Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy

Facet

facet
28.12.2019 09:35 Zdrzemnął się na tarasie. Obudził się z nowym przyjacielem na kolanach

Facet przysnął na chwilę na tarasowym krześle. Nie spodziewał się, że kiedy się obudzi, jego rodzina powiększy się o nowego członka. Wydarzenie to nastąpiło nie spodziewanie, mężczyzna nigdy nie myślał, że mógłby zgodzić się na taki stan rzeczy. Jednak niezapowiedziany gość bardzo szybko zdobył jego serce. Od tego momentu są nierozłączni. Koty są zazwyczaj uważane za zwierzęta, które nie przywiązują się łatwo do ludzi. Poza tym bywają humorzaste i nie zawsze lubią wylegiwać się na czyichś kolanach, nawet jeśli znają już człowieka. Niezwykle rzadko zdarza się, by nowo poznany kot był od razu przyjazny i zupełni zrelaksowany przy człowieku. Ten facet miał szczęście.

mężczyzna
21.12.2019 18:25 Niechcący zostawił otwarte drzwi do mieszkania. Rano zastał w nim niespodziewanego gościa

Facet zupełnie przypadkowo pozostawił na całą noc otwarte drzwi wejściowe do swojego mieszkania. Kiedy się przebudził w domu czekała na niego niespodzianka. Nieproszony gość, który postanowił go odwiedzić, najwidoczniej świetnie czuł się w jego skromnych progach i nic nie wskazywało na to, by kiedykolwiek miał zamiar je opuścić. Intruz w mieszkaniu w dość krótkim czasie stał się ulubieńcem całej rodziny! Z reguły potencjalni właściciele zwierząt przez dłuższy czas zastanawiają się, czy kupno lub adopcja czworonoga na dłuższą metę okaże się dobrą decyzją. Chcą mieć pewność, że nowy członek rodziny wpasuje się do ich codziennych nawyków, a oni będą w stanie zagwarantować mu wszystko, czego potrzebuje. Niektórzy jednak nie mają wyboru, a los podejmuje decyzje za nich!

facet
21.12.2019 09:38 Facet włożył palce do dziury, którą zauważył w ziemi. Pożałował swojej decyzji, nie przewidział tego, co się zaraz stanie

Facet w ramach wyzwania postanowił włożyć palec do dziury, którą dostrzegł w ziemi. Wystarczyła chwila, by naprawdę mocno pożałował decyzji, którą podjął. Swoją lekkomyślność mógł przypłacić życiem. Nie bez przyczyny coraz częściej słyszy się, że niekiedy ludzie mają więcej szczęścia niż rozumu. Nie ulega wątpliwości, że nie wszystkie decyzje, które mamy okazję podejmować są przemyślane. Od czasu do czasu spontaniczność bierze górę, a my robimy coś, czego już za chwilę mocno żałujemy. Tak było właśnie w przypadku mężczyzny, który w ziemi dostrzegł tajemniczą dziurę. Chcąc zaimponować swoim internetowym znajomym, ogłosił challenge. Mało brakowało, a pożegnałby się z życiem.

Facet
25.11.2019 09:01 Na lotnisku powiedziano mu, że jego kot jest za gruby, by wejść na pokład. Opracował sprytny plan, teraz musi ponieść konsekwencje

Facet na lotnisku usłyszał, że jego kot jest zbyt gruby, aby mógł wejść na pokład samolotu. W zamian zaproponowano mu miejsce w luku bagażowym. Zakochany w futrzaku mężczyzna nie mógł pozwolić na to, by jego pupil podróżował w taki sposób. Obmyślił więc spryty plan, za który zmuszony będzie ponieść spore konsekwencje. Właściciele zwierząt są w stanie zrobić naprawdę wiele, aby ich futrzakom niczego nie brakowało. To właśnie dlatego, gdy decydują się na wspólną podróż samolotem, chcą by zwierzak, znajdował się tuż obok nich. To zupełnie zrozumiałe. Problemy zaczynają się, kiedy futrzak zmaga się z nadwagą i znacznie przekracza dozwoloną wagę akceptowaną w trakcie lotu.

suczka
17.11.2019 16:18 Zabrał chorą sunię do sklepu zoologicznego. Kupił jej wszystko, czego dotknęła noskiem

Suczka nigdy nie miała własnych zabawek, kochającego domu. Była chora i wyczerpana, w bardzo złym stanie. Na całe szczęście znalazł się ktoś, kto postanowił zmienić jej los na lepsze. Kiedy ten mężczyzna zabrał ją do sklepu, kupił zwierzęciu wszystko, czego dotknęła noskiem. Piesek zasłużył na bycie rozpieszczanym. Chociaż same obdarzają nas nieskończoną miłością i zaufaniem, psy często nie otrzymują w zamian tego samego. Na całe szczęście, jest też mnóstwo ludzi, którzy używają swoich możliwości, by pomóc psom takim jak ta suczka, zacząć nowe, komfortowe życie. Taka postawa wzrusza!

