Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Jej psy zaczęły się dziwnie zachowywać, odkąd zamieszkała z narzeczonym. Zainstalowała kamery i odkryła prawdę
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 26.10.2019 23:06

Jej psy zaczęły się dziwnie zachowywać, odkąd zamieszkała z narzeczonym. Zainstalowała kamery i odkryła prawdę

narzeczony
Leonardo Bremer on YouTube

Narzeczony kobiety zawsze wydawał się jej wspaniałym człowiekiem. W końcu z jakiegoś powodu się z nim związała. Ufała ukochanemu, jednak rozumiała, że z jakiegoś powodu zachowanie jej psów drastycznie się zmieniło. Kiedy kobieta odkryła prawdę, cały jej świat przewrócił się do góry nogami. Nie chciała w to uwierzyć.

Mówi się, że zwierzęta dobrze wyczuwają, jakim kto jest człowiekiem. Z drugiej strony, świetnym tego wyznacznikiem jest właśnie to, jak taka osoba traktuje zwierzaki. Wiadomo, że to najlepszy wyznacznik empatii. Narzeczony tej kobiety dziwnie wpływał na jej psy. Postanowiła więc jak najszybciej zbadać sprawę. Prawda okazała się przerażająca.

Jej narzeczony okazał się potworem

Ninna kochała Rafaela całym sercem. Byli zaręczeni, zaczynali planowanie ślubu. Niedawno zamieszkali razem. Jednak kobiecie jedna rzecz spędzała sen z powiek. Od kiedy zamieszkała z narzeczonym, jej psy zaczęły zachowywać się nietypowo. Stały się dużo bardziej strachliwe, wydawały się unikać mężczyzny.

narzeczony

Jej narzeczony zrobił coś strasznego.

Chociaż czuła się z tym bardzo niekomfortowo, Ninna postanowiła zamontować w salonie ukryte kamery. Kobieta miała nadzieję, że jej podejrzenia okażą się nieuzasadnione. Niestety, to co zobaczyła, było jeszcze gorsze od tego, co się spodziewała. Mężczyzna okazał się skończonym sadystą.

Ukryta kamera ujawniła prawdę

Na nagraniu z ukrytej kamery Ninna zobaczyła, jak jej narzeczony znęca się okrutnie nad zwierzętami. Rafael bił i kopał zwierzęta, rzucał nimi przez pokój. Przerażone biedactwa uciekały przed nim i chowały się, gdzie mogły, a mężczyzna wyciągał je i dręczył dalej.

Kiedy kobiecie ukazała się cała prawda o tym, jakiego mężczyznę prawie poślubiła, przeraziła się. Ninna natychmiast wyrzuciła Rafaela z mieszkania i zawiadomiła policję. Udało jej się uniknąć przyszłej tragediimężczyzna, który w tak okropny sposób traktuje bezbronne zwierzaki, na pewno nie miałby oporów przed pobiciem żony. Niestety, psy nie uniknęły tego strasznego losu.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TEŻ:

  1. W Polsce powstało okno życia dla psów, czyli szansa dla niechcianych czworonogów
  2. Grupa psów-przewodników oglądała musical. Wszystko w słusznej sprawie
  3. Właściciele zastanawiali się, dlaczego ich pies jest tak wykończony. Gdy znaleźli karteczkę od sąsiada przypiętą do obroży, zażądali wyjaśnień
  4. Ogromny Dog nagle ruszył w kierunku maleńkiego szczeniaczka chihuahua. Nagranie odbiera mowę’
  5. Suczka Polki urodziła niesamowitego szczeniaka. Teraz mówią o nim media na całym świecie, jest jedyny w swoim rodzaju

źródła: Leonardo Bremer/YouTube