Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Uratowany przez nią kundelek ciągle ją obwąchiwał. Gdy dokładnie się obejrzała, wszystko stało się jasne
Zuzanna Niedzielska
Zuzanna Niedzielska 06.03.2020 16:26

Uratowany przez nią kundelek ciągle ją obwąchiwał. Gdy dokładnie się obejrzała, wszystko stało się jasne

kobieta
facebook.com Joanne Lowen

Kobieta uratowała czworonogowi życie. Nie minęło wiele czasu, a kundelek postanowił się jej odwdzięczyć. Pies podejrzanie często obwąchiwał swoją nową właścicielkę. Gdy ta zgłosiła się w końcu do lekarza, nie mogła uwierzyć w to, co usłyszała!

Pies, którego spotkała na ulicy był w strasznym stanie. Kobieta nie mogła przejść obojętnie nad jego losem. Zabrała wychodzonego zwierzaka go ze sobą do domu i pomogła powrócić do zdrowia. Pies odwdzięczył się jej w nieprawdopodobny sposób!

Kobieta uratowała życie zwierzęcia

Pewna emerytowana nauczycielka przechadzała się ulicami greckiego Nafpaktos, kiedy coś zwróciło jej uwagę. Zobaczyła wychudzone i wystraszone zwierzę, porzucone na środku ulicy. Gdy kobieta znalazła kundelka, ten ocierał się już o śmierć. Miał połamane łapy i zwichnięte żebra, więc ktoś prawdopodobnie znęcał się nad nim, a potem okrutnie wyrzucił na stracenie.

Kobieta zaopiekowała się zwierzęciem i dała mu szansę powrotu do zdrowia. Zapewniła mu spokój i dach nad głową, ale nie spodziewała się, że czworonóg ocali również jej zdrowie, a nawet życie. Gdy pies od nowa zebrał siły, zaczął żywo interesować się nową panią.

  1. Mops i australijski pies pasterski zostali rodzicami. Ich szczeniak ma niezwykłą barwę i wielkość
  2. Pitbull zapłodnił husky. Szczeniaki wyglądają jak 8 cud świata, spektakularne zwierzaki
  3. Ukryta kamera nagrała, co chłopiec robi z psem sąsiadów. Nikt nie miał pojęcia, zakradał się codziennie

Pies wykrył śmiertelną chorobę

Pies natarczywie wąchał swoją nową właścicielkę, gdy ta tylko pojawiła się w pobliżu. Najczęściej robił to w okolicach jej pach. Kobieta początkowo myślała, że pupil tylko bawi się z nią w ten sposób, jednak po jakimś czasie to zachowanie zaczęło ją mocno niepokoić.

Podjęła decyzję, aby zgłosić się do specjalisty, oczywiście nie przyznając się, że to zwierzę zauważyło u niej coś nietypowego. Gdy wspomniała lekarzowi o niepokojącym guzku, ten natychmiast skierował ją na badania pod kątem nowotworu gruczołów mlecznych. Okazało się, że pies wykrył u niej raka we wczesnym stadium.

Na szczęście nowotwór został wcześnie wykryty i można było powstrzymać rozwój choroby. Wdzięczna kobieta nie mogła uwierzyć, że przygarnięty pies naprawdę wyczuł u niej raka.

Podobno zwierzęta mają naturalną zdolność do wyczuwania zmian chorobowych u człowieka. Psy i koty często kładą się wtedy na bolących miejscach, albo ogrzewają właściciela swoim ciałem. Jak widać, są nawet w stanie uratować mu życie, jeżeli jest się wystarczająco uważnym na ich zachowanie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta

Ocalony pies natarczywie obwąchiwał swoją właścicielkę.

kobieta

Badania wykazały, że kobieta choruje na nowotwór.

kobieta

Joanne Lowen podzieliła się tym cudem ze światem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chihuahua uratował życie swojej 92-letniej właścicielce. Przez kilka godzin szukał pomocy
  2. Jeż podczas badania u weterynarza dostał ataku paniki. Wszystko nagrano
  3. Znalazła na śmietniku kotka. Gdy weterynarz powiedział jej, co to za gatunek, ugięły się pod nią kolana
  4. Ogromny Dog nagle ruszył w kierunku maleńkiego szczeniaczka chihuahua. Nagranie odbiera mowę

źródło: o2.pl

Tagi: kobieta o2.pl psy