Facet i pies
21.10.2019 12:59 Uliczny monitoring nagrał, co mężczyzna robi ze psem

Facet i pies w sieci stali się bardzo rozpoznawalni. Swoją popularność zawdzięczają nagraniu ulicznemu, które uchwyciło, co tak naprawdę mężczyzna robi w nocy ze zwierzęciem. Filmik prezentujący ich wyczyny obejrzało do tej pory ponad milion osób, a liczba ta nieustannie rośnie. Nagranie, o którym chcemy wam dziś opowiedzieć, w sieci pojawiło się stosunkowo niedawno. Od tego czasu jest jednym z najczęściej wyświetlanych filmików w serwisie społecznościowym Twitter.com. Nie ma w tym nic dziwnego. Duet mężczyzny i psa nie ma prawa się nie udać.

kot
13.10.2019 18:21 Chciał nastraszyć bezdomnego kota. Szybko pożałował tej decyzji

Kot to kochane i dobre stworzenie, chociaż wiele osób nie przepada za tymi zwierzętami, nie rozumiejąc ich zachowania. Jednak nie lubić zwierzęcia, a celowo starać się mu dokuczyć to dwie zupełnie różne sprawy. Tego mężczyznę nikt nie wychował na tyle porządnie, by okazywał szacunek zwierzętom. Karma go dopadła. Ludzie, którzy nie potrafią spokojnie koegzystować ze zwierzętami, zawsze powinni budzić wątpliwości. Jak można uwierzyć, że ktoś, kto nie potrafi dać spokoju małemu kotkowi, zachowa się w porządku w stosunku do ludzi? Chyba każdy z nas przeżył sytuację, w której marzyliśmy o tym, żeby kogoś nagle trafił grom z jasnego nieba. Dobrze czasami zobaczyć taki przypadek, w którym los był sprawiedliwy.

facet
04.10.2019 12:49 Uchronił małpkę przed pewną śmiercią. Zwierzątko okazuje mu wdzięczność w rozczulający sposób

Facet uratował małą i przerażoną małpkę przed pewną śmiercią. Gdyby nie nasz bohater, zwierzę prawdopodobnie nie przeżyłoby wybuchu pożaru. Zwierzątko swoją wdzięczność za ocalenie życia pokazuje mu na każdym kroku. A wszystko uwiecznione jest na filmiku. Ten widok rozczula największych twardzieli! Filmiki, które zamieszczane w sieci niejednokrotnie pokazują nam, że ludzie niekiedy potrafią zachować się jak prawdziwi superbohaterowie. Wystarczy odrobina chęci i zwykłego, ludzkiego współczucia. Głęboko wierzymy w to, karma wraca, a okazana dobroć powróci do nas ze zdwojoną siłą. Dowodem jest filmik, który chcemy wam zaprezentować!

dziecko
30.09.2019 16:15 Wyciągnął rekina z oceanu i przeciągnął na piach. Zwierzę dusiło się, a turyści robili zdjęcia

Facet wyciągnął na plażę rekina. Okazał się przy tym zupełnym brakiem uczuć. Co gorsza, żaden ze świadków nie zareagował. Zwierzę przeżywało męczarnie. Przerażające jak bezmyślni i okrutni potrafią być ludzie. Kolejny przykład znęcania się nad zwierzętami. Ten jednak otrzymuje dużo mniejszą uwagę, ponieważ ludzie zdają się zapominać, że nie tylko koty i psy mogą cierpieć. W ostatnich latach bardzo poprawiła się świadomość ludzi co do tego, jak złe jest znęcanie się nad zwierzętami. Mało kiedy można już dzisiaj usłyszeć, że to normalne, żeby pies był przywiązany do budy na krótkim łańcuchu. Jednak wiele osób wciąż i wciąż zdaje się zapominać, że zwierzęta, które odczuwają ból i strach to nie tylko psy i koty.

Facet
28.09.2019 15:26 Zauważył w lesie dziwne zwierzę. Nigdy nie widział czegoś takiego

Facet, spacerując po lesie zauważył podejrzanie wyglądające zwierzę. Pomimo ogromnego strachu postanowił podejść nieco bliżej. To, co zobaczył zupełnie nim wstrząsnęło. Mężczyzna nigdy wcześniej nie widział czegoś takiego. A wszystko uwiecznił na zdjęciach. Fakt, iż inność w społeczeństwie nie jest szczególnie akceptowalna, chyba nikogo nie widzi. Kto mógłby pomyśleć, ze sytuacja wygląda niemalże identycznie w świecie zwierząt. Stworzenie, o którym chcemy wam opowiedzieć wygnane zostało ze stada przez swój wygląd, który zupełnie odbiegał od reszty osobników.

pies
20.09.2019 18:12 Zdesperowany właściciel wyznaczył nagrodę za znalezienie psa – własny dom

Pies był dla tego mężczyzny tak ważny, że gdy zaginął wyznaczył on nagrodę za jego znalezienie. Błagał o pomoc, nie wiedział co innego ma zrobić, nie miał za wiele. Zdesperowany właściciel zaoferował swój dom. Pies może być czyimś całym światem i nie ma w tym absolutnie nic dziwnego. Ten zdesperowany właściciel postanowił nawet oddać swój dom w zamian za znalezienie jego ukochanego psa. Mężczyzna jest gotowy oddać wszystko co ma.

facet
19.09.2019 17:40 Facet z kotem to idealny kandydat na męża. Mamy na to 10 dowodów

Facet z kotem to idealny kandydat na męża. Nie wierzycie? Mamy na to aż 10 dowodów! Sprawdźcie sami, aby wiedzieć, kogo szukać i na co zwracać uwagę. To bardzo ważne! Facet z kotem jako idealny kandydat na męża? Tak, oczywiście, że tak! Kot sam w sobie już jest idealnym kompanem do życia. Dołączmy do tego obrazka faceta i mamy przed sobą prawdziwy ideał! Zobaczcie 10 dowodów na to, że facet z kotem jest lepszy, niż ten bez kota!