna Derdak
Martyna Derdak 17.11.2019 13:49

Właścicielka chciała być pochowana ze swoim psem. Spisała wyjątkowo okrutną ostatnią wolę

właścicielka
unsplash.com Adam Grabek

Pies był jej najlepszym przyjacielem, i nie wyobrażała sobie, że podczas pogrzebu jest pochowana bez niego. Gdy zmarła i nadszedł dzień pochówku, nie było wyjścia. W okropny sposób spełniono ostatnią wolę kobiety.

Toksyczna miłość do zwierząt może zakończyć się prawdziwą tragedią. Ta kobieta potraktowała swojego pupila jak rzecz, nad którą miała całkowitą kontrolę. Chyba zapomniała, że zwierzęta to żywe stworzenia, które mają prawo do życia! Jej pies zapłacił najwyższą cenę.

Właścicielka napisała przerażający testament

Jakiś czas temu, do schroniska dla zwierząt w hrabstwie Chesterfield trafiła suczka rasy shih tzu. Emma, bo tak miała na imię, znalazła się w tym miejscu z powodu śmierci właścicielki. Jednakże, była tam krótko, bo zaledwie 2 tygodnie. Jak się okazało, jej los był od dawna przesądzony. Jej Pani zapisała w testamencie swoją ostatnią wolę, która miała zakończyć krótkie życie suni.

Właścicielka tak kochała swojego psa, że nie wyobrażała sobie, aby nie pochowano jej wraz z nim. To oznaczało tylko jedno – kobieta skazała Emmę na śmierć.

właścicielka

Przepisy niestety ułatwiały całą procedurę. Kobieta doskonale znała prawo i wiedziała, że w stanie Wirginia pies traktowany jest jak przedmiot. Właścicielka mogła zrobić ze swoją sunią co chciała.

Pies został uśpiony

Chociaż ostatnia wola kobiety spotkała się z falą sprzeciwów ze strony personelu schroniska, to nikt nie mógł zatrzymać rodziny kobiety, przed spełnieniem jej ostatniej woli. Młoda i zdrowa Emma została uśpiona u miejscowego weterynarza.

właścicielka

Następnie ciało Emmy trafiło do centrum kremacji zwierząt domowych w Richmond, które opuściło już w urnie. Nie przeszkadzał nikomu nawet fakt, że w tamtejszych terenach nie można chować zwierząt i ludzi na tych samych cmentarzach. Właścicielka pieska dopięła wszystko na ostatni guzik, by Emma już na zawsze była z nią.

Czy uważacie, że ta kobieta naprawdę kochała Emmę, którą uśmierciła?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

właścicielka

Każdy właściciel, który kocha swojego psa pragnie, aby jego pupil żył jak najdłużej.

właścicielka

Ta kobieta najwidoczniej nie pomyślała, czego sobie życzy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. Beagle ważył 40 kg. Jego życie całkowicie się zmieniło, gdy poznał pewnego mężczyznę
  3. Jamnik w ciąży słodko spał. Właścicielka nagrała, jak w brzuchu psiaka żywo ruszają się szczeniaki
  4. Suczka zaczęła szturchać swoją ciężarną panią. Gdyby nie to, kobieta mogłaby nie przeżyć
  5. Pies urodził się z ogonem na czole. Jego zdjęcia są powalające

źródło: jestpozytywnie.pl

Tagi: kobieta pies psy